320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arvutiabi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Installi opera

    Kommentaar


      Algselt postitas ericbana Vaata postitust
      sooviks siiski vana brauseriga jätkata.
      Algselt postitas CD7 Vaata postitust
      Installi opera
      Palju õnne.

      Kommentaar


        Algselt postitas Meireles Vaata postitust
        Palju õnne.
        pigem palju õnne neile, kes veel tulirebast kasutavad....

        Kommentaar


          FF on hetkel kiiruselt 4. brauser (Safari, Chrome ja Opera kiiremad). Opera palju kiirem, ilusam, mugavam ja nüüd on tal ka olemas extensionsid. Ei näe tõesti põhjust miks peaks midagi muud kasutama.

          Kommentaar


            Opera puhas pask minu meelsest. Laadisin alla ning võrdlesin firefoxiga. Vähemalt minul laadis küll lehti oluliselt kauem kui FF ning stiilsuses pole ka suurt eelist. Mõne hetke pärast tuleb uninstall ühesõnaga.

            Kommentaar


              Läksin tükk aega tagasi üle Firefoxilt Chromele ja Chrome on ikka väga hea.

              Kommentaar


                Läksin ka mingi hetk Firefoxilt Chrome peale üle. Ainuke positiivne eelis on nn start-up kiirus. Väidetavat lehekülgede kiiremat renderdamiskiirust ma küll kuskil ei näe. See eest on mõningaid lehekülgi hoopis täiesti võimatu lugeda (nt. slashgear.com). Erinevalt FF-st laeb lehekülge pool minutit enne kui scrollida saan. Sama efektiivselt töötavat ad-blocki ka vist senimaani ei ole. Ja miks see kuradi bookmarkide font nii laiali hajutatud on. Pooled bookmarkid kadusid ülevalt realt ära sinna nurga taha. Ja midagi häiris veel tõsiselt aga ei tulegi praegu meelde.
                Aga tagasi ka ei viitsi nagu enam minna. See käivitamise kiirus on jäänud piisavalt suureks argumendiks.

                Kommentaar


                  Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                  ning stiilsuses pole ka suurt eelist.
                  Selleks installi endale sobiv skin. Appearance editorist saab samuti kõik nupud eemaldada, mis ei sobi ja kui mõni puudu, siis saab need lisada. Minul näeb ta hetkel selline välja: http://i.imgur.com/lNoJz.jpg (suht kaua tegelt juba)

                  Nagu näha kasutan operat ühe emaili lugemiseks. Rss-id tulevad siia ja paroolid on alati salvestatud täna opera link-ile. St kui kuskil installin uue opera, saan kohe kõigele ükskõik kustkohast ligi.

                  Extensionsitest:
                  Google Mail Notifier - annab teada kui gmail keegi midagi saadab.
                  AdBlock
                  Reddit on Speed Dial
                  Simple ToDo Manager
                  Imagus

                  Vähe seadistada, ning muud sa tõesti ei taha kunagi näha. Out of the box oleks mu valik ehk ka Chrome.

                  Kommentaar


                    Kui juba promomiseks läks siis minu kujundus



                    Lisaks on Operal olemas mouse gesture funktsioon mis on ülimugav asi. Oled korra ära harjunud siis muid brausereid enam kasutada ei taha. Selline asi siis



                    Uhke Opera kasutaja vähemalt 6 aastat. Täpset algusaega ei mäletagi. Kõige esimene kokkupuude Operaga oli põhikooli lõpus, kusagil kahetuhandate alguses.

                    FF on liiga robustne ja ebamugav kasutada. Chrome tundub selline poolkõva asi olevat. Teiseks brauseriks kärab küll.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas zelee Vaata postitust
                      Kui juba promomiseks läks siis minu kujundus
                      Öäkk.

                      Kommentaar


                        Siin mõned speed dial taustakad ka. kuigi tegelt saab sinna ükskõik mis pildi ise panna. Mul ka mingi suva wallpaper seal mis sobis.

                        Kommentaar


                          Nii, ma ühel korral siin küsisin juba rüperaali osas nõu, aga siis jäi ost katki. Nüüd on läpaka ostmine taas päevakorda kerkinud.

                          Vaatasin veits ringi ja leidsin sellise isendi :
                          Galador - arvutid, sülearvutid, komponendid, tarvikud, printerid, tindid, toonerid, fototehnika, kodutehnika, telefonid. Soodsad hinnad, kiire tarne.

                          Tundub tudengi vajadustele vastavat küll.
                          13,3 ekraan on selline mõnus kompromiss tavalise 15.6' ja netbookide vahel, teine kord häda pärast kannatab midagi (filmi v jalkat) vahest vaadata vast.
                          Kaalult ka kompromiss tavalise u2,75 kg ja netbookide vahel.
                          Protsessor 2GHz, mälu ja kõvaketta maht sobivad.
                          Aku kohta mingit väga usaldusväärset allikat ei leidnud, äkki keegi oskab kommenteerida ?
                          Ilmselt mängimiseks pole just eriti sobiv arvuti, aga kõik mis majandust õppival tudengil vaja on, peaks saama sellega küll tehtud või mis ?
                          Kaks aastat garantiid on ka justkui piisav aeg...

                          Et siis kommenteerige, mis arvate ja mis puudused sellel isendil on.

                          Aitäh !

                          Kommentaar


                            ma ei tea kas see on eha soovitus... aga maksa veits rohkem ja osta i5´ga dell vostro. suht hea tööloom IMO

                            Kommentaar


                              Arvuti ekraani valge osa on osaliselt nüüd roosa ja ekraan vastikult sädeleb.kas annab veel midagi päästa või aint vastu seina?
                              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                              Ott Järvela

                              Kommentaar


                                Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                                Arvuti ekraani valge osa on osaliselt nüüd roosa ja ekraan vastikult sädeleb.kas annab veel midagi päästa või aint vastu seina?
                                Äkki on roosa panter sisse pugenud ja nüüd servast piilub?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X