320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Betsafe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kõva Balti riikide bookie küll siis kui Balti liigat ennustada ei saa. Vähemalt praegu pole koenfe üleval.
    Joga Bonito!!!

    Kommentaar


      bwin pakub mingit liitumise bonust 450- vist...ei viitsinud uurima hakata kus konks on

      Kommentaar


        see oli vist nii, et ise tuli 150 kuskil sisse kanda ja siis nad tõstavad summa 450 peale. Tasuta ei anta midagi

        Kommentaar


          jaha ja nii lihtne see ka polnud

          min oli 150 ja maks 450..niipalju kui kannad, niipalju saad boonust. Aga pead selle 3x üle mängima enne kui raha kätte saad vms vist

          Kommentaar


            aga ma ennist küsisin ,et kuidas sinna ülekannet üldse teha saab oma panga kontolt, et kas seal mingit sellist süsteemi ei ole nagu on triobetis ? pean tegema ülekande sama moodi nagu teen ülekande sõbrale või kellelegi ?

            Kommentaar


              Algselt postitas marti88 Vaata postitust
              aga ma ennist küsisin ,et kuidas sinna ülekannet üldse teha saab oma panga kontolt, et kas seal mingit sellist süsteemi ei ole nagu on triobetis ? pean tegema ülekande sama moodi nagu teen ülekande sõbrale või kellelegi ?
              välismakse (odavaim on arvatavasti sepa vms maksetüüp). tuhandekroonine makse võiks maksta kusagil 30 krooni ümber arvatavasti.
              mina sinu asemel maksaksin pigem kaardiga

              Kommentaar


                moneybookers ei aita?

                Kommentaar


                  Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                  mingi kampaania rahaga mängid?
                  ei mängi....peale mingit pikka suristamist andis ta lõpuks mingi summa mu kontole ära. kuid siiski mitte kõik....huvitav oli see et isegi kui panin poole väiksema summa,siis ütles,et mul pole piisavalt raha arvel.aga no lõpp hea kõik hea
                  2002 FC EBS Team
                  2003 FC Nimeta
                  2004 FC Nimeta
                  2005 FC Nimeta
                  2006 Tallinn United FC
                  2007 Tallinn United FC

                  Kommentaar


                    Algselt postitas marti88 Vaata postitust
                    aga ma ennist küsisin ,et kuidas sinna ülekannet üldse teha saab oma panga kontolt, et kas seal mingit sellist süsteemi ei ole nagu on triobetis ? pean tegema ülekande sama moodi nagu teen ülekande sõbrale või kellelegi ?
                    Registreeri endale Moneybookersi konto, tuleb märksa odavam kui välismaksetega arveldada.

                    Kommentaar


                      üks vb loll küsimus aga mis asi on üldse moneybookers ? :P

                      Kommentaar


                        Algselt postitas marti88 Vaata postitust
                        üks vb loll küsimus aga mis asi on üldse moneybookers ? :P
                        Väga loll küsimus. Sa oled väga loll. Proovi, mis google annab.

                        Kommentaar


                          moneybookers on online rahakott. Paljudes kohtades saad kasutada ja väikesed teenustasud. Soovitan

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Jürvi-Hool Vaata postitust
                            Väga loll küsimus. Sa oled väga loll. Proovi, mis google annab.
                            Arvad ,et ma ise ei tea ,et ma olen loll ? lollideta kah ei saa ju elada

                            Kommentaar


                              Algselt postitas marti88 Vaata postitust
                              Arvad ,et ma ise ei tea ,et ma olen loll ? lollideta kah ei saa ju elada
                              Unusta Moneybookers, gämbling pole ilmselt sinu jaoks.

                              Kommentaar


                                Gämbling on saatanast! Ostke parem summ kraapeloteriisid! Kui veab, siis võite isegi saada telekasse ketast veeretama minna!!!

                                Lõbusat sumistamist!
                                Joga Bonito!!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X