320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soovitus/ettepanek foorumi osas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • mjaasa
    replied
    Algselt postitas Jonas Vaata postitust

    Ok. Minu paha.

    See nupp tundub olevat see, mida silmas pead. (pildil märgitud nooled alla)

    Proovime selle nupu funktsiooni hoopis musta ringi sees oleva ikooni külge panna. Peaks parem saama. Lisaks võiks see ikoon hoopis SN luubis peagi muutuda.
    Selle soccerneti logoga toimib ideaalselt. Tänud, nüüd päris mugav.

    Leave a comment:


  • mcnamara
    replied
    Algselt postitas zelee Vaata postitust

    Kogu su eksistents foorumis tundub keerlevat selle ümber kelle sa blokeerinud oled, parajagu blokeerid või kavatsed seda tulevikus teha.
    Aitäh konstruktiivse märkuse eest. Ei, ei keerle.

    Leave a comment:


  • zelee
    replied
    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust

    Aitäh. Kasutaja on ignoreeritud. Seega ilmselt seletus olemas. Seaded võiksid siiski olla sellised, et kõik teemad näha, olenemata algatajast.
    Kogu su eksistents foorumis tundub keerlevat selle ümber kelle sa blokeerinud oled, parajagu blokeerid või kavatsed seda tulevikus teha.

    Leave a comment:


  • mcnamara
    replied
    Algselt postitas mjaasa Vaata postitust

    manku fänn Raitsu on teema looja.
    Aitäh. Kasutaja on ignoreeritud. Seega ilmselt seletus olemas. Seaded võiksid siiski olla sellised, et kõik teemad näha, olenemata algatajast.

    Leave a comment:


  • cannuman
    replied
    Ühel ilusalt hommikul vahib Mäger peeglisse ja vastu vaatab tühjus. Tüüp ei saa aru et on ennast ka ära blokeerinud pärast ühe õlle joomist.

    Leave a comment:


  • mjaasa
    replied
    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    Mul endiselt küsimus selle Leicester FC teemaga, mida ma muul moel ei näe kui varem siin teemas postitatud lingile klõpsates. Võimalik, et selliseid teemasid on veel - ega mul nad kõik meeles pole. Hakkasin mõtlema, kas asi võib olla selles, et selle teema looja oli keegi, kes on mu igno-listis? Kuna ma nende postitusi enam ei näe (mis on tore), siis võib-olla ei näe ka nende loodud teemasid?
    manku fänn Raitsu on teema looja.

    Leave a comment:


  • mcnamara
    replied
    Mul endiselt küsimus selle Leicester FC teemaga, mida ma muul moel ei näe kui varem siin teemas postitatud lingile klõpsates. Võimalik, et selliseid teemasid on veel - ega mul nad kõik meeles pole. Hakkasin mõtlema, kas asi võib olla selles, et selle teema looja oli keegi, kes on mu igno-listis? Kuna ma nende postitusi enam ei näe (mis on tore), siis võib-olla ei näe ka nende loodud teemasid?

    Leave a comment:


  • Jonas
    replied
    Probleemkohad edastatud. Homme uuritakse.

    Leave a comment:


  • Shparkz
    replied

    5tähemärki

    Leave a comment:


  • Shparkz
    replied
    Foorumi pealehel näitab, et viimane postitus on täna tehtud.



    SOCCERNET alateemasse sisenedes aga näitab nagu oleks eile viimane postitus.


    Leave a comment:


  • Jonas
    replied
    Algselt postitas mjaasa Vaata postitust

    Kas saaks kuvatõmmise, milline on sellele nupule eelnev tekst on? Olen kõik läbi proovinud ning ainukene mis viib reaalselt esimese lugemata postituseni on need kaks väikest noolt.


    nvm, ma vist kirjutasin oma algses postituses viimase lugemata kuid pidasin silmas esimest lugemata postitust.
    Ok. Minu paha.

    See nupp tundub olevat see, mida silmas pead. (pildil märgitud nooled alla)

    Proovime selle nupu funktsiooni hoopis musta ringi sees oleva ikooni külge panna. Peaks parem saama. Lisaks võiks see ikoon hoopis SN luubis peagi muutuda.
    You do not have permission to view this gallery.
    This gallery has 1 photos.

    Leave a comment:


  • mjaasa
    replied
    Algselt postitas Jonas Vaata postitust

    Lugemata postituse juurde viiva nupu kõrvale tegime aktiivseks ka nupule eelneva teksti. Ehk siis kui sellele klikkida, siis teeb sama välja, mis nupule klikkida. Parim lahendus pole, aga nupu suuremaks tegemine nõuab nuputamist ja skinni provideriga suhtlemist.

    Lisaks metrole on meil pakis veel hunnik skinne. Püüaks ühe tumedama tausta austajate skinni ka üles lasta.
    Kas saaks kuvatõmmise, milline on sellele nupule eelnev tekst on? Olen kõik läbi proovinud ning ainukene mis viib reaalselt esimese lugemata postituseni on need kaks väikest noolt.


    nvm, ma vist kirjutasin oma algses postituses viimase lugemata kuid pidasin silmas esimest lugemata postitust.

    Leave a comment:


  • Jonas
    replied
    Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
    Metro green on üpris mugav skin. Võiks veel muutuda mobiilisõbralikumaks, et nupp viimase lugematapostituse juurde muutuks suuremaks.
    Lugemata postituse juurde viiva nupu kõrvale tegime aktiivseks ka nupule eelneva teksti. Ehk siis kui sellele klikkida, siis teeb sama välja, mis nupule klikkida. Parim lahendus pole, aga nupu suuremaks tegemine nõuab nuputamist ja skinni provideriga suhtlemist.

    Lisaks metrole on meil pakis veel hunnik skinne. Püüaks ühe tumedama tausta austajate skinni ka üles lasta.

    Leave a comment:


  • Jasper
    replied
    Mille bug see on, et tw, ig, yt et al nupud on nähtamatud?
    Lisatud failid

    Leave a comment:


  • mjaasa
    replied
    Metro green on üpris mugav skin. Võiks veel muutuda mobiilisõbralikumaks, et nupp viimase lugematapostituse juurde muutuks suuremaks.

    Leave a comment:

Working...
X