320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglise koondise tegemisi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
    aga see selleks. inglise koondise tegemiste asjatundjad, mul tekkis üks küsimus: kas Sven lasti lahti või sai tal omal villand?
    Kui libašeike uskuda, siis tahtis ikka ise ka uttu tõmmata. Millele FA ilmselt väga vastu ei vaielnud. Tehti lõpuks viisakas "poolte kokkuleppel blablabla" avaldus.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      Mina jään Capello suhtes esialgu erapooletuks. Huvitav on muidugi näha, mida suudab hoopis teise jalgpallikultuuri esindaja ära teha. Eriksson rootslasena (mis siis, et Itaalias kodunenud rootslasena) oli kultuuriliselt lähem valik.
      Teisalt mõistan ka neid, kes ütlevad, et koondise juht peaks olema oma riigi patrioot ning leinan kehva seisu inglastest treenerite osas.
      Lõpplausena ütlen end uskuvat, et Capello on ajutine lahendus - MM-ini 2010.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        et kui Capello teid MM-ile aitab siis tõmbab minema ja finaalturniiril on juba uus treener? Või siis pärast MM-i tõmbab nahhui, kui üldse sinna pääsetakse?

        Kommentaar


          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
          et kui Capello teid MM-ile aitab siis tõmbab minema ja finaalturniiril on juba uus treener? Või siis pärast MM-i tõmbab nahhui, kui üldse sinna pääsetakse?
          Viimane variant minu hinnangul.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            here we go...

            paul jewell või fabio capello

            Kommentaar


              Inglismaa jalgpallikoondise uus peatreener Fabio Capello sõnas, et see raske töö jääb tema karjääris viimaseks.

              61-aastane itaallane kinnitati ametisse reedel ning temast saab Steve McClareni järglane. "See on minu karjääri viimane kroonimine. Väga tore oleks lõpetada parimal moel," ütles Capello, kes on võitnud tiitleid kõigi nelja klubiga, mida ta on juhendanud ning töötas pärast juunis vallandamist Madridi Realist spordikommentaatorina.

              "See on järjekordne väljakutse, mis on osa peatreeneri tööst. Seekord on asi keerulisem, kuna pean õppima rohkem kui klubitreener."

              "Me tahame esineda väga hästi ning kõigil on suured ootused. Ma arvan, et koos abilistega täidame suured eesmärgid."
              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
              Ott Järvela

              Kommentaar


                Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                ... Ma arvan, et koos abilistega täidame suured eesmärgid."
                Huvitav, kas abilised tulevad Inglismaalt või toob Capello need kaasa Itaaliast?

                Kommentaar


                  kõik on itaaliast vist. Väravavahtide treener juba kurtis et pole võtta stabiilset head meest kusagilt.

                  Kommentaar


                    Nooniih, Capello tegi oma esimese "hiilgava" taktikalise käigu...vahetas koondise kaptenit, kelleks on nüüd seltsimees Ferdinand, Rio Ferdinand.

                    Kommentaar


                      Päris huvitav, et sellised käigud tehakse enne ametlikku ametisse astumist, eks.
                      Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                        kõik on itaaliast vist. Väravavahtide treener juba kurtis et pole võtta stabiilset head meest kusagilt.
                        kuulsin saunas sellist juttu, et capello pakkus inglismaa väravavahiks almunia, kes hispaania koondises mänginud pole ning seetõttu sobib inglastele suurepäraselt (ausalt ilma irooniata)

                        Kommentaar


                          Saunatamise kõrvale BBC artikkel kah

                          Kommentaar


                            Eesti keelne link kah:
                            Eesti ja välismaised jalgpalliuudised, tulemused ja statistika, pildid ning videod, meelelahutuslikud ja arvamusartiklid, foorum ja kommentaarid.

                            Kommentaar


                              Ja aga kas koondisel ei ole juba uus lootustandev väravavaht, rahvuse päästja... carson vm selle villa venna nimi on?
                              "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                              Kommentaar


                                Algselt postitas vello99 Vaata postitust
                                Ja aga kas koondisel ei ole juba uus lootustandev väravavaht, rahvuse päästja... carson vm selle villa venna nimi on?
                                carson on supermees! alles eelmises mänguvoorus viis ta oma võistkonna võõrsil viigile legendaarse Chelsea vastu. supermees, ma ütlen!
                                «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                                «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                                Kommentaar

                                Working...
                                X