320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Everton

Collapse
X
 
 • Filter
 • Kellaaeg
 • Show
Kustuta kõik
new posts

 • moya
  replied
  Everton (to face Newcastle): Howard, Baines, Distin, Stones, Coleman, Barry, McCarthy, Deulofeu, Barkley, Osman (c), Lukaku
  subs: Robles, McGeady, Mirallas, Naismith, Garbutt, Alcaraz, Browning

  Pisut üllatav ja harvanähtav kolmik Lukaku selja taga. Oleks lootnud laupäeval kohati päris hästi mänginud McGeadyt taas algkoosseisus näha, aga Bainesiga linkimise mõttes on Osman ilmselt tõesti parem valik, vähemalt seni kui tal keel vestil ja jalad piimhapet täis pole, st kuni 60. minutini.

  Leave a comment:


 • $$$
  replied
  Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
  Michu mängis Swanseal?
  vahetusest tuli.

  Leave a comment:


 • ElNino9
  replied
  Michu mängis Swanseal?

  Leave a comment:


 • moya
  replied
  Vägagi teenimatu võit, enamik mängust möödus Swansea dikteerimisel, vaid II poolaja algul sai Everton kümnekonnaks minutiks mängumootori käima, aga 3:1 eduseisus laguneti uuesti laiali ja tuleb Howardit ning luikede viletsat realiseerimisoskust tänada, et kolm punkti kätte saadi. Kahe sarnase stiiliga satsi kohtumises küündis Swansea oma ilusa söödumängu renomeele ikka palju lähemale kui kodumeeskond. Hooaja esimese poole seksikast jalgpallist pole enam suurt midagi järel, väga vaevaliselt tulevad need väravad ja võidud. Aga noh, peaasi, et siiski kuidagi tulevad, "parem kole võit kui ilus kaotus" jne. (Mitte et kaotused Spursile, Chelsea'le ja Arsenalile nüüd eriti "ilusad" või ebaõiglased oleksid olnud, aga vabalt oleksid need viimased kolm võõrsilmängu võinud ka viigiga lõppeda. Teisalt võib sama öelda viimase kolme kodumängu kohta (vs WHU, Cardiff, Swansea). Selge on muidugi, et sama lohakalt kui täna jätkata ei saa. Praaki toodeti igas liinis (peale vv). Stonesis on kõvasti potentsiaali ja kohati mängib ta nagu vana kindlus ise, siis aga jälle eksib positsioonivalikuga või kaotab ründaja silmist. Bony ja mängu lõpus ka Michu said täna üsna vabalt tegutseda, ja pigem rebenes ikka Stonesi kui Distini pealt. Kahe sama tüüpi (ja peaaegu täpselt samasuguse värava löönud) ründaja võrdluses tegi Bony selgelt Lukakule silmad ette: avanes, hoidis palli ja leidis meeskonnakaaslasi märksa paremini. Samuti sisaldab Britton-Cañase keskväljapaar erinevalt McCarthy-Barry duost lisaks tagala turvamisele ja mängulõhkumisele ka teatud ründealget. St Barryst pisut kõrgemal mängivalt McCarthy'lt ootaks rohkem ettepoole sööte, võimaluse korral pilgu tõstmist oma vahetult ümbruselt vastase värava poole. Koduväljakul eeldatavalt nõrgema vastase vastu võiks ju veidi julgem olla.

  Positiivsema poole pealt paistab, et Barkley hakkab tasapisi end leidma, mitu päris head läbimurret + penalti teenimine.

  Leave a comment:


 • moya
  replied
  Everton XI to face Swansea: Howard (c), Coleman, Baines, Stones, Distin, McCarthy, Barry, Mirallas, McGeady, Barkley, Lukaku
  subs: Joel, Deulofeu, Naismith, Osman, Garbutt, Alcaraz, Browning

  McGeady ja Barkley Deulofeu ja Osmani asemele, Mirallas eeldatavasti siis hoiab seekord rohkem vasakule äärele, kus ta ongi tegelikult ohtlikum.

  E: mängu algul siiski McGeady vasakul.

  Leave a comment:


 • moya
  replied
  Marshalli ülemängimiseks läks vaja kerget rikošetti (Deulofeu värav) ja Goalmani nässuläinud pealelööki, mis õnneks siiski lati alla maandus. Seekord oli I poolaeg veidi parem, kohati saadi pall päris kiiresti liikuma ja mängiti end hästi löögile, II poolaja keskel kadus rütm mängust ära. Korraga Mirallase ja Deulofeu väljavõtmine ning töntsistunud Osmani platsilejätmine ei olnud just parim moodus turvalise kaheväravalise edu saavutamiseks. Vahetusmeestest McGeady oli tegelikult päris ok, aga Naismith täiesti nähtamatu. Mängupilt oli siiski kokkuvõttes veidi parem kui viimases kodumängus Spammerite vastu, aga samas jättis vastane ka veidi rohkem ruumi ja aega tegutsemiseks, lihtsalt endal vedas tihti viimane sööt alt. Ei ole täpset statistikat vaadanud, aga viimasel veerandtunnil võidetud punktide osas ollakse liigas küll vist üsna kindlal juhtpositsioonil.

  Leave a comment:


 • Redman
  replied
  Hea, et koonerid ainult 5000 piletit andsid..

  Leave a comment:


 • moya
  replied
  Vaikselt hakkab üle viskama see "Martineze atraktiivne jalgpall", kui sellega kaasneb rünnakutel pidurite põhjavajutamine, palli nagu kuuma kartuli üksteisele sokutamine, söötmine söötmise pärast jne. Ja seda isegi kontratel paar korda. Pole ime, et viimastes mängudes pole trahvikasti lähistel vist ühtegi ohtlikku karistuslööki teenitud (ja ka läbisööduüritused on kokku kuivanud) kui tagasi- ja kõrvalesöötmise vahelduseks keegi nagu ei proovigi initsiatiivi võtta. Fabianskil oli ikka väga kerge tööpäev. Polnud see Arsenal midagi erilist täna, otsustavama tegutsemise korral oleks vabalt võinud võidu kätte saada.

  Leave a comment:


 • moya
  replied
  Joelilt tuleb raudselt üks valus prohmakas, mis kõigele vee peale tõmbab, väga hale esitus temalt esimesel poolajal. Muidu pole väga viga: kui kontratel pea üles tõsta, võib isegi väravani jõuda. Lukakule kuluks vaheajal paar õpetussõna Rossilt marjaks ära.

  Leave a comment:


 • moya
  replied
  Everton team (to play Arsenal): Joel, Baines (c), Mirallas, Distin, McCarthy, Lukaku, Barry, Barkley, Pienaar, Coleman, Stones
  subs: Hibbert, McGeady, Deulofeu, Naismith, Osman, Howard, Browning

  Ilma üllatusteta. Nagu arvata, Jagsi jaoks tuli see mäng liiga vara. Howard sisendaks väravas rohkem kindlust, aga karikasarjades on algusest peale Joelile mängupraktikat antud. Palju sõltub täna sellest, kas Barkley on oma madalseisust üle saanud.

  Leave a comment:


 • moya
  replied
  Oli näha, et Lukaku mängunälg oli suur, väga agaralt tegi endale ruumi ja oli pidevalt aktsioonis. Kena eeltöö Pienaarilt ja Bainesilt tema väravale. Head esitused ka Deulofeu ja Stonesi poolt. Üldiselt mittemidagiütlev mäng, nagu arvata oli istus WHU väga hästi kaitses ja Everton jäi taas hätta korralike väravavõimaluste loomisega. Nagu tavaks, oli teisel poolajal mängupilt parem, kuna pallita mäng võtab vastased lõpuks võhmale ja tekivad praod nende kaitsemüüri.

  Leave a comment:


 • moya
  replied
  Howard, Coleman, Stones, Distin, Baines, Barry, McCarthy, Pienaar, Osman, Deulofeu, Naismith
  Subs: Joel, Hibbert, McGeady, Mirallas, Lukaku, Barkley, Browning

  Lukaku tagasitulekuga siiski ei kiirustata, aga pole viga, Naismith on üldiselt tubli olnud.

  Leave a comment:


 • moya
  replied
  Kuna top 4 lootused on nüüd sisuliselt kustunud, siis ehk õnnestub täna pingevabamas olukorras ründemäng lõpuks täispööretel käima saada, kuigi West Hami praegust kaitset on pagana raske lahti muukida. Oleneb muidugi, milline Lukaku platsile jookseb - kas nt Upton Park'il lammutanud beast või vigastuseelsete mängude talleke. Eelmise mängu vahetusmeestest paistis teravaim McGeady, ei imestaks, kui ta Mirallase asemel alustaks. Samas võiks KMi lükata ka vasakule (nagu võõrsil WBA vastu)... - vangerdusvõimalusi on päris palju. Osman jätkab arvatavasti in da hole, sest vigastusest täielikult taastumata Barkley on hetkel väga mannetu (arusaamatu, mille põhjal ta koondisekutse sai).

  Peaasi, et karikamängu eel enam keegi vigastada ei saaks. Ei jõua enam kokku lugeda, kui palju neid hamstringe see hooaeg läinud on. (Traore päevad Evertonis on seetõttu ilmselt loetud (pidavat olema sama tüüpi vigastus, mis tabas Deulofeud). Jagielka jääb õnneks eemale vaid ühest-kahest mängust.)

  Leave a comment:


 • moya
  replied
  Everton (to face Chelsea): Howard, Baines, Distin, Jagielka (c), Coleman, Barry, McCarthy, Pienaar, Osman, Mirallas, Traore
  subs: Robles, Hibbert, McGeady, Deulofeu, Naismith, Barkley, Stones

  hmm, oleks Traorele ja Osmanile eelistanud Naismithi ja Barkleyt. Loodetavasti pole teise poolaja vahetuste ajaks rong läinud.

  E: Traore on mängueelsel soojendusel end vigastanud, Naismith alustab tema asemel

  Leave a comment:


 • nismo44
  replied
  Tõsi, see on tõesti kahtlane ja imelik. Ma isegi ei kujuta ette, mis sellise asja tegelikuks põhjuseks olla võib, aga piletipoliitika iseenesest ka loogiline ei tundu. Umbes, et lihtsalt ei taha ja ei anna?

  Leave a comment:

Working...
X