320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Everton

Collapse
X
 
 • Filter
 • Kellaaeg
 • Show
Kustuta kõik
new posts

 • moya
  replied
  Paistab, et õige pea on oodata uudist Heitinga liitumisest West Hamiga (kus praegu kõik keskkaitsjad vigastusega rivist väljas on).

  Leave a comment:


 • Redman
  replied
  Lisaks veel seda, et Skys kommenteeris viimast Chelsea mängu endine blue Glenn Hoddle.

  Leave a comment:


 • moya
  replied
  Mitte, et Everton (või Spurs, United, Liverpool) oleks kindlasti pidanud sinna nimekirja kuuluma, kas see peaks üldse kedagi kottima, mida järjekordses Liverpooli vanade peerude padjaklubis analüüsi nime all ekraanitäiteks pakutakse? Selle kanali "punditite" tasemest annab aimu David Jamesi hooajaeelne ennustus:

  Leave a comment:


 • Redman
  replied
  BT sport arutleb võimalike tiitlipretendentide üle, Evertoni võimalustesse nad vist väga ei usu

  Leave a comment:


 • marv3llous
  replied


  Colemani purakas.

  Leave a comment:


 • petteri
  replied
  Algselt postitas moya Vaata postitust
  Ülivajalik võit ka selles mõttes, et juhtgrupist enam pikemalt maha ei jäädud.
  Ja ka selles mõttes, et poole hooaja vahekokkuvõttes ollakse naabritest ees. Ainult üks kaotus siis tuligi sel hooajal Goodisonil ja no kui Howard poleks seal punast võtnud, oleks ehk isegi seda vältida suudetud, kes teab.  Halbade uudiste poole pealt aga see, et Jagielka on kuni 4 nädalat väljas. Alcarazi tänane hea esitus annab lootust, et suudetakse kapteni absence valutult üle elada.

  http://www.evertonfc.com/news/archiv...-to-four-weeks

  Leave a comment:


 • moya
  replied
  Äärmiselt raske ja pingeline mäng lahtilöögist kuni lõpuvileni, ja arvestades seda kui palju võrreldes eelmiste mängudega oli algkoosseisus uusi nägusid, oli see võit veel eriti väärtuslik. Southamptoni osutas väga sitket vastupanu ja teisel poolajal surus ikka päris kõvasti. Võib vabalt öelda, et Chelski kõrval tugevaim vastane Goodisonil sel hooajal.

  Debütantidest meeldis Alcarazi esitus, hea mängulugemine, klaaris hästi ohtlikke olukordi, ei paanitsenud, tuli suurepäraselt surve alt välja ja söödud jõudsid kenasti adressaadini. Robles seevastu oli pisut ebakindel, eriti palju tööd tal polnud, aga kõige olulisemal hetkel oskas vaid õhku hüpata, kätega laperdada ja palli oma selja taha lasta.

  Mängu parimad kindlasti McCarthy ja Coleman. Esimene on ülioluline lüli Evertoni mängus, peale keskväljal töörügamise päästis mitmel korral halvimast oma karistusalas ja jõudis appi rünnakule - väga hea kiire välisküljesööt Lukaku võiduväravale. Coleman on lihtsalt pidurdamatus hoos praegu, parim RB liigas.

  Äramainimist väärivad ka Barkley, kes on uuele levelile jõudnud ja sellest juba naljalt allapoole ei lange, ning Naismith, kelle energiline siblimine ja edukas võitlemine peapallide pärast oli just see, mida sellises tasavägises mängus vaja.

  Ülivajalik võit ka selles mõttes, et juhtgrupist enam pikemalt maha ei jäädud.

  Leave a comment:


 • marv3llous
  replied
  Everton back on track. Uskumatu minek ikka hooaja esimeses pooles.

  Leave a comment:


 • moya
  replied
  Everton (to face So'ton): Robles, Baines, Alcaraz, Distin, Coleman, McCarthy, Barkley, Oviedo, Osman (c), Naismith, Lukaku
  subs: Springthorpe, Hibbert, Heitinga, Jelavic, Mirallas, Pienaar, Stones

  Jags on oma hamstrile liiga teinud, Alcarazile liigadebüüt. Väikestviisi Wigani reunion paistab täna olevat - Robles, Alcaraz, McCarthy kõik platsil...

  Mirallase asendamist Naismithiga ei pane eriti pahaks, üllatav on aga Pienaari pingileistutamine, tema mängule pole küll olnud eriti midagi ette heita. Saab siis näha, kas Baines-Oviedo telg töötab sama telepaatiliselt kui Baines-Pienaar.

  ----------------Joel--------------------
  ------Coleman-Alcaraz-Distin-Baines-----
  Naismith-McCarthy-Osman/Barkley-Oviedo
  -----------Barkley/Osman---------------
  ---------------Lukaku------------------

  COYB!!

  Leave a comment:


 • moya
  replied
  Osmanile on tänane mäng klubi rekordit kordav 303. kord EPLis platsile pääseda (sama tähiseni jõudis varem David Unsworth). Nii et palju õnne ja loodetavasti kulgeb tähtpäev erinevalt neljapäevasest katastroofist ilma brain fartide ja ämbrisse astumiseta ning Ossie suudab end rehabiliteerida, sest paraku jääb kaotus Sunderlandile 76,9993215 protsendi ulatuses tema hingele.

  Teatud (interneti)ringkondades on Osman juba aastaid põhiline patuoinas, kes esimesena vastu päid ja jalgu saab, kui mängupilt või tulemus ootustele ei vasta. Mõnikord on kriitika olnud õigustatud (DMi ajal oli ta vaatamata vormile undroppable, sageli mängitati teda valel positsioonil - paremal äärel). Kuid üldiselt on ta olnud Evertonile ikka väga vajalik mängumootori käivitaja ja oma söötude ja väravatega otsustanud päris mitme kohtumise saatuse. Praegu oleks tema kasutegur ilmselt suurem vahetusest sekkudes (hea näide võit Villa vastu), aga Barry mängukeelu tõttu on tal Southamptoni vastu koht algkoosseisus (kas McCarthy kõrval või Lukaku taga) sisuliselt garanteeritud.

  Tõotab tulla väga kõva lahing, sest Soton on oma vahepealsest mõõnast ja vigastuste lainest (vähemalt kaitseliinis) üle saamas. Evertonil on lisaks Mirallase kõikuvale vormile (hädasti oleks Deulofeud praegu vaja) nüüd tihenemas murepilved Lukaku kohal, kes üha enam ilmutab väsimuse tundemärke ja pole juba ammu korralikult löögilegi pääsenud, rääkimata väravatest. Tagantjärele tark olles tulnuks neljapäeval puhkust anda mitte Barkleyle vaid Romelule, sest Jelavic oli vahetusest sekkudes üllatavalt okei. Vahepeal oli horvaat täiesti vahetuspingi sügavustesse unustatud, kuid nüüd kui ta on mitteametlikult müügilehel, on nii mehe enda kui klubi huvides tema oskustest ja vormist võimalikele kosilastele head muljet jätta ja seetõttu peaks talle veidi mänguminuteid jätkuma.

  Leave a comment:


 • Ctulu
  replied
  wow, see karistuslöök on ülisarnane tänase erikseni lööduga

  Leave a comment:


 • maamesilane
  replied
  Minimum contact,punast ilma selle lootustea muidu küll väärt ei oleks,Barry raius Colbacki samas küll punase vääriliselt,aga näe sai kollase!

  Leave a comment:


 • Rein
  replied
  Algselt postitas Stjopa Vaata postitust
  mille eest howardi punane?
  Viimase lootuse viga ehk tõmbas ründaja maha.

  Leave a comment:


 • Stjopa
  replied
  mille eest howardi punane?

  Leave a comment:


 • moya
  replied
  Everton team (to play S'land): Howard, Jagielka, Distin, Oviedo, Coleman, Mirallas, McCarthy, Barry, Osman, Pienaar, Lukaku
  subs: Robles, Heitinga, Jelavic, Naismith, Barkley, Stones, Alcaraz

  Barkley sekkub seekord siis vahetusest, Bainesi tagasitulekut peab veidi ootama, kuigi pidavat juba terve olema

  Leave a comment:

Working...
X