320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Everton

Collapse
X
 
 • Filter
 • Kellaaeg
 • Show
Kustuta kõik
new posts

 • Redman
  replied
  Penalty all day long, aga mis sa teed.

  Leave a comment:


 • moya
  replied
  Everton XI v Spurs: Howard, Coleman, Baines, Distin, Jagielka, Barry, McCarthy, Osman, Pienaar, Mirallas, Naismith
  Subs: Joel, Hibbert, McGeady, Deulofeu. Barkley, Stones, Traore

  Huvitav koosseis. Barkley vigastus annab vist veel tunda. Naismith arvatavasti tipuründaja koha peal ja Mirallas paremal äärel, mis eelmise mängu lõpus tulu tõi. Loodetavasti hakkavad Osman-Pienaar-Baines kolmnurgad jälle kenasti tööle.

  Väga tugev pink seekord.

  Leave a comment:


 • moya
  replied
  "90s coming back....."

  UMBRO DEAL: Roberto Martinez unveils #EFC's five-year deal with @umbro.

  Üsna avangardne valik, hetkel varustab Umbro Inglismaal ametlikult vaid Stockport Countyt. PR-jutt lubab "smart, modern and importantly, unique kits next season". Eks suve poole ole siis näha, kas see ainulaadsus tähendab midagi kihvti või kukub välja mingi käkerdis. Ei tea kui palju selle pealt ennustada saab (eriti vast mitte), aga Stockpordi selle hooaja särk on küll üpris ilmetu ja suvaline:

  Leave a comment:


 • moya
  replied
  See hooaeg juba kolmas kord, kus kohtumise saatuse on Evertoni kasuks kallutanud mängulõpu karistuslöök (West Ham-Baines, Swansea-Barkley, Aston Villa-Mirallas). Who needs penalties...?!  Jällegi väga pingeline mäng ja raske võit nagu sel hooajal kombeks. Õnnestunud vahetused ja järjekindel surve tõid lõpuks edu, kuigi hakkas juba tunduma, et täna pole Evertoni päev ja Villa röövretk Goodisonile kannab vilja - üks võimalus ja üks värav, viis meest kaitseliini ja proovi siis sealt läbi murda. Esimesel poolajal võisid vastased tegelikult end üsna muretult tunda. Peale McGeady 3. minuti postilöögi ei suutnud kodumeeskond midagi eriti ohtlikku luua, kiigutati palli edasi-tagasi, otsustav sööt aga oli puudulik või kukuti Villa suluseisulõksu.

  Teisel poolajal pandi sööt palju kiiremini käima ja lennati palju agressiivsemalt vastastele peale. Kahvatuks jäänud ja pisut viga saanud Barkley asemel sisse tulnud Pienaar andis ründemängule esimese lisatõuke, kuid selle pealt veel peale järjestikuste nurgalöökide midagi eriti ei saavutatud. Pöördelisemaks kujunes Stonesi vahetamine Naismithi vastu 70. minutil ja 3-5-2-le üleminek (tegelikult enamus ajast ~2-4-4). Paistab, et Naisy tipuründajainstinktid (Rangersi päevilt) on tugevamad kui Mirallasel (Olympiakosest) - väga hea kohavalik ja sööstude ajastamine vs "pool elu suluseisus". Samas ei tahaks Mirallast liigselt kritiseerida, võrreldes hooaja algusega on ta kasutegur ikka palju suurem (ka siis kui väravad kõrvale jätta).

  Barry+Pienaar+Naismith:
  Leave a comment:


 • moya
  replied
  Everton team (to face Villa): Howard, Baines, Jagielka, McGeady, Mirallas, Distin, McCarthy, Barry, Barkley, Osman, Stones
  subs: Joel, Hibbert, Naismith, Pienaar, Coleman, Vellios, Garbutt

  Distin, McGeady ja Osman sisse, Alcaraz ja Pienaar välja. Ja Coleman juba pingil! Õnneks Villal pole Agbonlahori, aga väga valvel peab nende kontrate suhtes olema ikkagi.

  Leave a comment:


 • moya
  replied
  Johnny H uueks koduklubiks sai Fulham. Edu talle siis premmi lekkivaima kaitse parandamisel.

  Päeval hangiti Praha Spartast 17-aastane puurivaht Jindrich Stanek.

  Leave a comment:


 • moya
  replied
  Värskemate ja täpsemate teadete (Martineze tänane pressikas) kohaselt laupäevaks Colemani (ega Distini) siiski veel mängukorda ei saada. Kuid Spursi vastu peaks nemad ja Deulofeu tagasi olema. Traore debüüti võib ehk oodata Palace'i või karikamängus Swansea vastu.

  RM sõnul pole üleminekuturul peale Heitinga võimaliku müümise rohkem toimetamist oodata.

  Leave a comment:


 • moya
  replied
  3-4 nädalat Lukakuta elab vast üle. Võib-olla tuleb sunnitud puhkus talle kokkuvõttes kasuks, sest tundub, et ta pole veel päris valmis nädalast nädalasse pea 90 minutit rünnakute lipulaevaks olema. Viimasest kümnest mängust üks värav on ikka väga nadi saak. Kui detsembris polnud sellest väga lugu, sest muus osas (hold up play, kaitsjate enda peale tõmbamisega teistele ründajatele ruumi loomine) tegutses ta üpris edukalt, siis jaanuaris on ta mängu peamiselt iseloomustanud vilets esimene puude ja staatilisus. Muidugi, mõõnasid tuleb ette parimatelgi ründajatel, saati siis alles 20-aastastel (veel natuke) toorevõitu talentidel, kes praktiliselt üksinda puhta ründaja koormat peavad kandma (kuna assistendid on kas katki (Koné) või maha käinud (Jelavic). WBA-s oli selles suhtes seis palju parem, et ründeraskust jaotati üsna võrdselt Lukaku, Longi ja Odeka vahel ja Rom sai end proovile panna ka vahetusmehena (julgen pakkuda, et u kolmandik ta väravatest sündisid just selles rollis). Kindlasti oli Evertoni esiründajaks tulek talle arengu mõttes väga vajalik, ainult et nüüd võib vist juba öelda, et asjaolude sunnil kujunes hüpe WBA rollijaotusest Evertoni sundseisuni natuke liiga järsuks. (Kuid Chelsea's seevastu oleks mänguminutite osas ka WBA-ga võrreldes arvatavasti toimunud tagasiminek).

  Traore tervenemiseni peaks nüüd Mirallas kesktormaja rolli üle võtma. Stevenage'i vastu sai ees väga hästi hakkama ka Naismith, aga tegemist oli League 1 põhjakihi satsiga. Kõvemate vastaste puhul pole Nessist tavaliselt eriti abi (nagu ka eilne mäng näitas).

  Kui Lukaku vigastus oleks tõsisemaks osutunud, siis oleks tõenäoliselt ründesse kiirkorras mõni augutäide ostetud, aga nüüd võidakse vabalt selles osakonnas paanikaost ka tegemata jätta. (Küll aga tuleb kaitsesse kedagi juurde tuua (soovitavalt LB/CB universaal), kes kataks ära Oviedost ja suure tõenäosusega (Romasse?) lahkuvast Heitingast jääva tühimiku.

  Algselt postitas kuuraa Vaata postitust
  coleman järgmine voor rivis?
  Kõhutunne ütleb, et on küll (nädal tagasi teatati, et tal on "minor [hamstring] injury", aga olen korduvalt oma ennustustega mööda pannud.

  Leave a comment:


 • Redman
  replied
  Distin pikendas klubiga lepingut aasta võrra.

  Leave a comment:


 • Tofoa
  replied
  Algselt postitas Redman Vaata postitust
  Kõik on jumala surmtõsised, peale ühe

  Naine ei saanud lihtsalt aru, millises särgis Everton mängis.

  Leave a comment:


 • Redman
  replied
  Kõik on jumala surmtõsised, peale ühe

  Leave a comment:


 • mcnamara
  replied
  Algselt postitas Redman Vaata postitust
  Siis kui Gerrard värava lõi, siis Barry kukkus talle kuidagi otsa, väänas hüppeliigese välja. Kardeti hullemat.
  Barry astus talle vist jah väravaeelses saginas jala peale. Õnnetu juhus.

  Leave a comment:


 • Redman
  replied
  Algselt postitas Stok
  Mis Lukakul juhtus üldse? Solvus, et ei saanud palli? Ma ei märganud teda üldse ja järsku vahetati välja.
  Siis kui Gerrard värava lõi, siis Barry kukkus talle kuidagi otsa, väänas hüppeliigese välja. Kardeti hullemat.

  Leave a comment:


 • Redman
  replied
  Läks õnneks, Lukaku siis vaid 3-4 nädalat väljas.

  Leave a comment:


 • kuuraa
  replied
  coleman järgmine voor rivis?

  Leave a comment:

Working...
X