320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X

• Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

• ElNino9
    replied
    Väga ilus kingitus Lampsile.

Leave a comment:

• johnterry26
    replied
    Ma ei tea mida tuchel näeb ründekolmikus havertz -mount - werner.

Leave a comment:

• Nasfal
    replied
    Algselt postitas nimastain Vaata postitust
    hale, isegi norwich lõi kaks
    See ei ole sul fake Liverpooli mägra messenger, et sa siin üritad sellega kellelgi märjaks ajada

Leave a comment:

• nimastain
    replied
    hale, isegi norwich lõi kaks

Leave a comment:

• JuriM
    replied
    Algselt postitas alvarez Vaata postitust
    See pennal oli ikka päris piinlik amatööri tase Aga väga vajalikud 3 punkti kotis!
    Eelmiste aastate parimad penaltide lööjad, Bruno ja Jorginho on mõlemad hetkel veidi hädas nendega.

Leave a comment:

• alvarez
    replied
    See pennal oli ikka päris piinlik amatööri tase Aga väga vajalikud 3 punkti kotis!

Leave a comment:

• ElNino9
    replied
    Palun laske Mountil terve ülejäänud karjäär penalteid lüüa.

Leave a comment:

• Wingback
    replied
    Rudiger teeb nahka sinistest. Paras loss ma ütleks. Ei saadud rahasid kokku.

Leave a comment:

• Wingback
    replied
    The deadline for putting in final offers to the Raine group for the club is tonight - to buy Chelsea.

Leave a comment:

• kaala
    replied
    See on see kui Villareali särkidega mängima hakkad

Leave a comment:

• plastic'99
    replied
    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust

Be Careful, sa kaevad endale sügavamat auku kui su lemmar Manu peale Fergusoni lahkumist. Pärast on raske välja ronida.
    mu lemmik tiim newcastle, ma ei oska vahetada logo

Leave a comment:

• Nasfal
    replied
    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust

üritasin pilti kokku panna, et millest sa räägid ja ei saa aru. kas võitmisest või kaotamisest vms. aga ma nüüd tuttu, sest vastupidiselt populaarsele arvamusele ma iga õhtu ka kaelale nipsu ei tee.
    Be Careful, sa kaevad endale sügavamat auku kui su lemmar Manu peale Fergusoni lahkumist. Pärast on raske välja ronida.

Leave a comment:

• plastic'99
    replied
    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust

Ma olen saanud ise pmst kaks aastat olla sinu positsioonis... öeldakse, et üksluisus ei ole hea ja vaheldus rikastab jne.... tra see, kes seda räägib ei tea, millest ta räägib...
    üritasin pilti kokku panna, et millest sa räägid ja ei saa aru. kas võitmisest või kaotamisest vms. aga ma nüüd tuttu, sest vastupidiselt populaarsele arvamusele ma iga õhtu ka kaelale nipsu ei tee.

Leave a comment:

• Nasfal
    replied
    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    Ma olen saanud ise pmst kaks aastat olla sinu positsioonis... öeldakse, et üksluisus ei ole hea ja vaheldus rikastab jne.... tra see, kes seda räägib ei tea, millest ta räägib...

Leave a comment:

• plastic'99
    replied
    Algselt postitas Kevv92 Vaata postitust
    Lisaks, paljud satsid saavad sellega uhkustada, et tegid kahe mänguga 49?! lööki Reali vastu. Müstiline number. Õnne polnud ja realiseerimine tiba jäi vajaka, aga sisu näidati korralikult.
    1gembt.jpg

Leave a comment:

Working...
X