320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • Wingback
    replied
    Pigem mingi Nov v Dets, sest ei tundu mees, kes suudab suurte nimedega hakkama saavat. PSG stoory.

    Leave a comment:


  • Mõnuagent 007
    replied
    Algselt postitas Wingback Vaata postitust
    Pochettino, who took Spurs to the Champions League final in 2019, is now close to becoming the next permanent manager at Stamford Bridge.
    Ilmselt on augustiks vallandatud.

    Leave a comment:


  • Wingback
    replied
    Pochettino, who took Spurs to the Champions League final in 2019, is now close to becoming the next permanent manager at Stamford Bridge.

    Leave a comment:


  • Wingback
    replied
    Silva ei kartnud s6na v6tta:

    Olen JyriM'iga n6us, k6ik on alla lati jooksnud sellel hooajal, sest logisenud on k6rgemalt ja k6ik paistab segane/sassis. Tiim suvel pooleks myya ja allesj22vast materjalist peaks mingile asjalikule lootsile olema ok olukord. Ok selles m6ttes et m6ned klubid unistaksid sellisest staaride valikust.

    Leave a comment:


  • JuriM
    replied
    Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
    Mitte, et ma tahaks kedagi ärritada ja saagi käima tõmmata, aga mis valemiga Mudryki hind 70 millini jõudis?
    Vaatasin statsi, 2020/21 hooaeg 14 mängu 0 väravat 0 väravasöötu Ukrainas.
    2021/22 hooaeg 11 mänguga liigas 2+7 ja karikas 1 mänguga 1 assist. Mis see 11 mängu on mingi kolmandik hooajast?
    Jah, statistika põhjal arvamust koostada on vähe pealiskaudne, aga ma eile nägin esimest korda härrat korralikult aktsioonis ja kohati ei saanud mees palli maast õhkugi(kas lüües või tsenderdades), ikka väga nüri mulje jättis, eks enesekindlus on täiesti null muidugi ka hetkel...
    Taseme vahe hetke Ukraine liigast tulla mitte funktsioneerivasse Chelsea ridadesse Premieri League on meeletu - kutis on potentsiaali küll ja küll. Samuti nagu siin osad hakkasid Antonyt vahepeal maha matma, et jälle mingi mõttetu flop, andke aega ja kui Chelsea päris meeskonnaks jälle saab näeb kuidas enamus neist meestest on ikka mängumehed.

    Leave a comment:


  • alvarez
    replied
    Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
    Mitte, et ma tahaks kedagi ärritada ja saagi käima tõmmata, aga mis valemiga Mudryki hind 70 millini jõudis?
    Vaatasin statsi, 2020/21 hooaeg 14 mängu 0 väravat 0 väravasöötu Ukrainas.
    2021/22 hooaeg 11 mänguga liigas 2+7 ja karikas 1 mänguga 1 assist. Mis see 11 mängu on mingi kolmandik hooajast?
    Jah, statistika põhjal arvamust koostada on vähe pealiskaudne, aga ma eile nägin esimest korda härrat korralikult aktsioonis ja kohati ei saanud mees palli maast õhkugi(kas lüües või tsenderdades), ikka väga nüri mulje jättis, eks enesekindlus on täiesti null muidugi ka hetkel...
    Jou, aga sa youtube-i tipphetki ikka oled vaadanud nagu Todd?
    Tegelikult aitas Arsenal kah hinda natuke üles kruvida...

    Leave a comment:


  • Wingback
    replied
    Algselt postitas MƵmmik Vaata postitust
    Mitte, et ma tahaks kedagi Ƥrritada ja saagi kƤima tƵmmata, aga mis valemiga Mudryki hind 70 millini jƵudis?
    Ole tark ja kysi hullu hinda ja leidubki ehk mingi loll kes ostab. Another dumb American scammed.
    Nyyd k2ivat ta veel riietusruumis ka isiklikult kohal.

    Leave a comment:


  • Mõmmik
    replied
    Mitte, et ma tahaks kedagi ärritada ja saagi käima tõmmata, aga mis valemiga Mudryki hind 70 millini jõudis?
    Vaatasin statsi, 2020/21 hooaeg 14 mängu 0 väravat 0 väravasöötu Ukrainas.
    2021/22 hooaeg 11 mänguga liigas 2+7 ja karikas 1 mänguga 1 assist. Mis see 11 mängu on mingi kolmandik hooajast?
    Jah, statistika põhjal arvamust koostada on vähe pealiskaudne, aga ma eile nägin esimest korda härrat korralikult aktsioonis ja kohati ei saanud mees palli maast õhkugi(kas lüües või tsenderdades), ikka väga nüri mulje jättis, eks enesekindlus on täiesti null muidugi ka hetkel...

    Leave a comment:


  • alvarez
    replied
    Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
    Edaspidi võiks u21 peale saata.
    Põhismõtteliselt nõus, aga kahjuks on vaja puitu kah vaja esitleda suvise suurmüügi eel...täielik shithousery ikka

    Leave a comment:


  • ElNino9
    replied
    Edaspidi võiks u21 peale saata.

    Leave a comment:


  • alvarez
    replied
    Arvestades, mis seisus klubi on, siis kuni esimese väravani oli asi üsna okei! Aga muidu rahul, et lõpuks ometi on see hooaeg ametlikult läbi...

    Leave a comment:


  • ElNino9
    replied
    Mis kuradi satsi Lamps välja pani nüüd? Kas ta teab, et kolme väravaga on vaja võita?

    Leave a comment:


  • Tassike
    replied
    Kui võrrelda 2015/2016 hooajaga, siis praegune on ikka kordades hullem. Mitte keegi ei mängi enam, ka Enzo ja Kante on lõpetanud.Kas üldse leitakse selline treener, kes selle segaduse suudab ära koristada. Kui selline vend leidub, peaks ta tulema juba peale Reali vastu välja lendamist, sest siis jõuab veel hooaja lõpuni aru saada, kes üldsegi võiksid jääda. Hea võimalus oleks nüüd mängitada Mudrykut, Madueket, Halli, Chukwuemekat, Sloninat, Chalobahi, Datro Fofanat, sest millal veel.

    Leave a comment:


  • alvarez
    replied
    Ma tahaks filosofeerida: Mis asi on Chelsea?

    Leave a comment:


  • ElNino9
    replied
    Ei tohiks raskusi olla täna.

    Leave a comment:

Working...
X