320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X

• Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

• ElNino9
    replied
    Algselt postitas decrakas Vaata postitust
    Mis see oli, KARMA?
    Mille eest?
    Klassikaline esimene mäng peale koondise pohmakat.
    Kõik on kontrolli all.

Leave a comment:

• decrakas
    replied
    Mis see oli, KARMA?

Leave a comment:

• Nasfal
    replied
    Mitte fucking keegi ei mõista mind. Olime euroopa suurim jõud oli sõpru ja nüüd hakkavad ka viimased Cabronid mind ära unustama….

Leave a comment:

• Nasfal
    replied
    Eile õhtul ma näiteks nutsin end esimest korda viimase 20 aasta jooksul magama. Chelsea padjapüüriga padi kaisus. Annab aimdu kui raske mul on…

Leave a comment:

• Nasfal
    replied
    Kui halvem stsenaarium realiseerub, siis jube kõva oleks league one keskminuna teiste naiste/emade ja muu elu kohta käia nalja tegemas….

Leave a comment:

• Nasfal
    replied
    Algselt postitas cabron Vaata postitust

Nasfal on ootamatult muutunud teravast lemmikfoorumikasutajast kibestunud vanameheks. Vist mingi eraeluline sitt ruineerib
    Pane end minu olukorda? Arbuusid, mis ma siin foorumis endale kaenlaalla olen kasvatanud hakkavad vägisi kaduma nagu leib ukraina poelettidelt

Leave a comment:

• j6u1uv4n4
    replied
    Raske olla Chelsea fänn praegu

Leave a comment:

• cabron
    replied
    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust

Mõlemad on rämpsklubid, keda hoitakse nagu sitta pilpa peal. Ühel rämpsul on ropult palju rämpsfänne (teisel pole üldse fänne) seega võtaks punast värvi kährikud küll ja näitaks neile real life.
    Nasfal on ootamatult muutunud teravast lemmikfoorumikasutajast kibestunud vanameheks. Vist mingi eraeluline sitt ruineerib

Leave a comment:

• Nasfal
    replied
    Algselt postitas Olar Vaata postitust
    Millega tulete ja kes sangas on
    Teie jaoks väga vahet pole, see mängupilt, mida te PSG vastu näitasite poolteist mängu ja siis kingiti teile kandikul see võit PSG enda poolt ning sellest võib järeldada ainult seda, et kordub eelmine aasta ja olete jälle nagu püksi sittunud kassid.

Leave a comment:

• Olar
    replied
    Millega tulete ja kes sangas on

Leave a comment:

• Nasfal
    replied
    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Kas Chelsea loodab täna loosipotist saada endale Liverpool või ManCity, et ei peaks kaugele reisima?
    Mõlemad on rämpsklubid, keda hoitakse nagu sitta pilpa peal. Ühel rämpsul on ropult palju rämpsfänne (teisel pole üldse fänne) seega võtaks punast värvi kährikud küll ja näitaks neile real life.

Leave a comment:

• alvarez
    replied
    Pooli võtaks küll. Nendega väga meelelahutuslikud mängud olnud 3 korda see hooaeg + kirss tordil oleks nende quadruple-i lootused hävitada
    ​​​​​​

Leave a comment:

• telekavaataja
    replied
    Kas Chelsea loodab täna loosipotist saada endale Liverpool või ManCity, et ei peaks kaugele reisima?

Leave a comment:

• zaz
    replied
    Jah, eks kontoris on kõik paanikas ja ratsionaalset mõtlemist hetkel pole. Juhtub.
    Ja küll keegi Ameerika frantsiis lõpuks ka selle klubi ära ostab. Tuleb lihtsalt ära kannatada ja pea külmana hoida.

Leave a comment:

• alvarez
    replied
    Algselt postitas cabron Vaata postitust
    Chelsea taotles eelseisva karikamängu eel, et Middlesbrough fännid ei saaks ka tribüünile, et oleks "sportlikult aus". Naljamehed. Loodan vâga, et müügi korral kogu 3 miljardit läheb Ukrainale.
    Arusaamatu lüke tõesti, aga õnneks võeti see idee juba klubi poolt tagasi.

Leave a comment:

Working...
X