320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
 • Filter
 • Kellaaeg
 • Show
Kustuta kõik
new posts

 • mazz
  replied
  (Y) Esikinnaste pärast läheb veel madinaks.

  Leave a comment:


 • Tauri.T
  replied

  Leave a comment:


 • mazz
  replied
  Head teed minna. Positiivne, et ei pea tema vastu mängima.

  Leave a comment:


 • #11
  replied
  Ciao Lichtsteiner.

  Aitäh

  Leave a comment:


 • Tauri.T
  replied
  Ega igaüks Bendtner ei ole

  https://www.youtube.com/watch?v=OdOiTImQ1jg

  Leave a comment:


 • cannuman
  replied
  see umbes nagu Tour de France'il kui modellid ei soovi mõnele krõllile musu anda poodiumil. Ja noh õige ka. Äkki keegi süüdutab ahistamises

  #metoo

  Leave a comment:


 • Halb ründaja
  replied

  Leave a comment:


 • Tauri.T
  replied
  Ring tõmbub koomale

  Leave a comment:


 • Tauri.T
  replied
  Ajastu lõpp. Viimane, kes minu Juve toetamise ajast alati olemas on olnud.

  Grazie, Gigi!

  Leave a comment:


 • mazz
  replied
  Ciao, Gigi! Erakordne mängija ja liider.

  Kui PSG ta allkirja saab, on see neile jackpot ja miks mitte see viimane puuduv lüli Eurpoopa vallutamiseks.

  Leave a comment:


 • Metslane89
  replied
  Ei usu, et Buffon PSG kuna seal pole ruumi. Vend võiks ikka paar aastat veel mängida tipp taset kuna jummala heas vormis. Reakstioon ikka sama.

  Leave a comment:


 • Mustang
  replied
  Algselt postitas eika Vaata postitust
  Paremkaitsjad.


  Mattia De Sciglio. 4-
  Paremkaitse oli läbi hooaja üks neetud koht, kus kasutati kuut erinevat mängijat: MDS, Lichtsteiner, Barzagli, Höwedes, Sturaro ja Cuadrado. Antud kambast oli paremkaitses ainus stabiilne ja pädev mängija suvel liitunud De Sciglio. Mattiast on mõneti isegi kahju, sest igale õnnestunud mänguseeriale järgnesid kahjuks koheselt vigastused. Kokku jäi De Sciglio eemale ca 25 mängust. Teisalt tervena oli ta vaieldamatu esimene valik omal positioonil. Seda põhjusega. Ründesuunal oli mees küll üsna nullfaktor. Kui hooaja alguses lasi Allegri veel Mattial tõusta, siis aja möödudes jäi ta platsil aina sügavamale ja sügavamele. Pole midagi teha, tsenderdamis- ja sööduoskus pole mehe tugevam külg. Seda positiivsem oli ta kaitsemängus, sest vastupidiselt ülejäänud nimedele suutis MDS hooaja suuremate eksimusteta läbida ning üldmulje oli siiski positiivne. Annaks nüüd järgmiseks hooajaks natuke rohkem tervist ja võib temaga edasi minna küll.

  Stephan Lichtsteiner. 3-
  Pahatihti oli hooajal olukordi, kus šveitslane oli ainus terve paremkaistja tiimis ja nii sai Licht isegi teenimatult palju mänguaega. Lichtsteiner näitas vananemise märke juba eelmisel aastal ning tänavu littis tal 34 eluaastat väga selgelt jalgadesse. Mees joosti kaitses üle, rünnakul ei jõudnud ta tõusta ning sellest "klassikalisest" Lichsteinerist, kes tervet liigat oma äärel omas, polnud midagi alles. Kahju, sest esimese viie scudetto puhul oli šveitslane meeskonna üks paremaid ja stabiilsemaid mängumehi, kelleta selline edu polekski äkki võimalik olnud. Üldiselt kiidame, et ta olemas oli ja hädaolukordades (mida oli kokku ca 20 mängu) abiks oli ja soovime uues klubis edu, kuid mänguliselt oli mees tänavu üks kehvemaid (kui mitte kõige kehvem) Juventuse mängijaid.

  Benedikt Höwedes. 2
  Suvel tundus Höwedese ostuvõimalusega laen lotovõiduna, sest esmapilgul saadi olematu hinnaga kogenud ja tasemega kaitsja. Reaalsuses oli sakslase hooaeg kohutav. Kokku oli mees viiel pikemal erineval vigastuspausil ja üsna läbiv joon oli, et Höwdes naases vigastusest pingile ja päev hiljem tuli uudis, et Benedikt tõmbas uue lihase ära. Kuidas saab üldse hinnata mängijat, kes tegi ühe mängu oktoobris ja kaks mängu aprillis. Karm. Mehel peaks küll taset olema, aga vaevalt nii vigast mängijat välja ostetakse. Aga edu temalegi uutel jahimaadel.

  Mis saab suvel?
  Kui Lichsteiner ja Höwedes lahkuvad, siis üks uus mängija tuleb kindlasti juurde. Iseküsimus, et kes see liituja on. Hetkel on läbi käinud kaks nime- ManU Matteo Darmian ja PSV Santiago Arias. Kumbki erilist elevust ei tekita, aga küll suve jooksul tuleb neid põnevamaid kuulujutte ja nimesid juurde.
  Imelik hindamine. Suurtes mängudes oli DSC ju suht pask. Meenub Tottenham kus Son teda omas terve mäng. Ärme Reali ja Barcasi üldse mainigi (tõsi Barzagli vist mängis Barca vastu). Ei annaks kuidagi üle 3. Miks siis klubi on ostmas uut paremkaitsjat kui 4 peale mängis DSC? Viimastel kuudel ju hakati pakkuma ja ka Allegri poolt käiku viima Cuadrado varianti paremkaitses. Hooaja esimeses pooles mängis ka Barzagli seal kuna DSC polnud pädev. Ütleks nii: serie a kehvikute vastu sobib aga CL suured mängud unustagem ära. Allegri ju tõi Lichtsteineri ka tagasi CL rosterisse jaanuaris mis ka peaks ühtteist seletama mis puutub DSC pädevusse. CLs jäi ju selgelt nõrgaks kui terve hooaeg ette võtta. Kui CL on sihiks siis DSC küll põhis ei saa arvestada.

  Algselt postitas eika Vaata postitust
  Jätkame. Vasakkaistjad.  Alex Sandro. 4
  Nii ootamatut ärakukkumist Juventuse mängijate seas ei mäletagi. Eelmisel aastal võis Sandrot pidada Euroopa parimaks vasakkaistjaks Marcelo järel, kes tootis alati. Rääkimata sellest, et ta oli tiimi stabiilseim (ja võimalik ka, et parim) mängija. Tänavu tekkis hooti isegi küsimusi, kas brass on üleüldse Juventuse parim vasakkaistja, sest Asamoah näitas pahatihti paremat ja kindlamat mängu. Raske öelda, mis Sandro sellise ärakukkumise tekitas. Võimalik, et tegu on lihtsalt anomaaliaga. Või oli mehel mott maas ja tahtis lahkuda. Või on tegu klassikalise brassiga, kelle tippaeg jääb 25 eluaasta kanti ning edasi hakkab karjäär juba langema. Kurat seda teab. Eriti nukker oli Sandro ründesuunal, kus ta oli märgatavalt tähelepandamatum kui eelmisel aastal ja sellist harjumuspärast "jooksen 90 minutit edasi-tagasi, tekitan teravusi, lõikan sisse, tsenderdan ja olen igal pool" meest polnud. Jah, oli mänge, mis tal õnnestusid, aga märgatavalt rohkem oli mõttetuid mänge. Lisaks suutis ta ka kaitsesuunal mäda panna ja kuidagi ei saa rahul olla. Plusspoolele võib panna selle, et suurimas hädas istutati mees vasakääreks ja sai seal mõõdukalt hästi hakkama.

  Kwadwo Asamoah. 4+
  Kui Sandro oli hooaja üks negatiivsemaid üllatajaid, siis Asamoah vastupidiselt oli üks positiivsemaid üllatajaid. Asa tegi alles eelmisel hooajal oma esimesed mängud vasakkaitses ning toona oli mees seal päris rabe. Kuid tänavu näitas Ghanalane juba sellist mängu justkui oleks ta eluaeg antud positsioonil mänginud. Ei saaks öelda, et ta hooaja kokkuvõttes Sandrost parem oleks olnud, aga kui Asa platsile pandi, siis oma rolli täitis ta alati ära. Mida enamat varukaitsjast tahta, eksole.

  Mis saab suvel?
  Asamoahi liitumine Interiga näib olevat üsna kindel. Sellest on mõneti kahju. Teda tuleb asendama Spinazzola, kes aitab ühtlasi täita omakasvandike normi ja on viis aastat noorem. Selles mõttes täiesti arusaadav, et miks see lüke tehti. Kuid Atalantas laenul olnud mängijaga on see häda, et mees käis eile põlveopil ja teda ootab mängupaus, mille pikkus on hetkel mõneti selgusetu. Räägitakse nii hooaja alguseks naasmisest kui ka kuni pooleaastasest eemalolekust. Kui Sandrogi peaks lahtuma, mis näib ka üsna reaalne, siis oleks vasakkaitses päris suur auk, mis vajaks lappimist. Aga hetkeseisuga tuleb pigem ära oodata see, et kas Alex Sandro jääb või mitte. Loodetavasti saab see mure-küsimus peagi vastuse.
  Sandro on olnud oma varasemate aastate hale vari. 3.5 oleks maksimum mis anda. Annad ju 5 palli skaalal punkte? See hooaeg on olnud kaitsepraaki ja ründefaasis pole seda tootlikust ka olnud mis varem. Täitsa huvitab kes need alla 4 mängijad sinu listis olema saavad kui annad DSC ja Sandrole nii suuri punkte. Sturaro suguseid varumehi pole mõtet mainida. See et Allegri Lichtsteineri hooaja alguses CL ei mahtunud näitab pigem et Allegri ei arvestanudki temaga enam kui tähtsa mängumehena, aga teiste nõrk esitus ja Höwedesi vigastused tõid mehe tagasi. Ja pärast tõi ju tema liitumine just Tottenhami vastu kastanid tulest välja.

  Leave a comment:


 • Mustang
  replied
  Meedias jutud, et PSG-ga juba läbirääkimised käivad. Liverpooli on ka mainitud. Imelik muidugi et jaanuaris 41 saavat mängumeest jahitakse. Oleks arvanud et kuhugi Usasse või Hiinasse. Del Piero mängis viimased aastad Austraalias ja Indias. Kui kaua Buffon ise arvab, et veel jätkab. Tema vanuses võib selline liikumine pigem kahjuks tulla. Äkki ei kohane uues klubis/riigis. Vaevalt ta Tucheliga saksa/prantsuse keeles rääkima hakkab. CL võitmise soov ikka nii suur et tahab Euroopas jätkata. Meenub et kevadel tegi Boca Juniors talle pakkumise. See oleks loogilisem olnud.

  100% et Juvega kokku järgmine aasta kui Psg või Pool.

  Leave a comment:


 • Redman
  replied
  Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
  Ma oleksin väga üllatunud, kui Buffoni karjäär Euroopas jätkuks.
  Ehh, ma oleksin väga üllatunud, kui see ei jätkuks Euroopas.

  Leave a comment:


 • Tofoa
  replied
  Algselt postitas Iceman Vaata postitust
  Ma ei tea, kui Buffon peakski nüüd minema kuskile, kus võib järgmine aasta CLis Juve vastu mängida, siis olen kindel, et see juhtub finaalis ja siis lõpuks Juve võidab CLi ära ja Buffon jääb taaskord ilma sellest. Ma ei tea, see oleks nii eepiline ikka. #cursed
  Ma oleksin väga üllatunud, kui Buffoni karjäär Euroopas jätkuks.

  Leave a comment:

Working...
X