320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
 • Filter
 • Kellaaeg
 • Show
Kustuta kõik
new posts

 • lorenzo
  replied
  ma pakuks et enne konkreetse mängijaga rääkimist küsitakse klubilt luba et kas nad võivad mängijaga rääkida võimaliku ülemineku teemal. kui klubilt saadakse roheline tuli, siis pöördutakse otse mängija poole et mis diiliga ta oleks üldse nõus tulema ja kui omavahel kokkulepe, siis räägitakse juba klubide vahel ülemineku summa jne.
  kui keegi teab paremini võib parandada

  Leave a comment:


 • eika
  replied
  Algselt postitas 2mSööt3mMööda Vaata postitust
  Ronaldol oli vist diil realiga aastani 2021. Praegu jääb mulje, et Juve ja Ronaldo&Mendes olid läbirääkimistes juba enne kui Real Madridiga mingi dialoog oli. Selline asi keelatud pole või?
  Oot, sa arvad reaalselt, et agendid-klubid ei räägi enne omavahel ja klubid teevad teistele klubidele pimesi pakkumisi "õu, me pakume mängija eest 200 milli" . Ja alles siis astub mängija esindaja ja ostuhuviline esimest korda kontakti "kuule, meil siin on huvi su mängija vastu, klubi ütles ok, et kas sul mängijal on üldse huvi ja mis palka ta tahaks"?

  Leave a comment:


 • 2mSööt3mMööda
  replied
  Ronaldol oli vist diil realiga aastani 2021. Praegu jääb mulje, et Juve ja Ronaldo&Mendes olid läbirääkimistes juba enne kui Real Madridiga mingi dialoog oli. Selline asi keelatud pole või?

  Leave a comment:


 • eika
  replied
  Jätame siis selle märke ka siia maha, et Ronaldo pressikas on tehtud. Kõige huvitavam osa oli Fabio Paratici püünele laskmine, kes selgitas tehingu tagamaid. Kes ei tea, siis Paratici on Beppe parem käsi ja mõneti isegi hall kardinal, kes olevat väga mitmete Juventuse suurtehingute taga ja skautimise põhiboss. Juventuse õnneks on mees seni eelistanud teiste suurklubide spordidirektori pakkumistele (ja neid on juttude järgi olnud väga-väga palju) Bianconeris mõnevõrra tagaplaanil olemist.

  Igatahes. Peale eelmise aasta Ronaldo väravat, millele järgnes Juventuse fännide aplaus oli Paratici Ronaldo agendiga lihtsalt jutlemas ja Mendes ütles "Ronaldole jättis see väga sügava mulje ja kunagi ta tahaks teie eest mängida". Kuna see jutt tundus toona üsna ulme, siis vahetati viisakusi ja sinna see jäigi. Kuid suvel, kui Juventus tahtis Cancelot osta (ja ostiski) ütles Mendes, et olukord on selline, et Ronaldo huvi on väga tõsine ja asi on tehtav. Nii läkski Paratici sama jutuga Angelli juurde, mõned ajad oldi ninaga Excelis, et kas rahaliselt on diil tehtav ja paar nädalat hiljem oli asi tehtud. Sümpaatne. Peab lihtsalt uuesti Interit tervitama, et Cancelo üle lasti. Muidu poleks need asjad vist sinnani jõudnud.

  Leave a comment:


 • RealFan
  replied
  Pool miljonit särki päevaga tundub natuke utoopiline number. Mis puutub Ronaldosse, siis juba mingid 4-5 aastat on kaheldud, kas ta on 50 väravat per hooaeg mees. Ronaldole pole niiöelda kesktormajana mängimine just kuigi meelt mööda, kuna talle ei meeldi eriti seljaga värava poole mängida. Üldjuhul on ta ka efektiivsem niiöelda wide forwardina. Üksikutes mängudes võib tema tipuründajana mängitamine anda küll häid tulemusi, kuid pikemas perspektiivis seni pigem mitte. Ehk ma pigem eeldaksin teda näha väljakul mõne tüüpilisema tipuründajaga (Higuain või Mandžukic ilmselt siis).

  Leave a comment:


 • eika
  replied
  Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
  Ma saan aru, et Ronaldo liitumine annab usku ja enesekindlust ning sellise tehingu üle peabki iga fänn rõõmustama, aga millest sul nüüd see lambine äratõusnud ego on tekkinud, et te olete kohe suures nelikus ja fuck u all premmfaces.
  Kusjuures ei mõelnud kõvatamisena ja ega egogi pole tõusnud. Absoluutselt mitte. Lihtsalt viimasel neljal hooajal on Juventus play-offis sisse saanud ainult suurelt kolmikult ja pigem on suudetud nendega stabiilselt mängida võrdselt. Vastupidiselt muudele klubidele. (finaalid finaalideks antud kontekstis). Kuid siiani pandi Juventus alati järgmisesse gruppi, kus on Atletico, PSG, City, Sevilla, Arsenal, kesiganes. Minu meelest oli see Juventusele liiga tegemine. Rõhutan uuesti, et minu meelest. Pigem oli probleem just selles, et Juventusel polnud nii seksikaid nimesid, kes oleks nö tavafänni teadvuses, müüks särke ja nende seas feimi tooks. Nüüd on olemas.
  Algselt postitas ChiefK Vaata postitust
  Kes see nii loll oli ? Kurb muidugi, et torkad nii valusalt
  Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
  Teie viimasest Meistrite Liiga võidust on 2x korda rohkem aega möödas kui teie esiliigas käimisest nii, et sa ei saa kellegile pahaks panna kui ta Juventust suurde kolmikusse ei arvesta või Arsenaliga kõrvutab.
  Nonäed, koheselt tuli üks premmfeiss, kes ütles, et Arsenali ja Juventuse kõrvutamist ei saa pahaks panna.

  Aga see selleks. Paneme kohustusliku võrksärgipildi ka.


  -e-
  Tegelikult vist peaks seda (uuesti) ütlema, et mulle personaalselt on Ronaldo ostmise juures pigem huvitav kõik jalgpallimänguväline. Et kas ja kuidas see Juventuse brändi aitab tõsta, kuidas ta tiimi sissetulekuid tõstab, kas suudetakse saada räigeid sponsordiile, kuidas muutub Juventuse kui tiimi maine jne. Ehk kui suur on ühe mängija mõju tervele meeskonnale. Sest, noh, uuesti: Mänguliselt vedanuks ka varasemad mehed, Dybalad-Higuainid-Costad tiimi Scudettole ja Meistrite Liiga finaali suhuvõtule ning ma kahtlen, et Ronaldo enam 50 väravat per hooaeg mängumees on. Pigem selline kerge ja märgatav upgrade Higuainile.

  -e2-
  See on ka muidugi päris huvitav. Ühe päevaga pool miljonit särki.

  Leave a comment:


 • Nasfal
  replied
  Algselt postitas eika Vaata postitust
  Meeskond üritab City-Atletico-PSG seltskonnast lõplikult Real-Bayern-Barca paati hüpata* ja seda saab ainult tervitada.

  ps. Täna on ühtlasi ka Ronaldo meditsiinitestid ja pressikas.

  * Jep, mina pidin Juventust juba varem suures nelikus olijaks. Enamik ei pidanud. Nüüd peaks isegi premmface`d nii kaugel olema, et Juventust päris Arsenaliga samal tasemel klubiks ei peaks.
  Ma saan aru, et Ronaldo liitumine annab usku ja enesekindlust ning sellise tehingu üle peabki iga fänn rõõmustama, aga millest sul nüüd see lambine äratõusnud ego on tekkinud, et te olete kohe suures nelikus ja fuck u all premmfaces. Teie viimasest Meistrite Liiga võidust on 2x korda rohkem aega möödas kui teie esiliigas käimisest nii, et sa ei saa kellegile pahaks panna kui ta Juventust suurde kolmikusse ei arvesta või Arsenaliga kõrvutab.

  Leave a comment:


 • ChiefK
  replied
  Algselt postitas eika Vaata postitust
  Enamik ei pidanud. Nüüd peaks isegi premmface`d nii kaugel olema, et Juventust päris Arsenaliga samal tasemel klubiks ei peaks.
  Kes see nii loll oli ? Kurb muidugi, et torkad nii valusalt

  Leave a comment:


 • eika
  replied
  Kusjuures sa võtad ainult ühe näitaja mitmest osisest ning selle põhjal teed järeldusi. Juventus tegutseb turul mõnevõrra teistsuguse loogikaga ehk iga-aastane mängijate sisse-väljavool on märgatavalt suurem. Näiteks eelmisel aastal liitus/maksis Juventus 13 mängija eest ning samal ajal lahkus/saadi raha 16 mängija eest. Bayerni numbrid olid samal ajal 7 ja 4. Ja see on iga-aastane rütm. Sesmõttes täiesti loogiline, et esmapilgul tundub "nonii, Juventus ostab iga suvi 150 miljoni eest mängijaid, Bayern ainult 100 miljoni eest", aga pane sinna võrrandisse ka liitunud mängijate number ning lahkujad ja pilt on hoopis teine.

  Juventus
  17/18 ostud 153m, müügid 144m, -10m eurot
  16/17 ostud 195m, müügid 173m, -20m eurot
  15/16 ostud 149m, müügid 80m, -68m eurot

  Bayern
  17/18 ostud 116m, müügid 32m, -84m eurot
  16/17 ostud 70m, müügid 52m, -18m eurot
  15/16 ostud 89m, müügid 33m, -56m eurot

  Lisaks muidugi ei väsi kordamast, et see 100m üleminekuraha on savi. Seda suudaks maksta kümmekond klubi Euroopas. Peamine küsimus on ikkagi palkades. Juventuse palgafond oli enne kuskil 140m väiksem kui Realil. Näiteks Juventuse kõrgeimapalgaline mängija Higuain (7m) ei mahtunuks Reali äkki kaheksa enimteeniva mängija hulka. Ja sealt tuli ka asjaolu, et Juventus langes alati välja mängust, kui oli võitlus kõige suuremate staaride peale. Meeskond lihtsalt ei tahtnud/suutnud/julenud palgafondi lõhki ajada.

  Üldiselt. Kui Agnelli ütles mõned aastad tagasi, et eesmärk on (tema ja Juventuse suur eeskuju) Bayern nö kinni püüda, siis tänavu suvega on see võib-olla õnnestunud. Võib-olla läheb muidugi kõik perse ja seda Ronaldoga võetud suure riski haavu lakutakse veel paar aastat. Näis. Aga uuesti. Meeskond üritab City-Atletico-PSG seltskonnast lõplikult Real-Bayern-Barca paati hüpata* ja seda saab ainult tervitada.

  ps. Täna on ühtlasi ka Ronaldo meditsiinitestid ja pressikas.

  * Jep, mina pidin Juventust juba varem suures nelikus olijaks. Enamik ei pidanud. Nüüd peaks isegi premmface`d nii kaugel olema, et Juventust päris Arsenaliga samal tasemel klubiks ei peaks.

  Leave a comment:


 • feedme
  replied
  Algselt postitas Iceman Vaata postitust
  Pole nagu 16 aasta jooksul sellist kulutamist näinud nagu see suvi. Päris veider tunne on. Harjunud pigem nägema, et Bayern, Real, Barca ja premmiklubid teevad siukseid kulutusi...
  hakkas ennastki huvitavama, et mille pealt siis kokku on hoitud, aga võta näpust.

  JUVENTUS
  ARRIVALS 18/19 - 216,90 Mill. € (Ronaldo, Costa, Cancelo jne)
  ARRIVALS 17/18 - 153,40 Mill. € (Bernardeschi, Cuadrado, Matuidi, Benatia, Szczesny jne)
  ARRIVALS 16/17 - 195,80 Mill. € (Higuaín, Pjaca, Pjanic, Caldara jne)
  ARRIVALS 15/16 - 149,10 Mill. € (Dybala, Alex Sandro, Mandzukic, Zaza jne)

  REAL MADRID
  ARRIVALS 18/19 - 89,25 Mill. €
  ARRIVALS 17/18 - 40,50 Mill. €
  ARRIVALS 16/17 - 30,00 Mill. €
  ARRIVALS 15/16 - 78,00 Mill. €

  BAYERN MUNICH
  ARRIVALS 18/19 - 0€
  ARRIVALS 17/18 - 116,50 Mill. €
  ARRIVALS 16/17 - 70,00 Mill. €
  ARRIVALS 15/16 - 89,00 Mill. €

  Leave a comment:


 • Iceman
  replied
  Eile peeti esimene väiksem sõprusmäng kohaliku satsi Chisolaga, 4-0. Emre Can, Alex Sandro, Clemenza & Kastanos skoorisid.

  väravad:
  https://www.thescore.com/s/6059059

  Leave a comment:


 • Jasper
  replied
  Serie A saab ehk Pjanici karkadest ka puhata.

  Leave a comment:


 • Navas
  replied
  Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
  Mis positsioon CR'ile antakse üldse või see sõltub veel mõningast asjast?
  Üsna kindlalt võib väita, et Ronaldo läheb tippu mägima, isegi kui algses asetuses võidakse teda näidata kuskil vasakul äärel, siis mängib ta ju ikkagi tipus.

  Leave a comment:


 • cannuman
  replied
  Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
  Mis positsioon CR'ile antakse üldse või see sõltub veel mõningast asjast?
  penaldo

  Leave a comment:


 • ElNino9
  replied
  Mis positsioon CR'ile antakse üldse või see sõltub veel mõningast asjast?

  Leave a comment:

Working...
X