320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Torino Juventus\'

    Mäng oli huvitav. Davidsi teine kollane oli küll liialdus. Mulle jääb juba selline mulje, et kuna Davidsil on ohtralt kollaste ja punaste kaartide kogumise maine juures, seetõttu ka kohtunikud on nõus talle neid kergekäelisemalt jagama. Ma ei taha küll öelda et Davids pole varasematel kordadel oma kaarte ära teeninud, aga eilne second yellow oli selge liialdus. 10 mehega läks raskeks - Barca surus vapustavalt. Mõni ülteks siinkohal, et juventusel oli lihtsalt liialt ÕNNE. Mina lihtsalt kiidaks kaitseliini. :P
    Juve on nüüd igatahes edasi ja arvan, et ka järgmisele vastasele siiski paras pähkel. Zalayetal polnud viga midagi, hoopis staari Del Piero mäng oli nõrgavõitu.

    Kes lööb ära, see võidab !

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Torino Juventus\'

      Originally posted by Vince


      Kes lööb ära, see võidab !


      paremini poleks saanudki öelda!!
      fc pohmell

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Torino Juventus\'

        Davidsi teine kollane oli küll rohkem näo ja nime eest. Sõber Roy Keane mankust on selliseid pisi-kinnihoidmisvigasid teinud tuhandeid aga pole nende eest pea ühtegi kaarti saanud. Reputatsioon maksab!

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Torino Juventus\'

          Zoolazorts asi oli niimoodi, et ma hoidsin oma moka koomale, kui käis enne mängu spekuleerimine, et Juve on... ja ta kindlalt kaotab. Kuid nüüd, kus su nii nimetatud lemmikklubi Juventuselt pähe sai võiks öelda, et jah vabandused siin enam ei aita. Tuleval aastal Meistrite Liigas teid ei näe lepi sellega ja ära hala.

          Loomulikult nägin ma mängu ning olin üliõnnelik, kui kohtunik lõpuvilega mängu lõpetas. Ma ei ütleks, et Juventus mängis halvemini. Jah ohtlike olukordi oli Barcelonal rohkem, kuid peaks märkima veel, et mäng toimus nou cambil. Imestasin ise ka, sest 0-0 ei olnud just see tulemus, mis Juventust edasi viiks, aga no ründeteravus oli Juve poolt vaadates suht mage, kuigi oli mitmeid ohtlike olukordi.

          Tuleb tunnistada, et Luis Enrique 1-1 minek, kui seda saab niimoodi nimetada, siis sellel ajal jäi otseses mõttes hing kinni, aga kordusest oli näha, et Buffonil oli kindlalt see nurk ära kaetud.

          Nedy ja Davidsi koostööl sündinud värav oli üliilus vähemalt minu arvates. Tuli see ju nii ootamatult. Kindlasti oleks võinud hetk hiljem kaks null Juventuse ette viia Nedvedi kauglöök, aga no väravavaht tegi super tõrje. Muidugi tuleks ära mainida Kluiverti ohtlikku olukorda enen lõppu ja Xavi väravat, kuid Davidsi eemaldamine oli see, mis mängis Barcale trumbid kätte. Kuid Barca ei suutnud ning Juve kaitse ja väravavaht olid mitmel korral palliperemehed.

          Kuigi Zalayeta ei säranud suuremat sorti ründeteravusega oli just tema värav otsustav ning vaadates just millisel ajal. Teisel lisaaja veerandtunnil. Super! Need tüübid, kes rääkisid, et selles vennas ei ole midagi vist eksisid. Üliolulise väravaga jääb ta vist pikemaks ajaks Barca fännidele meelde!

          Eriti magusaks kogu selle värgi teeb see, et Juve oli see meeskond, kes jättis Barca sellel aastal kuivale. Meistrite Liiga karikast ei tulnud midagi samuti nagu ka koduliigas. Seega jah pole midagi ülejärgmisel hooajale ehk näeme taas Meistrite Liigas! Adios!

          Ülimagus!

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Torino Juventus\'

            proovi olla nüüd ülejärgmisel aastal proovite uuesti! Hmm... neid kritiseerimisi oli küllalt nii foorumis, kui ka soccerneti uudiste kommentaarides, mis puutusid sellesse valtkonda. Aga no siin ei anna enam midagi muuta, Juve on edasi ja nii ka jääb. Teine asi on juba see, kas piirdutakse poolfinaali kohaga või püüeldakse ka edasi.

            Loodan, et sellel teemal on nüüd kõik...

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Torino Juventus\'

              Originally posted by Vince

              Mäng oli huvitav. Davidsi teine kollane oli küll liialdus. Mulle jääb juba selline mulje, et kuna Davidsil on ohtralt kollaste ja punaste kaartide kogumise maine juures, seetõttu ka kohtunikud on nõus talle neid kergekäelisemalt jagama. Ma ei taha küll öelda et Davids pole varasematel kordadel oma kaarte ära teeninud, aga eilne second yellow oli selge liialdus.
              Vaidleks vastu. Minu silmis heastas kohtunik enda poolt viis minutit varem tehtud vea, kus jättis kindla kollase andmata
              Tuleb tunnistada, et Luis Enrique 1-1 minek, kui seda saab niimoodi nimetada, siis sellel ajal jäi otseses mõttes hing kinni, aga kordusest oli näha, et Buffonil oli kindlalt see nurk ära kaetud.
              Lubage jälle vastu vaielda. seal oli nii palju küll ruumi, et sisse lüüa. Henry oleks löönud
              Kindlasti oleks võinud hetk hiljem kaks null Juventuse ette viia Nedvedi kauglöök, aga no väravavaht tegi super tõrje.
              Vot siin ma juba nõustun. Ilus löök ja veel ilusam tõrje.

              Ohh, kuskohast ma nüüd järgmisel hooajal Barca mänge vaatan
              Supplies!

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                Oh jah, Real vastus vot see on küll paras löök, aga no mis teha, küll neile ka tuule alla teeme. :P Kuid ma arvan, et kõik on võimalik, sest ka kümne mehega suutsmine lootusetust olukorrast välja tulla. Eelmine mäng näitas täpselt, et kaitse peab ( treze sülitab kolm korda üle vasaku õla tvu tvu tvu) Loodame, et nii ka jääb! Igaljuhul Italiaanod finaalis oleks täesti kunn vähemalt minu silmis. Kes oleks lootnud, et 4 selle aasta nelja tugevaima euroopa klubi hulgas on 3 itaalia suurklubi.

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                  Ehhe tulevane Serie A voor tuleb ülimalt lahe
                  Juvel on suhteliselt nõrgem vastane selles voorus ning sama ei saa öelda Interi ja AC Milani kohta. Roma võtab siis kodus vastu AC\'d ja Inter võtab vastu Laziot. Tulevad väga põnevad mängud, sest kui Inter või AC loodavad vähegi Juvega vahet vähendada, siis tuleb need mängud kindlalt kinni panna. Loodame, et nad siis eksivad!

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                    Originally posted by treze

                    Juvel on suhteliselt nõrgem vastane selles voorus ning sama ei saa öelda Interi ja AC Milani kohta.
                    See sõna \"Suhteliselt\" seisab su postituses õigel kohal, sest just Brescialt sai Juventus selle hooaja Serie A suurima kaotuse 2:0. Teades, et kokku on Juve kaotanud 3 mängu siis Brescia või väga ebameeldivaks vastaseks osutuda. Ja võibolla palju ebameeldivamaks kui Roma Milanile. Lazio koha pealt on sul muidugi õigus, kuid ilmselt tuleb sealt viik nagu Lazio mängudes ikka
                    Mamps on tubli, nii päeval laudas kui ka õhtul klubist tulles hilja..

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                      8\' [1 - 0] Alessandro Del Piero

                      54\' Luca Toni (kollane)

                      66\' Josep Guardiola (kollane)

                      80\' [1 - 1] Stephan Appiah

                      82\' [2 - 1] Alessandro Del Piero

                      ehhe väga tegija. Taas kolm punkti juures. Eriti tegija on see, et mõlemad väravad lõi del Piero!

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                        Originally posted by apunkto

                        Lazio koha pealt on sul muidugi õigus, kuid ilmselt tuleb sealt viik nagu Lazio mängudes ikka
                        Ei ole küll kombeks iseennast tsiteerida aga noh

                        Inter tegi siis Lazioga 1:1 ja kaotas järjekordsed 2 punkti. Milanil läks veel hullemini ja juvest jäävad nad maha 12 punktiga. Miskipärast mulle tundub, et meistritiitli saatus ei selgu enam viimases voorus nagu eelmisel aastal

                        Ei teagi, kas Juvel oleks nüüd kasulikum keskenduda CL-i või Serie A mängudele. Liigas vaja 4st mängust 6 (või isegi 4?) punkti aga Reali võitmine kahe mängu kokkuvõttes on üliraske ülesanne. ..
                        Mamps on tubli, nii päeval laudas kui ka õhtul klubist tulles hilja..

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                          Ma võin eksida aga, kui Barca sai UEFA karikasse ja kui ta selle kinni paneb, siis ta mitte ei pruugi ülejärgmisel aastal CL\'ist osa võtta, vaid ka järgmisel :P
                          308

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                            Originally posted by Markko


                            Ma võin eksida aga, kui Barca sai UEFA karikasse ja kui ta selle kinni paneb, siis ta mitte ei pruugi ülejärgmisel aastal CL\'ist osa võtta, vaid ka järgmisel :P
                            sa eksid rängalt ... nii hilja enam ikka uefa cupi ei pääse. Sealses finaalis kohtuvad FC Porto ja Glasgow Celtic

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                              Devil ma arvan, et ta mõtles tulevat aastat, sest vaadates La Liga tabelit, siis on neil veel võimalus selle piirini jõuda. Samas ei tohi unustada ka Inter totot. Võimalusi on, aga kui võimalikud need on on juba iseasi.

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                                Originally posted by Devil


                                Originally posted by Markko


                                Ma võin eksida aga, kui Barca sai UEFA karikasse ja kui ta selle kinni paneb, siis ta mitte ei pruugi ülejärgmisel aastal CL\'ist osa võtta, vaid ka järgmisel :P
                                sa eksid rängalt ... nii hilja enam ikka uefa cupi ei pääse. Sealses finaalis kohtuvad FC Porto ja Glasgow Celtic
                                No siis küll... ma ei ole sel UEFA ja CL vahelises seoses ekspert :P
                                308

                                Kommentaar

                                Working...
                                X