320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Saksamaa koondise tegemised

Collapse
X

• Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

• jürks
    replied
    Neuer - Lahm, Hummels, Mertesacker, Höwedes - Gündogan, L. Bender - Götze, Holtby, Müller - Reus

Leave a comment:

• Aramis
    replied
    Väidetakse, et Götze mängib tipuründajat.

Leave a comment:

• Ibanez
    replied
    Keegi hea inimene võiks tänase mängu streami ka siia riputada.
    Oleks väga tänulik.

Leave a comment:

• KID
    replied
    Viimasel hetkel on koondises mitmed muutused toimunud. Erinevatel põhjustel jäävad tulemata Klose, Özil, Schweinsteiger, Boateng, Kroos, Schmelzer. Nende asemele kutsuti S. Bender, Holtby ja Sebastian Jung. Kokkuvõtlikult on koondisenimekiri selline:

Värav
    Manuel Neuer
    René Adler

Kaitse
    Benedikt Höwedes
    Mats Hummels
    Sebastian Jung
    Philipp Lahm
    Per Mertesacker
    Heiko Westermann

Keskväli
    Lars Bender
    Sven Bender
    Julian Draxler
    Mario Götze
    Ilkay Gündogan
    Lewis Holtby
    Thomas Müller
    Roman Neustädter
    Lukas Podolski
    Marco Reus
    André Schürrle

Ametlikult ühtegi ründajat polegi, aga tõenäoliselt võivad seda positsiooni mängida Podolski, Reus, Schürrle või Müller.

Edit: Bild.de pakub sellist kossseisu:
    Neuer - Lahm, Hummels, Mertesacker, Höwedes - Gündogan, L. Bender - Podolski, Götze, Müller - Reus

Leave a comment:

• mel21
    replied
    Eelseisvaks Hollandi-mänguks sai peale Adleri kutse Schalke kaitsev poolik Roman Neustädter. Isegi olulisem seetõttu, et head hoogu üles näitaval mehel oleks võimalik ka Ukraina eest mängida. Neustädter on sündinud Dnipropetrovskis ja sarnaselt nii mõnegi teise BuLi-ässaga (nt Andreas Wolf, Raphael Schäfer või Kemerovo-poiss Andreas Beck) Vene impeeriumis kodu leidnud sakslaste järeltulija. Tema isa, Kirgiisias sündinud ja Kasahstani koondises kaks mängu teinud Peter Neustädter oli 1990. aastatel Mainzi raudvara ja ühel hooajal ka Marek Lemsalu partner kaitseliinis.

Leave a comment:

• ericbana
    replied
    Algselt postitas stok
    robert enkel saab homme 3 aastat out of business olemist..
    r.i.p

Leave a comment:

• ericbana
    replied
    Rene Adler back in business peale kahte aastat eemalolekut. Isiklikult ootaks millalgi ka Oliver Baumanni kaasamist

Leave a comment:

• kaitz
    replied
    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    Tee ettepaneku keelata pasunapuhumine ja foorumis postitamine kõigil kes julgevad Saksamaa või muu lemmik rahvuskoondise (mis pole eesti) kohta öelda meie. Sama käigu ka kõikide klubide kohta, mis pole FC Flora.

Või noh võtame munad maha juba kõigil, kes ise Eesti koondises ei mängi ja julgevad näiteks pärast võidukat Andorra mängu öelda "meie võitsime".
    Pane n66r kaela

Leave a comment:

• arx20
    replied
    ise olen paarpäeva eemal olnud ja sain sellest jubedast üllatusest täna hommikul teada, nii siis kuulsin seda seitsmesteuudiste kordusest ja pettumus oli/on tõsiasi. Kuna mängu ei näinud siis ei tahagi midagi õelda...

aga mis puutub sellesse "meietamise" teemasse siis mul sama asi mis Mõmmik siin rääkis, kui Eestit kuskil(Spordivõistlused, Eurovisioon jne.) ei osale, siis olen järgmisena Sakslaste poolt olnud ja ei oskagi seda eriti põhjendada, lisaks eelistan Saksa autosid kõigele muule ja see pisik on juba lapsest saadik

Leave a comment:

• omanik
    replied
    Tee ettepaneku keelata pasunapuhumine ja foorumis postitamine kõigil kes julgevad Saksamaa või muu lemmik rahvuskoondise (mis pole eesti) kohta öelda meie. Sama käigu ka kõikide klubide kohta, mis pole FC Flora.

Või noh võtame munad maha juba kõigil, kes ise Eesti koondises ei mängi ja julgevad näiteks pärast võidukat Andorra mängu öelda "meie võitsime".
    päris naljakas

Leave a comment:

• Marek_T
    replied
    Iisi-iisi, nagu ma kirjutasin, Aramise seletus oli põhjalik piisavalt. Rahu maa peal. Minupärast rääkige või minavormis oma lemparitest. Veider ta ju on, aga kes meist veidrustest vaba on. Piisss

Leave a comment:

• Mõmmik
    replied
    Oi blaa, sügavalt vabandan kõigi ees, keda see "meiesugune" häiris. Ma ei oskagi midagi konkreetset vabanduseks tuua, see on mingi harjumus vist, pm ükskõik kus ja millal ma kellele kaasa elan, siis pm kasutan terminit "meie". Saksamaa kohta ühtegi sugulussidet ei oska tuua, aga selle riigi vastu on mingi "sick" sümpaatia. Üks suurest mõjutajaks on Schumacher kindlasti, väiksena oli absoluutne lemmik ja on seda siiamaani.. Korvpallist tooks kohe näiteks D.Nowitzki, kes on samuti kindlalt lemmik korvpallur. Mingi väike kiiks on minus sees, isegi kui suusatamist vaatan, siis hoian sakslastele pöialt, miks ? Ma ütlen ausalt, ma ei tea ja tõenäoliselt ei hakka ka kunagi teadma.
    Need, kes mulle juba kelku tahavad anda ja A. Le Coqile eluaegse bänni anda, no sorri tõesti kui nii hinge läks see väike lohakas harjumus vms, aga ütlen ausalt, et kui on Eesti vs Saksamaa, siis olen alati ikkagi Eesti poolt ning kui vormelis sõidaks võidu Korjus ja Schummi/Vettel, siis oleksin ikkagi Kevini poolt.

Vabandan jälle kõikvõimalike arusaamade eest, üritan end järgmine kord paremini kontrollida ja mitte emotsiooni najal selliseid vigu sisse teha.

Leave a comment:

• KID
    replied
    Tegelikult minuarvates polnud Götze sissetoomine 4:2 seisul vale otsus. Ründetegevust oli jälle vaja elavdada. Kuigi edaspidi 4:3 seisul oleks võinud tõesti midagi kaitsvamat sisse tuua. Samas eriti valikut poleks olnud, kas Höwedes või pikalt koondisest eemal olnud Westermann.

Leave a comment:

• rainis007
    replied

Ma arvan, et see viimane ettepanek on igati asjakohane.
    Lisaks võiks siis sellise koodi kirjutada, et iga kord kui keegi seda hirmsat väljendit kasutab, ilmuvad siia foorumisse hoopis tärnid.

Kellele seda meeletut marurahvuslaste enesetapulainet ikka vaja on...

Leave a comment:

• Marek_T
    replied

(kustutatud postitus)

-e-
    Vastasin, kustutasin. Pole vaja paska keerutada, nagu ülalt ja alt näha, siis ilmselgelt juba tilditi rajult ära selle peale, et julgeti selle lollaka "meietamise" peale kulmu kergitada, vabandan. Ja noh, juba tuli marurahvusluse-schlang ka litakti näkku ära. Valusad vennad, valusad. Olge rahus, jumala eest.

Offtopicuks läheb ja vabandan selle eest, aga täitsa huviga kuulaks küll, millega seda "meietamist" põhjendatakse. Minul isiklikult on vanaisa sakslane, näiteks - ja Münhenpaiern ka sümpatiseerib ja Saksamaa koondis (isegi Saksa koondise särgis patseerin teinekord, va m*** selline), aga tulla selle peale, et väljamaist koondist "omaks" kutsuda... Ei tule lihtsalt. Et miks siis?

-e-
    Ah ei, las olla, Aramis eelmisel lehel põhjendas üsna viisakalt. Ju on asi minu piiratuses kinni.
    Laske edasi, jõudu. Aga full retardisse a la Cannuman pole ka vaja tõmmata. Vabandan veelkord teema risustamise eest.

Leave a comment:

Working...
X