320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Saksamaa koondise tegemised

Collapse
X

• Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

• cannuman
    replied
    Tee ettepaneku keelata pasunapuhumine ja foorumis postitamine kõigil kes julgevad Saksamaa või muu lemmik rahvuskoondise (mis pole eesti) kohta öelda meie. Sama käigu ka kõikide klubide kohta, mis pole FC Flora.

Või noh võtame munad maha juba kõigil, kes ise Eesti koondises ei mängi ja julgevad näiteks pärast võidukat Andorra mängu öelda "meie võitsime".

Leave a comment:

• Tofoa
    replied
    Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
    Saksa coeff oli ju nii mõttetult väike? Paremad olid both teams to score 2.2 või germany to score in both halves 1.8.
    Saksamaa händikäpiga oli magusam.

Leave a comment:

• Marek_T
    replied
    Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
    Meiesuguse klassiga meeskond, KODUS, püha jumal, tule taevas appi.
    Algselt postitas -JalkafriiK_ Vaata postitust
    imeda ise poole tunniga kodus 4 välja on meiesuguse klassiga meeskonnale liig mis liig.
    Tublid poisid. A Le Coqil istute põhjatribüünil, kui koju käima satute?

Leave a comment:

• petteri
    replied
    Kaitse oli ikka kohutav viimasel pooltunnil. Badstuber keeras enim käkke selle ajaga. Mertesucker oli ka liiga pehme viimase värava intsidendis.

Kaitse logiseb ikka viimasel ajal korralikult, eks see sai ka EMil saatuslikuks. Olen nõus Kurat-iga, et seisult 4-2 Müller välja ja Götze sisse oli ehk natuke halb vahetus arvestades asjaolu, et Rootsi hakkas justkui mängu tagasi tulema. Samas olla 2-ga ees 20min enne lõppu kodus Rootsi vastu, no ei saa ju kaitsesse vajuda või mis?

Nõus eelkõnelejatega, et "meiet" Saksamaa koondise teemas väga olla ei tohiks, samas osad siinsetest postitajatest on Saksamaaga suhteliselt lähedalt seotud, kes elanud/elab seal jne, seega ei saa seda väga pahaks ka panna.

Leave a comment:

• j6u1uv4n4
    replied
    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Endal läks 4 piletit selle nahka, total 130€.
    Saksa coeff oli ju nii mõttetult väike? Paremad olid both teams to score 2.2 või germany to score in both halves 1.8.

Leave a comment:

• Aramis
    replied
    Vot see on pull lugu. Ma panin peale 3-0- mölakasti kinni ja enne magamaminekut livscores nägin, et 90min ja 4-3 - mõtlesin, et krt, ärge pullige ja nüüd hommikul näen, et pullisidki ära.
    Mis "meiesse" puutub siis on ka arusaadav miks Inglismaa koondise kohta "meie" ei öelda, aga Itaalia, Saksamaa kohta öeldakse. seda peab ikka ära teenima.
    Isikus-grammatiliselt(kui selline asi olemas on) on "meie" kasutamine muidugi vale, aga tundepõhiselt mina saan väga hästi aru. Nii kaua , kui päris oma koondis finaalturniiril tegusi ei tee on võimalik, et mõne teise suurega kasvatakse vaimselt nii kokku, et hakatakse neid päris omaks pidama. Ma pole vaadanud, kui palju ma seda "meiet" siin olen kasutanud, aga täiesti ok, kui olen.
    Ja mitteeestlase verd minus kindlasti voolab kõige enam rootslase, mitte sakslase oma.

Leave a comment:

• Kurat
    replied
    60 miutit totaalset domineerimist ja siis lõpuks tehti Saksamaa jalgpalli ajalugu lastes 4:0 eduseisust 4:4 peale vastased järele. Täiesti kohutav kui passiivsed olid kaitsjad ja milliseid kooke tegi Neuer teine poolaeg. Arusaamatuks jäi ka natuke Jogi vahetus kus Müller vahetati Götze vastu, targem oleks vast olnud mõni kaitsev poolik hoopis sisse tuua. Paraku ei ole Saksamaa koondisel millegi ega kellegi teise taha pugeda kui enda saamatus. Khedira ja Hummelsi vigastused jätsid kahjuks oma jälje. Esimene poolaeg oli näha kui hästi tegi Schweinsteiger kaitses tööd aga teine poolaeg jäi kuidagi varju. Naljaks tõdeda aga Saksamaa koondise probleemiks on kujunemas just kaitse.

Võõra koondise kohta meie ütlemine on tõesti veidi veider. Meie koondis võttis siiski 1-0 võidu Andorra vastu

Leave a comment:

• szandor
    replied
    Algselt postitas Tanel Vaata postitust
    Saan aru, kui oma klubi puhul kasutatakse "meie". Saan aru, kui oma koondist kutsutakse "meie"-ks. Aga, et siin foorumis nii palju muust rahvusest inimesi liigub on üllatus! Ei räägi ainult antud teemast, aga ka Itaalia omas olen seda täheldanud (ilmselt leiab sama Inglismaalt).
    Täpselt sama tähelepanek tekkis eile siin ringi uitades. Kuidagi ..... kummaline või nii. Inglismaa alateemas seda täheldanud ei ole.

Leave a comment:

• hofnar
    replied
    Äkki nad on sakslased (kuigi jah, võõra koondise kohta "meie" ütlemine on lol).

Aga mängust - Neuer ja mõnedki teised tahaks vist selle ruttu ära unustada.

Leave a comment:

• Tanel
    replied
    Saan aru, kui oma klubi puhul kasutatakse "meie". Saan aru, kui oma koondist kutsutakse "meie"-ks. Aga, et siin foorumis nii palju muust rahvusest inimesi liigub on üllatus! Ei räägi ainult antud teemast, aga ka Itaalia omas olen seda täheldanud (ilmselt leiab sama Inglismaalt).

Leave a comment:

• Mõmmik
    replied
    potentsiaalne üllatus veel tulemas, Portugal 0:1 kodus vs P-Iirimaa, 60 mängitud, palun et see mäng/tulemus mu tuju tõstaks, 1 time.

Leave a comment:

• Solfice
    replied
    Hah, mida perset? Kõrgema klassi huumor juba see.

Leave a comment:

• Soldat
    replied
    Sellisele mängule oleks seletus olemas ainult siis, kui Saksamaa asemel oleks Trans mänginud.

Leave a comment:

• Tofoa
    replied
    Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
    No minge vittu ausõna. 4:0 eduseisust kombo persse keerata.....
    Endal läks 4 piletit selle nahka, total 130€.

Leave a comment:

• Brick
    replied
    Oi issand jumal, tule taevas appi, kuidas see küll võimalik on? 60' minutil u, kui seis oli 4:0 mõtlesin, et lõõbin siin swenssonite kallal pärast mängu, aga imeda ise poole tunniga kodus 4 välja on meiesuguse klassiga meeskonnale liig mis liig. Algus oli liiga hea, et uskuda. Aga noh... 4 taoti ära ja siis lasti jalad sirgu ning karistus oli käes. Zlatan oli küll enamus aja ilmselt uimastite mõju all, aga lõpuks ei aidanud ka seegi. Häbi häbi!
    Teen ettepaneku keelata Frau Merkelil jalgpalli koha pealt vaatamine. Viimane kord, kui teda nägin EM-i ajal, siis saadi ka Itaalialt pähe. Nüüd masendav viik, eriti teades, et juhtisime 4:0...

Leave a comment:

Working...
X