320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

EURO2016 üldarutelu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas dareth Vaata postitust
    Ma olen ka pehmelt öeldes üle keskmise peastarvutamise oskusega, aga praegune süsteem eeldab, et ma tean peast play-off formaati (mida ma ei tea). Loomulikult eeldab ka seda, et ma tean täpselt gruppide seise (mida ma ka eriti täpselt ei tea).

    Arvutamist on vaja ainult gruppide lõppseisu arvutamiseks, edasi pole mingit arvutamist. Isegi mitte kahe vahel valimist.

    1) a2/c2 - d1/BEF3
    2) b1/ACD3 - f1/e2
    3) c1/ABF3 - e1/d2
    4) a1/CDE3 - b2/f2

    Igal juhul jääb play-offist välja kaks kolmanda koha omanikku. Mis iganes gruppidest need on, ülaltoodud tabelis on AINULT ÜHES KOHAS konkreetsed kaks grupi kolmandat. Võtame nt Albaania (A) ja Türgi (D). A ja D kolmas koht sisaldub ainult teises reas, seega teise rea peale läheb mängima C-grupi kolmas. Järgmine järeldus: neljanda rea peale jääb ainus variant E-grupi kolmas jne.

    Seega ajab chac joga, sest kui ta oleks selle arvutusprotsessi ise läbi teinud, ei ajaks ta mingit kahe valiku juttu.
    päris kõiki kombinatsioone need neli rida ei sisalda. näiteks kui välja jäävad A3 ja E3, siis jäävad esimesele ja kolmandale reale BF3 ning teisele ja neljandale reale CD3...
    elik peab ikka teadma, et A1 -> C3 ja C1 -> B3. midagi keerulist samas pole.

    Kommentaar


      Algselt postitas El President Vaata postitust
      päris kõiki kombinatsioone need neli rida ei sisalda. näiteks kui välja jäävad A3 ja E3, siis jäävad esimesele ja kolmandale reale BF3 ning teisele ja neljandale reale CD3...
      elik peab ikka teadma, et A1 -> C3 ja C1 -> B3. midagi keerulist samas pole.
      tõepoolest, kokku 3 sellist varianti praegusel juhul
      I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

      Kommentaar


        krt pea huugab. mitu varianti on siis lõpuks ja mitu sekundit võib kuluda lahenduskäigu leidmiseks???

        Kommentaar


          chac ja dareth on minu arust küll päris ammendavalt selgitanud skeemi. kõik ülejäänu on kinni su enda võimes tabelit peas hoida.

          Kommentaar


            päris ammendavalt võib palju asju selgitada. iseasi kas igasuguse prügi ja süsteemide põhimõtete selgeks tegemiseks kuluv aeg on rentaabel.

            Kommentaar


              Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
              päris ammendavalt võib palju asju selgitada. iseasi kas igasuguse prügi ja süsteemide põhimõtete selgeks tegemiseks kuluv aeg on rentaabel.
              selleks ongi tragimad tegelased loonud exceli tabeleid, mis sinu eest töö ära teevad.

              ühe sellise leiad näiteks siit.

              Kommentaar


                üldse ei viitsi õlle kõrvale mingit exceli tabelit vaatama hakata, sry.

                muuseas, ma niisama norisin. mul täiesti pohla. Küll enne mängu kaheksandikfinaalis loevad mängul osalevate meeskondade nimed ette.

                Kommentaar


                  taastage see pasateema.
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    Nii vinget suurvõistluste alagrupifaasi pole enne nähtud....

                    Kommentaar


                      Algselt postitas kesa Vaata postitust
                      Nii vinget suurvõistluste alagrupifaasi pole enne nähtud....
                      Räägi seda A, B, C alagrupi kohta...

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Räägi seda A, B, C alagrupi kohta...
                        Jah, A alagrupi Rumeenia väljakukkumine oli üllatus,
                        B alagrupi Walesi võit ja Venemaa häving oli üllatus,
                        C alagrupi kahvatu Ukraina oli üllatus

                        Nende kolme grupi ainuke igavamavõitu mäng oli Poola-Ukraina

                        Kommentaar


                          Nonii..

                          Kui nüüd kolmanda koha omadest jäävad välja Albaania ja Rootsi/Iirimaa, siis ma küll ei tea, mille alusel ja kellega C või D kolmas kokku pannakse. #kesteabseeteab #läbipaistevriigijuhtimine #keemia

                          1) a2/c2 - d1/BEF3
                          2) b1/ACD3 - f1/e2
                          3) c1/ABF3 - e1/d2
                          4) a1/CDE3 - b2/f2
                          I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                          Kommentaar


                            A1 peaks saama C3 (nö kes ees, see mees)

                            Kommentaar


                              Algselt postitas kesa Vaata postitust
                              Jah, A alagrupi Rumeenia väljakukkumine oli üllatus,
                              B alagrupi Walesi võit ja Venemaa häving oli üllatus,
                              C alagrupi kahvatu Ukraina oli üllatus

                              Nende kolme grupi ainuke igavamavõitu mäng oli Poola-Ukraina
                              Pane see eelmiste turniiride perspektiivi. Rumeenia sai millal alakast edasi? Venemaa viimase 25 jooksul korra. Ùkski suur ka ei kukkunud. Ehk toredad màngud jne. Aga sinu absoluuti minev hòise on natsa naljakas. F oli muidugi lahe. Vàlja kukkus muidugi Austria, mis oli naljakas.

                              Kommentaar


                                Mõnuagent, no kaua sa seda ristisõda siin pead? Püüa mõista, et on inimesi, kellele see süsteem meeldib ja mängud on ka põnevad nende jaoks olnud. Kummaline, aga tõsi.
                                "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                                Kommentaar

                                Working...
                                X