320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

EM 2008 - alagrupp C

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Devil Vaata postitust
    Pista pea aknast välja ja karju veel .
    nu karjusin aga siin enamus juba toas ja ka hollandi poolt.välja pole enam tuult!!!
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

    Kommentaar


      Saime peksa...

      Turniiri parim mäng oli vähemalt. Toni oli sitt...kaitses nussisid ära...

      Üldiselt ma juba enne mängu olin väga skeptiline kui algkoosseisu nägin...DeRossi pingil?! Krt Chiellini platsile.....


      Krt Don helista lippile või mulle ja ma räägin mis teha...

      ------------------Buffon----------------

      Zambrotta---Panucci--Chiellini------Gross

      ------Gattuso-----Pirlo-----DeRossi-----

      -------DelPiero----------Di Natale----

      ----------------Toni-------------------


      Tegelikult ju midagi nagu oli isegi aga jah...

      ja uskuge mind Rumeenia ja Prantsusmaa ei ole grammigi lihtsamad....


      Rumeeniale peksu ja loodame Hollandi peale et Prantsusmaale ka kotti teeks või viiki paneks...

      Hollandi rünne (loe: keskväli) on võimas, kaitse keskmine...

      Kommentaar


        Algselt postitas budulojus Vaata postitust
        tauri ära pahaseks saa aga holland tegi selgelt ära ja itaalial vedas et neile aint 3 ära löödi.
        Pigem vedas Hollandil, et neile ühtegi ei löödud. Võimalusi iseenesest ju oli. Noh ja VDS oli ka muidugi super täna.

        Aga ikkagi, tahaks oma küsimusele vastust.

        Kaks mängu on veel ees, loodetavasti on turniiri nukraim mäng peetud. Järgmises mängus Del Piero kohe sisse, Ambro asemel De Rossi/Aquilani ja kaitses korralikult midagi ümber kordineerida ja läheme siit grupist veel edasi.

        Kommentaar


          Algselt postitas Rein Vaata postitust
          Mida ka sina asjast tead. Sa ei suuda isegi 4 liiga satse eristada (Hansanet ja Hansa Uted). Vaevalt, et sa siis veel reegleid tead.
          ISTU, viis!!!
          Ohoh kus nüüd panid, ma saan aru kui sa ütleksid, et ma ei tee isegi Meistriliiga võistkondadel vahet, aga 4 jas liiga, miks peaksingi? Lammas

          Kommentaar


            Algselt postitas cannuman Vaata postitust

            Krt Don helista lippile või mulle ja ma räägin mis teha...

            ------------------Buffon----------------

            Zambrotta---Panucci--Chiellini------Gross

            ------Gattuso-----Pirlo-----DeRossi-----

            -------DelPiero----------Di Natale----

            ----------------Toni-------------------

            Tegelikult Gattuso, Pirlo ja De Rossi korraga väljakul ei ole hea, mina võtaksin Pirlo ära ja paneksin tema asemele Aquilani
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
              Saime peksa...

              Turniiri parim mäng oli vähemalt. Toni oli sitt...kaitses nussisid ära...

              Üldiselt ma juba enne mängu olin väga skeptiline kui algkoosseisu nägin...DeRossi pingil?! Krt Chiellini platsile.....


              Krt Don helista lippile või mulle ja ma räägin mis teha...

              ------------------Buffon----------------

              Zambrotta---Panucci--Chiellini------Gross

              ------Gattuso-----Pirlo-----DeRossi-----

              -------DelPiero----------Di Natale----

              ----------------Toni-------------------


              Tegelikult ju midagi nagu oli isegi aga jah...

              ja uskuge mind Rumeenia ja Prantsusmaa ei ole grammigi lihtsamad....


              Rumeeniale peksu ja loodame Hollandi peale et Prantsusmaale ka kotti teeks või viiki paneks...

              Hollandi rünne (loe: keskväli) on võimas, kaitse keskmine...
              cannuman, vaheta Panucci, kes oli samuti täna paras pasapeeter, Gamberiniga ära ja you've got a deal. Hea meelega näeks Gattuso (kes nii sel hooajal kui ka tänases/eilses mängus suhteliselt vormist väljas oli) asemel Aquilanit ka tegelt, aga noh, vaevalt, et see juhtub.

              Aga tänase päeva järel kujutan ette, et Treze ja Pippo kodus teleka ees muigasid väheke ka.
              sigpic

              Kommentaar


                see Donadoni on üldse kahtlane valik minuarust. aga noh eks itaallased tea paremini. MM-ga võrreldes on Lippi minema laskmine ikka sitt otsus
                Catalunya is not Spain!

                Kommentaar


                  Algselt postitas J.R.I.M Vaata postitust
                  Ohoh kus nüüd panid, ma saan aru kui sa ütleksid, et ma ei tee isegi Meistriliiga võistkondadel vahet, aga 4 jas liiga, miks peaksingi? Lammas
                  Mää-määä, ära siis tulevikus võta sõna teemadel kus sa kompetente pole. Muidu saavad kõik aru kui rumal sa oled
                  Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                    see Donadoni on üldse kahtlane valik minuarust. aga noh eks itaallased tea paremini. MM-ga võrreldes on Lippi minema laskmine ikka sitt otsus
                    Lippi läks täiesti vabal tahtel minema, ei aitanud selle vastu ussi- ega püssirohi.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                      Lippi läks täiesti vabal tahtel minema, ei aitanud selle vastu ussi- ega püssirohi.
                      seda ma usun. tegelt oli ju veel neid kogenuid "klassikalisi itaallasi" võtta
                      Catalunya is not Spain!

                      Kommentaar


                        jah, nii seletas ka Sarap,
                        kui mängija on ilma kohtuniku loata lahkunud värava taha, loetakse ta piltlikult otsajoonel olevaks ja arvestatakse sulgu selle järgi

                        Law 11, which states that: "If a defending player steps behind his own goal line in order to place an opponent in an offside position, the referee shall allow play to continue and caution the defender for deliberately leaving the field of play without the referee's permission when the ball is next out of play."

                        (Not sure that applies here- Panucci was injured, and crawled a long way off the pitch - actually quite a long time before the ball came back in to Van Nistelrooy to receive treatment. Plenty of players will remain behind the goal in such instances for several minutes to receive treatment, so if this law is to be applied, how long does the defender have to remain there before he becomes inactive?)

                        Law 11.11 in the rulebook - under advice to referees. "A defender who leaves the field during the course of play and does not immediately return must still be considered in determining where the second to last defender is for the purpose of judging which attackers are in an offside position,Such a defender is considered to be on the touch line or goal line closest to his or her off-field position. A defender who leaves the field with the referee's permission (and who thus requires the referee's permission to return) is not included in determining offside position."
                        GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                        GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                        (Seinfeld, The Pitch)

                        Kommentaar


                          No sitta me ikka selle teise värava üle vaidleme. Võib ju tunnistada, et ühel meeskonnal õnnestus täna kõik, teisel mitte midagi.

                          Kommentaar


                            Materazzi - Tõeline Maurice Greene. Oeh.
                            Mis siin ikka pikalt seletada, korralikult põske saadud mäng Itallaste poolt. Di Natale oli minuarust palju teravam kui Toni eesliinis, aga eks peatreener ole targem.
                            Läheb kuidas läheb veel see turniir sinisärkidel, aga tegelikult vajab Itaalia koondis suurpuhastust kõigist penskaritest, kes nende ridadesse veel alles jäänud on. On aeg hakata üles ehitama uut koondist. Saksla peatreener tegi minuarust midagi sarnast enne vist eelmist MM'i ja asi toimis/toimib.

                            Hollandlastele tuleb au anda. Milline suurepärane algus turniirile ja ei paisnud silma erilisi ohukohti. Isegi too nimetatud "tundmatu" kaitseliin sai hästi hakkama. Teise värava kombinatsioon ja löök meeldisid eriti.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Tauri.T Vaata postitust
                              Pigem vedas Hollandil, et neile ühtegi ei löödud. Võimalusi iseenesest ju oli. Noh ja VDS oli ka muidugi super täna.

                              Aga ikkagi, tahaks oma küsimusele vastust.

                              Kaks mängu on veel ees, loodetavasti on turniiri nukraim mäng peetud. Järgmises mängus Del Piero kohe sisse, Ambro asemel De Rossi/Aquilani ja kaitses korralikult midagi ümber kordineerida ja läheme siit grupist veel edasi.
                              koju tuled siis annan vastuse
                              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                              Ott Järvela

                              Kommentaar


                                Isver-susver, kus on ikka möla kokku kirjutatud
                                Üks pool realiseeris, teine mitte ja kogu lugu.

                                Teise värava toonud kontra oli tõepoolest filigraanne, isegi teinepool suvatses peale seda poolaja lõpuni mängu jälgida ilma vigisemata, et miks see jura kolm nädalat peab kestma
                                Treenereid oli ka tore vaadata, lapsepõlv tuli kohe silme ette. Muru oli rohelisem, pall ümmargusem...

                                P.S. Kalkun seebiks! Del Piero presidendiks!
                                Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X