320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

EM 2008 - alagrupp C

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    mõnus on see et nii van ruudil, kuytil, sneijderil, robbenil, kui ka persel on värav juba löödud. pinged maas ja edasi täiega. varud saavad rumeenia vastu mängida ja ma usun et celticu ründaja lööb 1 kindlasti.

    ja nägite mis liigutused ruudil on...valus tehnikahunt??

    Kommentaar


      mvb... ma pole siiani aru saanud et sa tead mis sa teed...aga nüüd hakkan uiskuma

      Kommentaar


        Mõned mõtted:
        Gomis on täielik null. Anelka on nullilähedane. Henry ei suuda kõige lihtsamat olukorda lahendada(pärast veidi tegi tasa). Liiga palju halbu otsuseid. Coupet on täiesti arusaamatu vend. Selleasemel, et mängu tuua playmakerit, kes rünnakut ehitaks ja võimalusi looks, tõi Domenech mängu kaks puhast ründajat, kes ootasid lihtsalt kastis, et järsku kukub pall jalale... ilmselt ei kukkunud. Holland tegi seevastu kõik, mis vaja ja sai vääritud võidu. Muidugi väravad ka superklassist. Eks näis mis Rumeenia vastu teevad. Edasipääs on tagatud, võiks nagu jala sirgu lasta, samas oleks hea tõestada, et valikturniiri allajäämine oli juhuslik. Kokkuvõtteks võib öelda, et oli hea mäng, põnevust oli, väravaid ka igale maitsele. Põnev grupp.

        Kommentaar


          Algselt postitas acca Vaata postitust
          Mõned mõtted:
          Eks näis mis RUmeenia vastu teevad. Edasipääs on tagatud, võiks nagu jala sirgu lasta, samas oleks hea tõestada, et valikturniiri allajäämine oli juhuslik. .
          ma arvan et ka varumeestel on tõestamist küllaga

          Kommentaar


            kas ma olen täis peaa liiga segane kui väidan, et kui kolm tiimi koguvad 2 punkti, siis loeb omavaheline väravatevahe (mis on kõigil +0) ja siis löödud väravate arv..mis viiks Itaalia edasi igasuguse väravatega viigi korral.


            EDIT:

            However, it is possible that the Azzurri could reach the quarters even with only a draw against France.

            That is because if Holland beat Romania and Italy draw with Les Bleus by scoring at least one goal, all three teams would be tied on two points.

            The head-to-head record would be entirely even with a draw in each encounter, but Italy would have a better goal difference in these clashes, having scored against both Romania and France.

            Kommentaar


              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
              kas ma olen täis peaa liiga segane kui väidan, et kui kolm tiimi koguvad 2 punkti, siis loeb omavaheline väravatevahe (mis on kõigil +0) ja siis löödud väravate arv..mis viiks Itaalia edasi igasuguse väravatega viigi korral.
              Peaks nii vist olema jah.
              Kas mitte seesama reegel neli aastat tagasi Itaaliale saatuslikuks ei saanud?

              Kommentaar


                tundub nii mulle...Aga noh naised saunas räägivad et võitjat peaks osima nelikust Türgi, Horvaatia, Rumeenia, Venemaa... ma ei teagi nüüd rsk..

                Kommentaar


                  Hollandi mängu on ikka väga lahe vaadata, aga tundub, et Domenech võttis Gomise soengu ja näitlemisoskuste tõttu koondisse

                  Kommentaar


                    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                    Aga noh naised saunas räägivad et võitjat peaks osima nelikust Türgi, Horvaatia, Rumeenia, Venemaa...
                    Kuule sa oled end vist väga ära joonud.
                    slimm.ee

                    Kommentaar


                      Algselt postitas acca Vaata postitust
                      Mõned mõtted:
                      Gomis on täielik null. Anelka on nullilähedane.
                      No nagu Pohlak konstateeris, et "Anelka ja Gomis tilbendavad seal ründes niisama, teravused tulevad igalt poolt mujalt". Ma küll ei usu, et Cisse ja/või Treze oleksid saanud veel halvemini mängida. Isegi kui oli kolmteist ja reede ja Marss Jupiteri suhtes karuperses või mida iganes.
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        Asi oli üldse selles, et Domenech tõi valed mehed seda teravust looma. Kui keskväli töötab ja loob olukordi, on hea, kui on kastis mehi, kes olukordi lõpetaks... Seekord jäi aga esimesest puudu. Lõpuks kujunes prantslastel kaitse- ja ründeliini vahele lihtsalt mingi tühimik.

                        Kommentaar


                          Mega tulemus Hollandi meeskonnalt.Ründel olles on nad vastasmeeskonnale täielik mürk.Õnnestub absoluutselt kõik mis teevad.Meeldiv on ka see,et skoorivad erinevad mängijad mitte ainult üks-kaks meest.Elagu Holland!EDU:

                          Kommentaar


                            see gomis on ehtne munn, selline tunne et pole enne jalkat üldse mängind. kuidas ta need kaks väravat ecuadorile lõi sellest ma aru ei saa. kusjuures normaalsed väravad olid. aga praegu on ta ikka väga sitt. ta isegi ei ürita, see on kõige hullem.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas holst9 Vaata postitust
                              see gomis on ehtne munn, selline tunne et pole enne jalkat üldse mängind. kuidas ta need kaks väravat ecuadorile lõi sellest ma aru ei saa. kusjuures normaalsed väravad olid. aga praegu on ta ikka väga sitt. ta isegi ei ürita, see on kõige hullem.
                              tundus et gomis mängis vastu ta enda tahtmist, aga see selleks. kui rumeenia kaotab holladile 0-4 ja prantsusmaa ja itaalia teevad viiki siis tulevad ka penaltid vist. domenech oleks pidanud sisse panema benzema, mitte gomise ja trezeguet oleks pidanud ka kaasa võtma .

                              Kommentaar


                                Ma olen vist seitsemndas taevas

                                Kommentaar

                                Working...
                                X