320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

EM finaal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Ruutu Vaata postitust
    Siin olen, ei ole kuhugi kadunud. Kõigepealt palju õnne võitjatele. Ei ole ühtegi halba sõna nende kohta öelda ja ei hakka neid kuidagi maha tegema, tubli turniir. Sakslased olid kuidagi kammitsais ja ei saanud kuidagi enda mängu käima. Kui võrdlme kooseise ja nimesid, siis sakslaste hulgas väga palju staare ja suuri nimesid ei ole. Seega ka väga tugev turniir nedelt. Alistati ju meeskond, kellele riputati enne finaalturniiri medalid kaela(Portugal). Seega ilus turniir
    Respect...Ma poleks ka paremini asja kokku võtta suutnud.

    Kommentaar


      Mul on tegelikult kõige rohkem kahju Raulist.
      Ja sellega ei kritiseeri ma Aragonest(sest kogu selektsioon turniirile oli super), vaid minu meelest on Raul esimene hispaanlane, kes oleks olnud väärt eile seda medalit omale kaela riputama.
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        Absurd. Mismoodi saab olla keegi selline esimesena medalivääriline, kui ta pole isegi koondise pingipoisi rolli vääriline peatreeneri arvates.

        Kommentaar


          nojah täpselt siis kui Raul väljas, Hispaania võidab...Ja samuti jäid ilma MM tiitlita näiteks Baggio ja Vieri...

          Kommentaar


            Mängu jälgmine oli küll mõnevõrra keerulisemaks tehtud, kuna sellist tissiparaadi pole minu silmad Mollys enne veel näinud. Lisaks tuli ühe silmaga piielda kallist sõpra ega ta juhtumisi oksendama ei kavatse hakata. Aga see selleks, hispaanlaste ülekaal ja kvaliteet keskväljal ning Torresest pea maksimumi kättesaamine tõid võidu. Sakslased suutsid ca pool esimesest kolmveerandtunnist korralikult pressida, kuid peale paari poolvõimaluse luhtumist kandus mäng käest ära. Torres pani oma trumbid üksiku ründajana väga oskuslikult maksma, seekord tulid ka läbisöödud väga täpse ajastusega õigetesse kanalitesse talle jooksu peale. Ise oleks soovinud küll Saksa võitu, aga noh, turniiri stabiilseim meeskond võitis teenitult
            Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

            Kommentaar


              Algselt postitas sicmic Vaata postitust
              Magusam saanuks Hispaania võit olla vaid siis, kui Ballacki löök omaväravale Lehmanni kätest läbi oleks läinud. Ma olen harva kahjurõõmus, aga nüüd ei varja seda teps mitte!
              Ei tea küll kas see su kahjurõõmu vähendaks, aga kas see mitte hoopis Metzelder ei olnud, kes selle löögi tegi? Või oli neid olukordi mitu? Või mismõttes?


              Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
              Aga see selleks, hispaanlaste ülekaal ja kvaliteet keskväljal ning Torresest pea maksimumi kättesaamine tõid võidu. Sakslased suutsid ca pool esimesest kolmveerandtunnist korralikult pressida, kuid peale paari poolvõimaluse luhtumist kandus mäng käest ära. Torres pani oma trumbid üksiku ründajana väga oskuslikult maksma, seekord tulid ka läbisöödud väga täpse ajastusega õigetesse kanalitesse talle jooksu peale. Ise oleks soovinud küll Saksa võitu, aga noh, turniiri stabiilseim meeskond võitis teenitult
              Eee, nagu. Viimane lause on küll nagu rusikas silmaauku, ehk siis Hispaania oli võitu väärt, aga eelnev jutt tundub mulle veidi ülepakutuna. Ehk siis finaalis ei tundunud mulle Hispaania midagi niiväga erilist ja Mertesacker sai Torresega üle keskmise hästi hakkama... niiet liiale ei maksaks ka minu arvates hispaanlaste kiitmisega minna. 1-0 kaitsja-väravavahi eksimusest, mitte aga 3-0. Poteito.

              Kommentaar


                Algselt postitas skint Vaata postitust

                Eee, nagu. Viimane lause on küll nagu rusikas silmaauku, ehk siis Hispaania oli võitu väärt, aga eelnev jutt tundub mulle veidi ülepakutuna. Ehk siis finaalis ei tundunud mulle Hispaania midagi niiväga erilist ja Mertesacker sai Torresega üle keskmise hästi hakkama... niiet liiale ei maksaks ka minu arvates hispaanlaste kiitmisega minna. 1-0 kaitsja-väravavahi eksimusest, mitte aga 3-0. Poteito.
                Kui finaalis Hispaania mängus midagi erilist polnud, siis millises mängus seda see oli sellel EM-finaalturniiril?
                Algselt postitas budulojus
                kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                Kommentaar


                  Algselt postitas skint Vaata postitust

                  Eee, nagu. Poteito.
                  Noh, kui sinu jaoks on turniiri finaalis üsna selge ülekaaluga vastase ülemängimine mitte midagi erilist, siis olgu. Mis puutub Torresesse, siis siin oli point pigem see, et meeskonnakaaslased suutsid tema trumpe tunduvalt paremini kasutada kui varasemates mängudes. Saksa kaitse reageeris korduvalt hilinenult, palle mängiti ikka liiga lihtsalt kaitseliini seljataha nii Torresele keskele kui ka diagonaalis nurkadesse.
                  Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                    Absurd. Mismoodi saab olla keegi selline esimesena medalivääriline, kui ta pole isegi koondise pingipoisi rolli vääriline peatreeneri arvates.
                    Küsimus oli pigem selles, et tema eest hakkasid kostma liiga paljud, kaasa arvatud Bernt Schuster.
                    18 liigaväravat sel hooajal on sinu arust piisavalt kehv tulemus, et mitte saada koht kasvõi vahetusmängijana ja eelistada temale näiteks Sergio Garcíat (Uefa andmetel ründajaks märgitud), kes minutitki mänguaega ei saanud?
                    Mees on lõppude lõpuks hetkel Hispaania suurim skoorer ja ka üsna pikaajaline kapten, aga seda, kui hästi oleks meeskond mänginud teda kaasates, ei saa me iial teada, seega pole väga mõtet ka sel teemal enam peatuda
                    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                    Kommentaar


                      Aed ja auk. Hispaania mängis Saksamaa üle, selge, aga jääksin ikkagi oma arvamuse juurde, et seda mitte üksnes enda hiilgava mänguga, vaid sellele aitas palju kaasa sakslaste mitte just kõige parem mäng. Oli üks põhjustatud teisest või vastupidi, seda ei saagi me teada. Aga jah, minu arvamus, seega ise tean.

                      Ei oleks ka Torrese osas nii vaimustuses. Samas on selge, selline Saksa koondis, kus algüheteistkümne mitte kõige parema päeva puhul toob treener rünnet elavdama Kuranyi ja Gomeši, ei saagi võitu väärida. Eriti meeskonna, kes saab lubada endale luksust tuua pingilt mehi nagu Fabregas ja Alonso jms, vastu...

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                        Küsimus oli pigem selles, et tema eest hakkasid kostma liiga paljud, kaasa arvatud Bernt Schuster.
                        18 liigaväravat sel hooajal on sinu arust piisavalt kehv tulemus, et mitte saada koht kasvõi vahetusmängijana ja eelistada temale näiteks Sergio Garcíat (Uefa andmetel ründajaks märgitud), kes minutitki mänguaega ei saanud?
                        Eksid. S. Garcia mängis Kreeka vastu 90 minutit. Nagu ka Arbeloa, Albiol, de la Red, Reina, Juanito ja Navarro.
                        Aga jah - just täna on see päev kui tuleb hakata nõudma Rauli Hispaania koondisesse. Maha Aragones! Ja pealegi: kus oli Morientes? kus oli Angulo? kus oli Albelda? kus oli Luis Garcia? kus oli Joaquin? Miks nemad ei saanud kuulsusrikast vahetusmeeste medalit nautida? Arusaamatu.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Minu meelest tiitlivõit näitab, et Aragonesi kõik otsused olid õiged, või mis?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                            Absurd. Mismoodi saab olla keegi selline esimesena medalivääriline, kui ta pole isegi koondise pingipoisi rolli vääriline peatreeneri arvates.
                            Ma mõtlesin inimliku poole pealt. Mitte seda ei taha ma tõestada, kes on vääriline või kes mitte. Tahan lihtsalt öelda, et niipalju kui Raul oli Hispaania jaoks ära teinud, oleks ta isiklikult väärt midagi võita koondisega.
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                              Eksid. S. Garcia mängis Kreeka vastu 90 minutit. Nagu ka Arbeloa, Albiol, de la Red, Reina, Juanito ja Navarro.
                              Aga jah - just täna on see päev kui tuleb hakata nõudma Rauli Hispaania koondisesse. Maha Aragones! Ja pealegi: kus oli Morientes? kus oli Angulo? kus oli Albelda? kus oli Luis Garcia? kus oli Joaquin? Miks nemad ei saanud kuulsusrikast vahetusmeeste medalit nautida? Arusaamatu.
                              Mjaa...., minu info põhines mängija infolehelt:


                              Tuleb välja, et kui eile oli veel info olemas, siis nüüd uuesti kontrollides tuleb välja, nagu oleks kõikidel mängumeestel Euro2008 puhas null


                              Kas Aragonesil mitte nüüd kohustuslik pension ei tule? Midagi see Kaljuveer ja Co jahus, kuigi ma väga täpselt ei mäleta, kas see pensioni jutt oli seoses sellega, et lepingut ta pärast EM-i uuendama ei pidanud. Manitud nimekiri on sul väga aukartustäratav ja uurides eile natuke Rauli lähiminevikku koondises, jäi Joaquin küsimärgina õhku küll.
                              May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                              Kommentaar


                                Aragones on ju Fenerbahcega lepingu sõlminud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X