320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

EM finaal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
    Aragones on ju Fenerbahcega lepingu sõlminud.

    Fenerbahce väitel küll.
    Hispaanlased pole seda teadet kinnitanud.
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      Algselt postitas Maarek Vaata postitust
      Manitud nimekiri on sul väga aukartustäratav ja uurides eile natuke Rauli lähiminevikku koondises, jäi Joaquin küsimärgina õhku küll.
      Kogu see mainitud seltskond mängis vähemalt mingit rolli kvalif. mängudes. Aga ega ma muud öelda tahtnudki kui et Aragones tegi minu meelest õige valiku. Rauli ega tema suurepärast karjääri ma sugugi halvustada ei taha. Aga eks ta on Hispaaniaga juba varem õige mitu võimalust saanud.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Nagunii, on see juba siin olnud aga...

        Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga


        Peaks järmine kord ka Estonian Airis proovima.

        P.S. I have had it with these motherfucking Spain players on this motherfucking plane.
        "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

        Kommentaar


          Nagu asjast paremini informeeritud allikad mulle kuskil väitsid, et tegu oli praegu nn. väikse finaaliga. Nimelt selgitati välja wild-cardiga finaali pääsenud Austria vastane. Finaal mängitakse kunagi hiljem.

          GO, ÖSTERREICH!!!

          Kommentaar


            oled tubli õpilane

            Kommentaar


              Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
              oled tubli õpilane
              Jup. ÕPetaja, tee pai...

              Kommentaar


                paipaipeibi

                Kommentaar


                  Ice, Ice, Baby

                  Kommentaar


                    ma juba ammu kahtlustan, et Saarlase pärast tehtigi teema "ebaterve huumor"

                    Kommentaar


                      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                      ma juba ammu kahtlustan, et Saarlase pärast tehtigi teema "ebaterve huumor"
                      Ma usun, et sa peaksid vaatama filmi Ice Cool, kus mängis seesama lahe mees

                      Kommentaar


                        Väga hea et Hispaania võitis.Hispaania oli võitu väärt.Aga ega Sakslased ka halvasti mänginud.Aga Lehmann eksis tõsiselt mõnigas kohas kus isegi Poom oleks toime tulnud

                        Kommentaar


                          Hispaania vääris võitu, aga njh. Mis Klose ja Podolskiga juhtus- müstika

                          Kommentaar

                          Working...
                          X