320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

EM finaal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Ilus oleks kui Hispaania võidaks. Nad pole kaua aega midagi võitnud. Nii, et kõik, kes pole konkreetselt Saksamaa poolt, hoidge Hispaaniale pöialt. Mina kahjuks seda teha ei saa ja eeldan, et Ballacki põlvkond võtab oma esimese suurvõistluse tiitli. Igal juhul oleme juba tõestanud, et oleme euroopa parim sats pikemas perspektiivis - MMi kolmas ja EMi finalist... Itaalia peaks oma MMi võidu ja siinse veerandfinaaliga olema järgmine.

    Kommentaar


      #47
      Algselt postitas Aramis Vaata postitust
      Igal juhul oleme juba tõestanud, et oleme euroopa parim sats pikemas perspektiivis - MMi kolmas ja EMi finalist... Itaalia peaks oma MMi võidu ja siinse veerandfinaaliga olema järgmine.
      anna mulle ka see valem. Siis saan excelis ise paremustabeli arvutada

      Kommentaar


        #48
        Standardolukorrad saavad suure tähenduse. Sakslased vist nati pikemad...

        Aga Hispaania võidab ikka

        Kommentaar


          #49
          Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
          vaata, et budulojuse saatus sind ei taba
          Mis budulojusega siis nüüd juhtunud on? Pole teda 6 päeva näinud siin. Ei tea, kas jõi surnuks end?
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            #50
            nii hispaania - saksamaa ma arvan et jääb viiki 1:1

            väravad lööb daniel güiza ja Bastian Schweinsteiger

            siis tulevad penaltid ja hispaania võidab.

            Kommentaar


              #51
              võidab see kes saab keskvälja kontrolli alla
              Catalunya is not Spain!

              Kommentaar


                #52
                Algselt postitas haamer11 Vaata postitust
                nii hispaania - saksamaa ma arvan et jääb viiki 1:1

                väravad lööb daniel güiza ja Bastian Schweinsteiger

                siis tulevad penaltid ja hispaania võidab.
                saksamaa ei kaota penaltitega...

                Olen Saksamaa poolt aga võitjat ennustama küll ei hakka...
                Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                Kommentaar


                  #53
                  Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                  võidab see kes saab keskvälja kontrolli alla
                  isiklikult arvan et saksamaa võib jääda kergelt surve alla kuna mängitakse(kui jätkatakse sama joont) 2 selgelt allahoidva poolakaitsjaga ja vaevalt need kohe mängualguses kõrgelt pressima hakkavad, hispaania rünne ja poolakaitse on piisavalt osav ja kiire vabu tsoone ära kasutama. samas on saksa kontrad ohtlikud, eriti kui äärekaitsjad tõusevad, aga mängu alguses vaevalt. sakslased on õhus head ja see on nende trump, samas keskkaitse on sakslaste valupunkt. hispaania nõrkaga kohaks on vast haavatavus kontratel, kuna tõustakse suht usinalt ja vabu söödu teid pallikaoutuse korral kipub palju jääma. hispaania edu võtmeks on täpne passing ja vb kui sakslased suudavad suruma hakata, siis kontrad, torrese, villa ja silvaga jäävad mertesacker ja co hätta. sakslaste edu võtmeks on 4-5-1 muutmine 4-4-2, samas võitvat formatsiooni ei vahetata, aga vastas on ka hispaania 4-5-1-ga ei oskagi head mõtet leida.
                  võidab see kes oma võimalused paremini ära kasutab
                  AILTON

                  Kommentaar


                    #54
                    Algselt postitas Aramis Vaata postitust
                    Ega seda uhket nimetust üle 5-6 satsi ei kannagi.
                    Ei taha sind nagu tänitada või midagi sellist, väga normaalne mees tundud.
                    Lihtsalt, hakkasin mõtlema, millised need jalgpallisuurriigid on ja kui palju neid on.

                    Brasiilia, Argentiina, Hispaania, Inglismaa, Itaalia, Saksamaa, Holland.

                    Kurat, 7 sain. Tundus alguses rohkem, kui kirjutama asusin.


                    Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
                    saksamaa ei kaota penaltitega...
                    Millal Saksamaa viimati penalty shootoutis osales?
                    Millal viimati võitis?
                    Põhjus, miks ma ise ei otsi, sest ma ei leidnud kusagilt vajalikku infot.
                    slimm.ee

                    Kommentaar


                      #55
                      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                      Mis budulojusega siis nüüd juhtunud on? Pole teda 6 päeva näinud siin. Ei tea, kas jõi surnuks end?
                      No see oligi, et karjus kõva häälega Hollandi surmkindla võitu.
                      Selle tulemusel karjus ilmselt hääle ära endal

                      Kommentaar


                        #56
                        Algselt postitas JanK Vaata postitust
                        Ei taha sind nagu tänitada või midagi sellist, väga normaalne mees tundud.
                        Lihtsalt, hakkasin mõtlema, millised need jalgpallisuurriigid on ja kui palju neid on.

                        Brasiilia, Argentiina, Hispaania, Inglismaa, Itaalia, Saksamaa, Holland.

                        Kurat, 7 sain. Tundus alguses rohkem, kui kirjutama asusin.
                        Ükskõik kui ebasümpaatsed nad ei tunduks, loen mina ka Prantsusmaa jalgpalli suurriikide hulka ning kui sa juba Hollandi nende hulka võtsid, siis peaks ka Portugalil seal koht olema.

                        Kommentaar


                          #57
                          Oih, my bad.
                          slimm.ee

                          Kommentaar


                            #58
                            Algselt postitas JanK Vaata postitust
                            Ei taha sind nagu tänitada või midagi sellist, väga normaalne mees tundud.
                            Lihtsalt, hakkasin mõtlema, millised need jalgpallisuurriigid on ja kui palju neid on.

                            Brasiilia, Argentiina, Hispaania, Inglismaa, Itaalia, Saksamaa, Holland.

                            Kurat, 7 sain. Tundus alguses rohkem, kui kirjutama asusin.
                            Kindlasti võib ja peab siia lisama Prantsusmaa ja Portugali. Venemaa võiks siis esikümne lõpetada. Need on minu silmis kümme kõige tugevamat koondist ja neil riikidel on ka maailma top ten liigad. Koduliiga on aga väga oluline vundament loomaks laiemat ja kvaliteetsemat mängijatevalikut, kuna mängijad ei pea minema oma taseme tõstmiseks teiste riikide liigadesse. Hollandi ja Portugali puhul on see ehk kõige märgatavam, kuna suhteliselt väikeste riikidena hakkab finantsiline pool ja mõnevõrra lahjem sisemine konkurents neid utsitama suurriikide liigadesse suunduma. Samas on mõlema riigi vutitraditsioonid nii võimsad ja mängijate valik suht-koht väikse elanikkonna kohta muljetavaldav ning mina nimetaks neid jalgpallimaailmas kindlasti vuti suurriikideks. Tsehhi, Horvaatia, Rootsi, Rumeenia, Kreeka jne on siiski sellised tugevad keskmikud, kes aeg ajalt võivad üllatada, kuid pikas perspektiivis neid alaliste medalinõudlejatena igal suurturniiril ma küll ei näe.

                            Must lammas on Türgi, kes on uefa liikmesriikidest suuruselt kolmanda elanike arvuga ja see annab neile analoogselt Venemaaga väga suure perspektiivi tulevikuks edu saavutamiseks, kuna suur rahvaarv, lai mängijate valik ja korralik kodune liiga arendab mängijaid ja toob ka kvaliteetseid välismängijaid ligi-suur riik tähendab ka rohkem raha koduliigale. Eelkõige näengi türklasi ja venelasi võitlemas just selle kümnenda positsiooni kohale, kus väga pikka aega oli Tsehhimaa, kuid kes on aastaid juba paigal tammunud ja mängijate valik kipub ka napiks jääma, et oma positsiooni säilitada. Koduliiga neil siiski nõrguke võrreldes Türgi, Venemaa, Hollandi ja Portugaliga.
                            Wij komen terug met de cup in de hands

                            Kommentaar


                              #59
                              Algselt postitas JanK Vaata postitust
                              Millal Saksamaa viimati penalty shootoutis osales?
                              Millal viimati võitis?
                              Põhjus, miks ma ise ei otsi, sest ma ei leidnud kusagilt vajalikku infot.
                              no MMi veerandfinaal argentiinlastega nüüd NII ammu ka ei olnud


                              aga üldiselt ei maksa vist pennalde puhul nende ebaedule tõesti eriti panustada:

                              Since their penalty shootout loss to Czechoslovakia in Euro 76, Germany has not lost a penalty shootout in major international tournaments. In fact, the last penalty missed by a German player dates back to the semi-finals of the 1982 World Cup when French goalkeeper Jean-Luc Ettori saved Uli Stielike's shot.


                              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                              Kommentaar


                                #60
                                Prantsusmaa on huvitav näide, koondis tugev, liiga nõrk võrreldes suurtega. no kui jätta monaco sähvatus välja ei olda just midagi erilist saavutanud. kui lyoni rahaline pool välja jätta, siis on ülejäänud klubid ikkagi kirikurotid sisuliselt või vähemalt mulle tundub.
                                AILTON

                                Kommentaar

                                Working...
                                X