320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

EM finaal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Kui finaalist rääkida, siis minu eelistus on kahtlemata Hispaania. Mitte, et ma mingi suuremat sorti espanjoolide fänn oleks, kuid nende loov, kombinatsiooniline ja selgelt ründele panustav vutifilosoofia on mulle kordades rohkem meele järgi kui sakslaste sirgjooneline taktikavutt. Aga eks igal ühel omad eelistused. Kuigi Die Mannschaft on olulisemalt suuremate tiitlitega ajaloos pärjatud, oleks ma siiski üsna kurb kui pühapäeva hilisõhtul Ernst Happeli staadionil La Furia Roja´t kontinendi meistriks ei kroonitaks.
    Wij komen terug met de cup in de hands

    Kommentaar


      #62
      Jalgpalli suurriikidest rääkides ma siiski jääksin mingi veel ähmasema määratluse juurde, mille tõttu ei saa tabelisse ei Portugal ega Holland(Eusebio ja Cryff hakkavad mind tulevikus kummitama). Ka Hispaania on kahtlane, aga neid päästab nende ülitugev liiga. Brasiilia, Argentiina, Saksamaa, Itaalia, Inglismaa, Prantsusmaa, Hispaania - ma saan seitse, aga see on täiesti objektiivne ja igaüks võib selle suurmaa ise enda jaoks lahti mõtestada ja omale sobivad koondised sinna reastada.

      Kommentaar


        #63
        Algselt postitas vincent Vaata postitust
        no MMi veerandfinaal argentiinlastega nüüd NII ammu ka ei olnud


        aga üldiselt ei maksa vist pennalde puhul nende ebaedule tõesti eriti panustada:

        Since their penalty shootout loss to Czechoslovakia in Euro 76, Germany has not lost a penalty shootout in major international tournaments. In fact, the last penalty missed by a German player dates back to the semi-finals of the 1982 World Cup when French goalkeeper Jean-Luc Ettori saved Uli Stielike's shot.



        Jah, pendad on sakslaste leib. Üldiselt on põhjendatud seda nähtust kahe asjaga - meelekindlus ja tugev keskendumine löögitehnika treenimisele. Viimane on noortevutis saksa koolkonnale olulisem kui teistele. Sellest ka see, et kauglööke võivad sisse lüüa enamus saksa tippmängijatest. Samas ütleks,et kogu Hispaania keskväljal on väga hea löögitehnika ja usun,e t penalteid nad löövad korralikult. Ja väravavht on juba sarnases olukorras end tõestanud. Huvitav on see, et kui tõesti on läbi käinud, et ta end oli väga täpselt Itaaalia lööjate eelistustega kurssi viinud, siis sama räägiti ka 97a UEFA karika finaali järel kus kangelaseks tõusiski penalti seerias hiilanud Schalke väravavaht. Kuigi siin on ennamusjaolt intelligentsed inimesed, siis mainin ära, et väravavahi nimeks oli Jens Lehmann.

        Kommentaar


          #64
          Algselt postitas Aramis Vaata postitust
          Jalgpalli suurriikidest rääkides ma siiski jääksin mingi veel ähmasema määratluse juurde, mille tõttu ei saa tabelisse ei Portugal ega Holland(Eusebio ja Cryff hakkavad mind tulevikus kummitama). Ka Hispaania on kahtlane, aga neid päästab nende ülitugev liiga. Brasiilia, Argentiina, Saksamaa, Itaalia, Inglismaa, Prantsusmaa, Hispaania - ma saan seitse, aga see on täiesti objektiivne ja igaüks võib selle suurmaa ise enda jaoks lahti mõtestada ja omale sobivad koondised sinna reastada.
          Jah, mina näiteks jätaksin Hispaania välja või õieti asendaksin ta Uruguaiga. Üpris lihtne meetod kuidas jalgpalli suurriiki määratleda.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            #65
            einoh visake inglismaa ja Portugal ka seal välja...

            Kommentaar


              #66
              Algselt postitas Aramis Vaata postitust
              Kuigi siin on ennamusjaolt intelligentsed inimesed, siis mainin ära, et väravavahi nimeks oli Jens Lehmann.
              Intelligendid mäletavad ka seda:

              1. Riquelme left high
              2. Crespo long run/right, short run/left
              3. Heinze left low
              4. Ayala long wait, long run right
              5. Messi left
              6. Aimar long wait left
              7. Rodriguez left

              Saksa keel on puudulik, sestap inglisekeelne viide.
              Supplies!

              Kommentaar


                #67
                Täitsa jama, sakslastel läheb homme raskemaks, Ballack on suure tõenäosusega mängust väljas...

                Kommentaar


                  #68
                  Algselt postitas luups Vaata postitust
                  Täitsa jama, sakslastel läheb homme raskemaks, Ballack on suure tõenäosusega mängust väljas...
                  Ei ole võimalik,miks?
                  Olen see kes olen

                  Kommentaar


                    #69
                    Nii ta on , sai reedel vigastuse ja on täiesti 50-50 , et kas saab mängida. Kuna Saksa koondisega tegemist, siis ise arvan, et 90% mängib.

                    Kommentaar


                      #70
                      Algselt postitas Aramis Vaata postitust
                      Nii ta on , sai reedel vigastuse ja on täiesti 50-50 , et kas saab mängida. Kuna Saksa koondisega tegemist, siis ise arvan, et 90% mängib.
                      Loodame.... nii suur ebaõnn lihtsalt ei saa ühte mängijat jälitada. Müstika:S

                      Kommentaar


                        #71
                        Kahju küll Ballackist aga kuna midagi tõsist tal vist viga pole siis Hispaania fännina isegi hea uudis
                        If you're in the penalty area and don't know what to do with the ball, put it in the net and we'll discuss the options later.

                        Kommentaar


                          #72
                          Selle Ballacki vigastuse jutu võib kanda valdkonda tule eile meile. Tavaline hämamine enne suurt mängu ja mees on platsil kindlasti.
                          Isiklikult kaldun seekord Hispaaniale pöialt hoidma ,kuigi ka sakslased on sümpaatsed.Lihtsalt hispaanlaste viimane mäng venelaste vastu on veel liiga selgelt meeles.
                          FCF Forever

                          Kommentaar


                            #73
                            Sest nad mängisid 1 päev hiljem.
                            slimm.ee

                            Kommentaar


                              #74
                              Täna siis tuleb Saksamaale neljas EM tiitel. Finaalis ei loe mängupilt ega miski muu. Tähtis on vaid võit, ükskõik kuidas see tuleb. Siiski võik finaal olla atraktiivne ja võimaluste rohke. Hispaania oli tubli, aga seekord neile teist tiitlit veel ei tule

                              Kommentaar


                                #75
                                Algselt postitas Ruutu Vaata postitust
                                Täna siis tuleb Saksamaale neljas EM tiitel.
                                wtf sa ajad `? oota finaalmäng ka ikka ära,

                                Kommentaar

                                Working...
                                X