320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

EM finaal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Algselt postitas sten21 Vaata postitust
    Saksamaa-Hispaania
    Loodame ikka, et hispaania võidab venemaad . Juba ammu olen oodanud ,et tuleks saksa-hisp. finaal

    Kommentaar


      #32
      finaal: Saksamaa - Venemaa

      oleks super!!!

      Kommentaar


        #33
        Superfinaal on õigustatult Saksamaa-Hispaania...
        Sest olgem ausad ei Venemaa ega Türgi pole jalgpalli suurriik. Ega seda uhket nimetust üle 5-6 satsi ei kannagi. Üks neist ei saanud finaalturniirilegi ehk see ei tähenda veel mängukvaliteeti. Küll aga traditsioone ja üldist jalgpalli süsteemi riigis. Üsna hea vastasseis on siiski lõpuks jäänud ja nagu ikka - parem võitku!

        Kommentaar


          #34
          Hispaania võidab!

          Kommentaar


            #35
            Algselt postitas Aramis Vaata postitust
            Sest olgem ausad ei Venemaa ega Türgi pole jalgpalli suurriik. Ega seda uhket nimetust üle 5-6 satsi ei kannagi. Ü!
            Nõustun sinuga 100%. Siiski, ma leian, et jalgpalli suurriike on pisut rohkem

            Saksamaa, Hispaania, Itaalia, Prantsusmaa, Inglismaa, Brasiilia, Argentiina (Portugal, Holland)
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              #36
              Hispaania ikka MEISTRIKS!44aastat on pikk aeg ja enam neid ei morjenda ka ajaloo faktid.Täna kollane,mis pidi halba tooma ja mäng Itaaliaga.Seal oli vist mingi kuupäeva needus.

              Kommentaar


                #37
                Finaalis tuleb võrdne mäng, aga Hispaania võidab.

                Kommentaar


                  #38
                  Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                  Nõustun sinuga 100%. Siiski, ma leian, et jalgpalli suurriike on pisut rohkem

                  Saksamaa, Hispaania, Itaalia, Prantsusmaa, Inglismaa, Brasiilia, Argentiina (Portugal, Holland)
                  Kui sa juba Portugali siia panid siis pane ka Tsehhi (+Slovakkia ), Venemaa/N-Liit, Ungari...

                  Kommentaar


                    #39
                    Algselt postitas #20 Vaata postitust
                    Hispaania võidab!
                    España! Vamos!
                    Which ship has never docked at Liverpool?
                    The Premiership.

                    "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                    Kommentaar


                      #40
                      Hispaania võiks võita

                      Kommentaar


                        #41
                        Olen kindel, et sakslased teevad parema partii ja võit tuleb neile. Samas nüüd loeb vaid võit, kõik muu on teisejärguline. Samas olen kindel, et kui Saksamaa peaks võitma, siis mingid tüübid hakkavad ikka ajama, et nad ei "väärinud" seda. Igaljuhul edu

                        Kommentaar


                          #42
                          Jätke see riik meelde- Hispaania.
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            #43
                            Rein, mis suga juhtus? Sa olid kunagi niiii normaaaalne

                            Kommentaar


                              #44
                              Algselt postitas Rein Vaata postitust
                              Jätke see riik meelde- Hispaania.
                              vaata, et budulojuse saatus sind ei taba

                              Kommentaar


                                #45
                                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                                Rein, mis suga juhtus? Sa olid kunagi niiii normaaaalne
                                Olen siiani, vähemalt enda arvates.
                                Kahjuks on üks asi mõelda reaalselt ja teine asi see mida sa südames tahaksid. Olen algusest peale olnud realistlik ja pakkunud Hispaaniat võitjaks. Vpiigo koos oma hulluarstidest sõpradega nimetab seda muidugi pessimismiks.

                                Südames oleks tahtnud, et Rootsi oleks võitjaks tulnud.
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X