320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

EM finaal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Klose, hüppa kandadel
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      #92
      Algselt postitas JanK Vaata postitust
      Näidati Ballackit seal stata kõrval, tohterdatakse seal kõrval ja alla vasakusse nurka tuli kiri: Distance to goal: 38 m
      türa küll, samal ajal oli fritsudel karistuslöök..

      Kommentaar


        #93
        Oli jah, aga kui otseselt mõelda, siis...

        GOMEZ ja KURANYI sisse? Löwikene, mida sa teed?
        slimm.ee

        Kommentaar


          #94
          Nu jääb üle Hispaaniat õnnitleda.

          Eks varsti näeb kuidas EM08 purustab Eesti koondise
          Olen see kes olen

          Kommentaar


            #95
            Tuleb ära..
            Tuleb ära..
            Ma tunnen seda...
            slimm.ee

            Kommentaar


              #96
              Hispaaniaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!
              Toresssssssssssss Jumaaaaaallllllllllll!!!!!!!!!!
              Superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!

              Kommentaar


                #97
                Palju õnne !!!
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  #98
                  JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

                  OLE OLE OLE OLE WE ARE THE CHAMPIONS!

                  TORRES! TORRES! TORRES!

                  Ma ennustasin EM08-s, et võitjaks tuleb Hispaania!!!
                  slimm.ee

                  Kommentaar


                    #99
                    Algselt postitas Ruutu Vaata postitust
                    Täna siis tuleb Saksamaale neljas EM tiitel. Finaalis ei loe mängupilt ega miski muu. Tähtis on vaid võit, ükskõik kuidas see tuleb. Siiski võik finaal olla atraktiivne ja võimaluste rohke. Hispaania oli tubli, aga seekord neile teist tiitlit veel ei tule
                    HAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHA HAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHA HAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHA HAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHH AHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAH AHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAH AHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAH HAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAH

                    Kommentaar


                      Aitäh!

                      Palju õnne hispaania koondisele ja toetajatele!
                      # 21 - El Flaco

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Ruutu Vaata postitust
                        Täna siis tuleb Saksamaale neljas EM tiitel. Finaalis ei loe mängupilt ega miski muu. Tähtis on vaid võit, ükskõik kuidas see tuleb. Siiski võik finaal olla atraktiivne ja võimaluste rohke. Hispaania oli tubli, aga seekord neile teist tiitlit veel ei tule
                        HAHHAHAHAHAHAHAHAHA
                        Tubli poiss oled!!!
                        Mulle meeldivad sinusugused tondid, kes teevad enne mängu selliseid ägedaid ennustusi. Loodetavasti oled 2010-ks aastaks jälle rivis.

                        Kommentaar


                          Igavene teine Ballack...
                          Ma küll ei olnud kellegi poolt aga pärast Saksamaa kaotuseisu jäämist hakkasin nende poole hoidma.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Ruutu Vaata postitust
                            Täna siis tuleb Saksamaale neljas EM tiitel. Finaalis ei loe mängupilt ega miski muu. Tähtis on vaid võit, ükskõik kuidas see tuleb. Siiski võik finaal olla atraktiivne ja võimaluste rohke. Hispaania oli tubli, aga seekord neile teist tiitlit veel ei tule

                            No teeme nii!!!!!!!!!

                            Nüüd tähistama!
                            "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                            RocknRolla (2008)

                            Kommentaar


                              Go Spain!!!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mask Vaata postitust
                                Igavene teine Ballack...
                                Ma küll ei olnud kellegi poolt aga pärast Saksamaa kaotuseisu jäämist hakkasin nende poole hoidma.
                                Sama siin, aga tunnen rõõmu ikkagi .
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X