320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

EM finaal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Saksamaa oli ika väääga mannetu
    hea, et võitis turniiril parimat mängu näidanud võistkond
    Слава Україні! Героям слава!

    Kommentaar


      seda et nüüd vähemalt sai ära nähtud ka La Furia Roja võit. ehk näeb neid veel oma elu jooksul
      Catalunya is not Spain!

      Kommentaar


        Milline mäng, ma ei suuda oma emotsioone enam talitseda.

        Kommentaar


          100% teenitud võit
          7 pealelööki väravale sakslaste 1 vastu. Midagi oleks ikka väga valesti pidanud minema, kui sellise mänguga valged võitnud oleksid.
          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

          Kommentaar


            Algselt postitas Maekas Vaata postitust
            No teeme nii!!!!!!!!!

            Nüüd tähistama!
            Ka Eesti koondise üle Valikmängudes
            Olen see kes olen

            Kommentaar


              Vamos Espana. Parim võitis. Ka finaali vältel oldi natuke paremad ja teravamad kui sakslased, nii nagu ka nad kõikides turniiri mängudes olid (võib olla itaallaste vastu vajuti oma tippnivoolt natuke allapoole), kuid terve suurvõistluse lõikes pole vast kahtlust, et võitis parim meeskond. Kuigi värava lõi Torres, siis minu silmis olid hispaanlaste parimad nende kolm keskpoolikut-suurepärased söödumeistrid Xavi ja Iniesta ning suur võitleja ja tööloom Senna.
              Ühtlasi on rõõm tõdeda, et need teoreetikud, kes väitsid, et pikka turniiri pole võimalik võita algusest peale kuni lõpuni hästi ja väga hästi mängides, eksisid. La Furia Roja purustas selle teooria. Viimati oli vist nii võimas esitus turniiri võitjalt 1998 mm-il kui prantslased samuti esimesest mängust kuni viimaseni pidevalt suurepärast mängu näitasid. Ja enne seda 1984 em-il kui samuti Les Bleus ainult võite finalturniiril tunnistas.

              Õnnitlused kõigile Hispaania fännidele ja esmakordselt on siis võimalus valitsevat meistrit näha ka meie kodutanumal. Alates taasiseseisvumisest on see esimene kord kui meil õnnestub mängida suurturniiri võitjaga.
              Wij komen terug met de cup in de hands

              Kommentaar


                Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                Ka Eesti koondise üle Valikmängudes
                Siis kannan Eesti särki ja olen Eesti poolt!!! Aga praegu hakkab 140-ne keskmine pulss rahulikult vist langema juba.
                "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                RocknRolla (2008)

                Kommentaar


                  Väga õiglane tulemus. Turniiri tugevaim ka võitis.
                  Ja juba 2 nädalat mõtlen, kui haigelt tugev poolik Hispaanial on ikka. Õige käsitsuse puhul on sellel tiimil veel väga suur tulevik.
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    no nii mööda jalgpalli pole ammu näinud kui seda tegid sakslased. paar õiget söötu mängu peale. 100 % õige meeskond võitis. meeletult hea mäng hispaanialt

                    Kommentaar


                      ola Espana!!!!!!

                      respekt ka Sergio Ramosele kes särgiga pidas meeles ja pühendas võidu lahkunud sõbrale Puertale... sügav.

                      parim võitis!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Maekas Vaata postitust
                        Siis kannan Eesti särki ja olen Eesti poolt!!! Aga praegu hakkab 140-ne keskmine pulss rahulikult vist langema juba.
                        Selge Selge,saime aru
                        Olen see kes olen

                        Kommentaar


                          kelle pilt Ramose särgil oli? väga meenutas Gattusot lol.

                          aga raisk, teenitud võit Hispaaniale.
                          Algselt postitas Iceman
                          Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas hofnar Vaata postitust
                            kelle pilt Ramose särgil oli? väga meenutas Gattusot lol.
                            .
                            lühike mälu?
                            Puerta

                            Kommentaar


                              no Ramos jah ju oli Sevilla kasvandik ja Puerta suur sõber. huvitav kas Palopil oli ka samasugune särk treeningdressi all?
                              Catalunya is not Spain!

                              Kommentaar


                                Campione, campione. olee, olee, olee!
                                Ei, väga kõva!
                                Võitis see kes terve turniiri jooksul on seda väärinud.
                                Teine poolaeg oli sakslaste poolelt suht masendav, vahetused ei erutanud kedagi korralikult mängima, vaid kaotati keskväljal kontroll ja hispaanlastele meeldi vaba ruum.
                                Ainuke kelle üle mul teistest rohkem hea meel on, on Casillas, kes on väga sümpaatne mängija ja ütleksin et see hooaeg on olnud tal väga hea.
                                Õnnitlen pöidlahoidjaid!
                                AILTON

                                Kommentaar

                                Working...
                                X