320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • Jormma
    replied
    Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
    Ja samalt mehelt tsitaat:
    " Praegu on Ragnar sellises olukorras, et jaksu jagub ainult klubimängudeks. Üks mäng juba andis märku, et lihased võivad natuke järgi anda, kui ta täie tambiga treenib ja seda ta kahtlemata teha tahab. Edaspidi saame rääkida vaid väga ekstreemsetest olukordadest, kus on Eesti koondisel tõesti väga vaja või ta näiteks klubis üldse mängida ei saa"
    Liivak ei saa koduklubis mänguaega - IN.
    Ojamaa ei saa koduklubis mänguaega - OUT.
    Klavan juhul, kui ei saaks klubis üldse mänguaega - IN.
    Ma tõstan käed ülesse ja loobun siinkohal koondise rivistuses igasugust valikuloogikat otsimast, sest see lihtsalt ei järgi neid seaduspärasusi, mille peale minu arusaam asjadest ehitatud on.
    Koondise pika nimekirja valiku loogika alustades kaalukaimast:
    1. 50+ mängu saanud koondise pässid.
    2. Mehed kes on u21 läbinud ja kelle klubi riik on UEFA koefitsendi järgi eestist vähemalt 40 kohta kõrgemal.
    3. F-süsteemi mängijad kellel oleks vaja tõuget.
    4. Treeneri personaalsed lemmikud.
    5. Meistriliigas head minekut näitav mängija keda ei saa välistada.
    6. Hetkevorm mis tehakse kindlaks telefonitsi.
    7. Minutid klubi eest.

    Mänguminutid ja vahetused kirjutamata reeglid:
    1. Kõik 1-2 valiku mehed saavad minuteid terve koondise kogunemise peale.
    2. Vigastatud mängija lahkub kohe ja asemele tuleb f-süsteemi mängija.
    3. Kui vahetus toimub 50-70 minutil tuleb mängu F-süsteemi mängija.
    4. Kolmest vahetusest vähemalt kahel korral tuleb sisse alati F-süsteemi mängija.
    5. Väsimus ei loe.
    6. Skoor ei loe.
    7. Taktikalised nüansid ei loe.

    NB: Eelnev on kõigest 95% ulatuses täpisteadus.

    Leave a comment:


  • atleticomadrid
    replied
    Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
    Ojamaa olukord on klubis keeruline. Ta vorm pole olnud parim ja sellest lähtuvalt on ta jäetud koosseisust täiesti välja. Võib-olla on seal ka muid detaile mängus ja sinna sisse näevad ainult osapooled. Minu valikust jäi ta praegu välja sportliku vormi tõttu. Tal pole olnud kõige parem minek, mis pole etteheide, sest ta annab endast alati maksimumi. Praegu väärivad äärtel oma võimalust teised valikud."

    Nii palu on eelmise koondiseaknaga muutunud?
    Ja samalt mehelt tsitaat:
    " Praegu on Ragnar sellises olukorras, et jaksu jagub ainult klubimängudeks. Üks mäng juba andis märku, et lihased võivad natuke järgi anda, kui ta täie tambiga treenib ja seda ta kahtlemata teha tahab. Edaspidi saame rääkida vaid väga ekstreemsetest olukordadest, kus on Eesti koondisel tõesti väga vaja või ta näiteks klubis üldse mängida ei saa"
    Liivak ei saa koduklubis mänguaega - IN.
    Ojamaa ei saa koduklubis mänguaega - OUT.
    Klavan juhul, kui ei saaks klubis üldse mänguaega - IN.
    Ma tõstan käed ülesse ja loobun siinkohal koondise rivistuses igasugust valikuloogikat otsimast, sest see lihtsalt ei järgi neid seaduspärasusi, mille peale minu arusaam asjadest ehitatud on.

    Leave a comment:


  • ElNino9
    replied
    Ojamaa olukord on klubis keeruline. Ta vorm pole olnud parim ja sellest lähtuvalt on ta jäetud koosseisust täiesti välja. Võib-olla on seal ka muid detaile mängus ja sinna sisse näevad ainult osapooled. Minu valikust jäi ta praegu välja sportliku vormi tõttu. Tal pole olnud kõige parem minek, mis pole etteheide, sest ta annab endast alati maksimumi. Praegu väärivad äärtel oma võimalust teised valikud."

    Nii palju on eelmise koondiseaknaga muutunud?

    Leave a comment:


  • mjaasa
    replied
    Kas keegi võiks Voolaiule edasi öelda, et klubidele enam raha ei maksta

    Leave a comment:


  • asdf
    replied
    Algselt postitas sibierski Vaata postitust
    väga hästi öeldud.
    Palju muidu UEFA plekki viskab klubidele mängija pealt, kui mängija on klubist national-call up'i valitud? Teab keegi rääkida? Kas see summa sõltub liigast ka (a la, et AIK teenib Metsa pealt rohkem kui Flora Lepiku pealt?)
    Ei sõltu liigast.

    Leave a comment:


  • asdf
    replied
    Algselt postitas Jormma Vaata postitust
    Vaatasin just et malta klubid saavad 3500.- per mängija per mäng.
    Selle loogika järgi teenib Flora hetkel umbes 91 000 kahe mängu pealt.
    Kuni Rahvuste liiga loomiseni maksis UEFA klubidele EM-valikmängude eest ja FIFA MM-valikmängude eest ei maksnud, vaid kindlustas mängijaid. Eelmine Rahvuste liiga oli EM-valikmängude osa ja selle eest maksis UEFA klubidele. Praegune MM-valiktsükli eelne Rahvuste liiga toimub esmakordselt ja kas selle eest makstakse, ei ole teada, aga pigem ei. Kevadel algavate MM-valikmängude eest kindlasti ei maksta.

    Leave a comment:


  • Jormma
    replied
    Algselt postitas sibierski Vaata postitust
    väga hästi öeldud.
    Palju muidu UEFA plekki viskab klubidele mängija pealt, kui mängija on klubist national-call up'i valitud? Teab keegi rääkida? Kas see summa sõltub liigast ka (a la, et AIK teenib Metsa pealt rohkem kui Flora Lepiku pealt?)
    Vaatasin just et malta klubid saavad 3500.- per mängija per mäng.
    Selle loogika järgi teenib Flora hetkel umbes 91 000 kahe mängu pealt.

    Leave a comment:


  • sibierski
    replied
    Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
    Vutis loeb kohe ja nüüd ja praegu, mis on alustala edukaks mänguks ja kasuteguriks meeskonnale, turisti võib mängida kuskil mujal. Statement, et tuli ja lõi oli 75 päeva tagasi on täielik bullshit ja seal juures pidevalt vigastatud olla, ei saa olla hetkel parim valik koondisesse. Mulle muidu meeldib mis mantrat meil pealikud räägivad üldjuhul, et koondisesse saadakse liiga lihtsalt, aga see ongi ainult üks kena jutt, mida meediale rääkida. Reaalsus on pigem see, et Liivak on koondises, et tekitas punase kaardi Cani vastu ja nüüd lõi pendla sisse, mille peale Järvela võtab piiki muidugi ilusti ja siis on meil Lepik, kes on 180 minutit mänginud. Kui sinule see küsimusi ei tekita, siis on see võimas. Võimas!
    väga hästi öeldud.
    Palju muidu UEFA plekki viskab klubidele mängija pealt, kui mängija on klubist national-call up'i valitud? Teab keegi rääkida? Kas see summa sõltub liigast ka (a la, et AIK teenib Metsa pealt rohkem kui Flora Lepiku pealt?)

    Leave a comment:


  • tpx
    replied
    Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
    Vutis loeb kohe ja nüüd ja praegu, mis on alustala edukaks mänguks ja kasuteguriks meeskonnale, turisti võib mängida kuskil mujal. Statement, et tuli ja lõi oli 75 päeva tagasi on täielik bullshit ja seal juures pidevalt vigastatud olla, ei saa olla hetkel parim valik koondisesse. Mulle muidu meeldib mis mantrat meil pealikud räägivad üldjuhul, et koondisesse saadakse liiga lihtsalt, aga see ongi ainult üks kena jutt, mida meediale rääkida. Reaalsus on pigem see, et Liivak on koondises, et tekitas punase kaardi Cani vastu ja nüüd lõi pendla sisse, mille peale Järvela võtab piiki muidugi ilusti ja siis on meil Lepik, kes on 180 minutit mänginud. Kui sinule see küsimusi ei tekita, siis on see võimas. Võimas!
    Küsimusi on olulilselt rokem kui on vastuseid, see on päris kindel. Kindel on ka see, et mina kui kunagine pea kõikide koondisemängude külastaja, ei kavatse oma jalga ühelegi koondisemägule tõsta ja seda seni kuniks pole koondisega seotud otsuste tegemine muutnud läbipaistvaks ja õiglaseks. Tean, minu probleem ja tean, et ma pean sellega ka elama. Lihtsalt on nii kopp ees sellest jandist, ringkaitsest ja valimatust roosamanna PRist.

    Leave a comment:


  • Sambaz
    replied
    Algselt postitas Jaan95 Vaata postitust
    Sel aastal tuli ja lõi Levadiale kaks. Teise löömisel sai kahjuks taas vigastada.
    Vutis loeb kohe ja nüüd ja praegu, mis on alustala edukaks mänguks ja kasuteguriks meeskonnale, turisti võib mängida kuskil mujal. Statement, et tuli ja lõi oli 75 päeva tagasi on täielik bullshit ja seal juures pidevalt vigastatud olla, ei saa olla hetkel parim valik koondisesse. Mulle muidu meeldib mis mantrat meil pealikud räägivad üldjuhul, et koondisesse saadakse liiga lihtsalt, aga see ongi ainult üks kena jutt, mida meediale rääkida. Reaalsus on pigem see, et Liivak on koondises, et tekitas punase kaardi Cani vastu ja nüüd lõi pendla sisse, mille peale Järvela võtab piiki muidugi ilusti ja siis on meil Lepik, kes on 180 minutit mänginud. Kui sinule see küsimusi ei tekita, siis on see võimas. Võimas!

    Leave a comment:


  • Jaan95
    replied
    Sel aastal tuli ja lõi Levadiale kaks. Teise löömisel sai kahjuks taas vigastada.

    Leave a comment:


  • Hyrax
    replied
    Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
    Sander Kapper - Viljandi põhimees, 21 mängu, 2 väravat, 8 söötu. Parem ründaja, parem äär, isegi paremkaitses mängud.
    Frank Liivak - FC Flora pingimees, 18 mängu, 0 väravat, 3 söötu. Ääremängija, vajadusel ka tipurünne.
    Täitsa suvaline näide.
    Aga jään lootma eepilisele micdropile, mis ühes sellega oleks koondise väravapõua lõpetajaks!
    Ma ise mõtlesin ka, et Kapper oleks parem valik. Teisena tuli mul meelde Veelma Tammekast. Isiklikult pole midagi Liivaku vastu, aga ei ole hästi mänginud ja kunagisest tasemest on kaugel hetkel.

    Leave a comment:


  • Vask
    replied
    Lepik on selline suht idekas vahetusmees, kes tuleb ja teeb. Eelmisel hooajal lõi Serbia tipule 2 väravat vahetustest tulles.

    Leave a comment:


  • atleticomadrid
    replied
    Sander Kapper - Viljandi põhimees, 21 mängu, 2 väravat, 8 söötu. Parem ründaja, parem äär, isegi paremkaitses mängud.
    Frank Liivak - FC Flora pingimees, 18 mängu, 0 väravat, 3 söötu. Ääremängija, vajadusel ka tipurünne.
    Täitsa suvaline näide.
    Aga jään lootma eepilisele micdropile, mis ühes sellega oleks koondise väravapõua lõpetajaks!

    Leave a comment:


  • $$$
    replied
    Tegelikult huvitav, et kas Voolaid näiteks Henn'iga juttu rääkis? Et miks Henn eelistab Allikut alustavas rollis ja mis mõttekäik siis viis selleni, et Liivak siiski parem valik koondisesse, kuigi kehvem valik Florale.

    Rääkimata mõne teise võistkonna ründavast mängijast, kes on veel säravamat stätsi teinud.

    Leave a comment:

Working...
X