320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ostiski omale farmi, mis EESTI noori jalgpallureid toodab ...

    Kommentaar


      Kui Puštov ametisse astus, ütlesin siin samas teemas, et see on Levadia languse algus. Näis mis edasi.
      BVB - Vaprus

      Kommentaar


        Kriisis Levadia jalgpalliklubi tuli avalikkuse ette äkk-käiguga, tuues senise peatreeneri Aleksandr Puštovi asemele endised kaptenid Sergei Hohlov- Simsoni ja Marek Lemsalu.

        Pärast neljapäevast šokk-kaotust Euroopa Liigas Luksemburgi klubile Diff erdange vallandusid Levadias mõttetalgud. Hohlov-Simsoni selgitusel loobuti Puštovi teenetest ja tehti praegune otsus ühel põhjusel: meeskond tuleb vaimsest august välja tirida ja mänguisu tagasi tuua.
        "Ma ei tõmmanud Puštovilt tooli alt, et ise asemele istuda! Terve juhtkond oli üksmeelel, et õhkkond meeskonnas on nii kehv, et muutused on hädavajalikud," sõnas Hohlov-Simson.
        Ta täpsustas: "Poistel silmad ei põle ja isu pole. Mõni on kurtnud, et ei taha isegi trenni tulla. Nad on surutud raamidesse ja tegutsevad kui robotid – loovust pole mängus kopika eestki. Seda oli valus kõrvalt vaadata, midagi tuli ette võtta! Me ei kavanda suuri muutusi koosseisus ega taktikas, vaid tahame poisid vaimsest august välja aidata ja anda neile tagasi jalgpalliarmastuse. Kes siis veel seda teha võiks, kui mitte kaks klubi endist kaptenit ja liidrit!?"



        Üks Andres Sõber kuluks küll Levadiasse praegult marjaks ära! Või äkki tõesti suudavad Hohlov-Simson & Lemsalu meeste motti jälle üles kruvida !? Elame-näeme...

        Olee ole ole ole Tartu Tammeka! Olee ole ole ole Me sinised-valged!


        Kommentaar


          Kadus fännigrupp.... kadus ka mängijtel loovus ja sära silmist.
          Mängijaid võib veel vägisi raamidesse suruda aga kui fänne liigselt raamidesse pitsitada, siis fännid lihtsalt kaovad.
          Mida saa siin ikka särad ja kellele särad kui publikut käib mängudel Maarjamäel keskmiselt 158 ja fanaatilisi fänne pole enam kedagi.

          Kommentaar


            Puštov sai omal ajal Levadia II-ga väga hästi hakkama - olid viimased ju tema käe all (2006-2010) Esiliigas võitmatud. Aitäh selle eest!
            Kui Prins lahkus, kaasati esindusmeeskonda hulk duublipoisse, mis tekitas (vähemalt minus) illusiooni, justkui võiks Puštov "oma poistega" ka Meistriliigas "edasi" lammutada. Noh see asi sai küll kiiresti selgeks, et Puštovi liistud jäid Esiliigasse ja illusioonid jäägu Copperfieldi leivaks.

            Ühel õhtul pärast Levadia järjekordset fopaad, kui leidsime end taas üksmeelses segaduses Puštovi jätkamisest peatreenerina..
            Fitti: miks nad juba Serõid (Hohlov-Simson) pukki ei pane
            Billy: ei, kutsugu parem Marek Lemsalu tagasi

            Ehk siis kirik pandi meile keset küla ja minul on küll väga hea meel ning olen sellele tandemile juba ette valmis nii mõnedki ebaõnnestumised andestama

            Tule teremast tagasi Levadiasse üks minu suuri lemmikuid!
            Last edited by billy t; 27.07.11, 11:36. Põhjus: pilti kah ajast, kui Marek oli värskelt murult tribüünile kolinud
            kaks firmatorti, kast pepsit!

            Kommentaar


              Uus treeneritepaar siis Välk ja Pauk nagu Lemsalu ütles,aga kumb on kumb?
              Invest In Africa

              Kommentaar


                Algselt postitas kesa Vaata postitust
                Kadus fännigrupp.... kadus ka mängijtel loovus ja sära silmist.
                Mängijaid võib veel vägisi raamidesse suruda aga kui fänne liigselt raamidesse pitsitada, siis fännid lihtsalt kaovad.
                Mida saa siin ikka särad ja kellele särad kui publikut käib mängudel Maarjamäel keskmiselt 158 ja fanaatilisi fänne pole enam kedagi.
                Kui palju ma pean korrata, et fännigrupp ei kao kuhugi?
                FCLT.EU
                ----------------------------------------------------------------------
                Pride of Tallinn - Levadia Football Club ™

                Kommentaar


                  Algselt postitas North Vaata postitust
                  Kui palju ma pean korrata, et fännigrupp ei kao kuhugi?
                  Äge, kohtume 16.08 Lillekülas ja eks näis, palju teid on.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas North Vaata postitust
                    Kui palju ma pean korrata, et fännigrupp ei kao kuhugi?
                    Lause lõppeb küsimärgiga, järelikult sa küsid kas grupp kaob või mitte. Otsusta nüüd ära.
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      "Uute treenerite sõnul on Levadia-suguse klubi eesmärgiks alati Eesti meistritiitel ning selle tarbeks soovitakse meeskonda suvel tugevdada veel ühe ründajaga."

                      oodata on jäänud vaid 2 päeva ...

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Rein Vaata postitust
                        Lause lõppeb küsimärgiga, järelikult sa küsid kas grupp kaob või mitte. Otsusta nüüd ära.
                        Ma arvan, küsimärk oli pigem sellepärast, et ta küsis,et KUI PALJU ta peab kordama, mitte lause teise poole pärast
                        Hala Madrid !

                        Kommentaar


                          Algselt postitas kesa Vaata postitust
                          Äge, kohtume 16.08 Lillekülas ja eks näis, palju teid on.
                          Mäng on 20.08, aga sa tahad kohtuda 16 Augustil? Kus? Mis kell? 10 x 10?

                          Algselt postitas -SharK- Vaata postitust
                          Ma arvan, küsimärk oli pigem sellepärast, et ta küsis,et KUI PALJU ta peab kordama, mitte lause teise poole pärast
                          Õige...
                          FCLT.EU
                          ----------------------------------------------------------------------
                          Pride of Tallinn - Levadia Football Club ™

                          Kommentaar


                            Algselt postitas North Vaata postitust
                            Mäng on 20.08, aga sa tahad kohtuda 16 Augustil? Kus? Mis kell? 10 x 10?

                            Fänn või asi...

                            Eesti koondise Lõuna-Ameerika turnee tõttu edasi lükatud FC Flora ja FC Levadia vaheline Meistriliiga mäng tõsteti 16. augustile, mistõttu lähevad suured rivaalid kaks korda järjest vastamisi.

                            Kommentaar


                              Kurat, my fault, ei teadnud sellest mängust. Sitt asi siis.
                              FCLT.EU
                              ----------------------------------------------------------------------
                              Pride of Tallinn - Levadia Football Club ™

                              Kommentaar


                                Kas Levadia fännidel on mingi arenguprogleem, et väga täpselt ei saada aru, kust tullakse ja kuhu minnakse? Tallinn, Maardu, Serbia, Kosova. Huvitavad kohad, mida kisendada.
                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X