320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    mängust ka.. Sai kohapeal käidud, I poolaeg oli väga võrdne koos mitmete võimalustega mõlemale meeskonnale, tundus isegi et Sillamäe on seda mängu ka võitmas. Alustati väga ilusti, Naumovi karistuslöök posti jms, aga järgmisest olukorrast tehti Sillamäele 1:0 ära. Saarelma värav oli megailus. Super-liikumisega mindi kontrale ning pass Saarelmale ning tema poolt vasaku jalaga pall ristnurka.

    II poolaeg algas kohe Levadia tugeva survega ning kohe esimese 10 minutiga suudeti 2 kiiret väravat lüüa. See murdis Sillamäe maha, otsa veel ka punane kaart ning Sillamäe oli audis. Gussevi esimene koll oli puhas kaitseviga. Kena tsenderdus kaitsjate taha, kus prooviti Gussevi suluseisu jätta, mis kahjuks ebaõnnestus. Vitali võttis siis ilusti rinnaga maha, teise puutega ette ning kolmandaga löök kindlalt seisuks 5:1. 6:1 värav oli ka lihtne ära lükkamine, ning oligi mäng tehtud, sealt edasi Sillamäe midagi üritas, aga Levadia tappis ka rahulikult mängu. Levadia võitis kindla mänguga.

    Tribüünil oli täna näha Dima Kruglovi koos Dmitrjeviga, Sass koos papaga kohal, samuti ka liiga uus turundusjuht. Neid mina nägin enivei..

    Kommentaar


      Pildigalerii mängust: http://sport.err.ee/index.php?0597722
      Nõmme Uskumatud!!!

      Kommentaar


        tomi saarelma on osutunud ikka vägaks heaks saagiks

        Kommentaar


          "Neemelo pealelöögid on sama mõtetud kui 0,33 l õlu." O.Järvela
          Tabav.
          Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

          Kommentaar


            Levadia jõudemonstratsioon oli eile muidugi võimas. Enim paistis mulle silma Saarelma, eelkõige esimesel poolajal. Mitu mitu ilusat driblingut ja jooksu ning tasuks kaunis värav I poolaja lõpusekundeil.

            Ent ühest asjast ei saanud ma Levadia fännide puhul üldse aru. Kuigi ma vene keelt ei mõista, siis ometi oli selge, et mitmel mitmel korral lauldi laule ka Flora kohta. Minu jaoks suur mõistatus, et miks mängul Sillamäe vastu peab Florast laulma, kui isegi mõnda nende fänni kohal polnud... Ka ei mäleta ma ühtegi paljuräägitud eestikeelsetest lauludest (soome keeles oli üks asi, siis kui Saarelma pingile tuli, karjuti kiitos Tomi). Ok, antud mängu puhul saan mingil määral aru, sest vastane oli venekeelne võistkond venekeelsete fännidega, ent platsil jooksis Levadia eest ikkagi ka mitmeid Eesti poisse. Ka ei paitanud mu meeli Katjuša meloodial lauluke (kuigi sõnadest midagi aru ei saanud), ent see ilmselt isiklik probleem. Positiivne oli muidugi see, et fännid mängu ajal siiski üpris aktiivsed olid.

            Tribüünil oli tõesti näha ka Dima Kruglovi ja II poolajal oli kohal terve U-21 meeskond, mis oli lahe Kuigi ka nemad vaatasid üpris mornide nägudega staadionile kui Teniste longates väljakult lahkus. Mängu lõpus riietusruumi kõndides oli tal suur jääkott ümber jala teibitud.

            Kommentaar


              Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
              Ent ühest asjast ei saanud ma Levadia fännide puhul üldse aru. Kuigi ma vene keelt ei mõista, siis ometi oli selge, et mitmel mitmel korral lauldi laule ka Flora kohta. Minu jaoks suur mõistatus, et miks mängul Sillamäe vastu peab Florast laulma, kui isegi mõnda nende fänni kohal polnud...
              Aga mis siin arusaamatut on? See on ju normaalne et oma kõige suurema vihavaenlase kohta laule lauldakse
              Wisla vennad laulsid nt Legia kohta roppe laulukesi levadija-Wisla mängul ja näiteid maailmast selle kohta palju.
              Me oleme neil ikka südames

              Kommentaar


                Algselt postitas Sen Vaata postitust
                Aga mis siin arusaamatut on? See on ju normaalne et oma kõige suurema vihavaenlase kohta laule lauldakse
                Wisla vennad laulsid nt Legia kohta roppe laulukesi levadija-Wisla mängul ja näiteid maailmast selle kohta palju.
                Me oleme neil ikka südames
                sul võib isegi õigus olla

                ma pole varem lihtsalt nagu täheldand meie Meistriliigas, et lauldakse laulu meeskonnast, kes pole väljakul ja kelle esindajaidki pole nagu kuskil kohal.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Sen Vaata postitust
                  Aga mis siin arusaamatut on? See on ju normaalne et oma kõige suurema vihavaenlase kohta laule lauldakse
                  Wisla vennad laulsid nt Legia kohta roppe laulukesi levadija-Wisla mängul ja näiteid maailmast selle kohta palju.
                  Me oleme neil ikka südames
                  Eks sul on Levadia endal ka üsna südames, oled siin teemas päris aktiivne postitaja ja nende euromängude külastaja.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                    Enim paistis mulle silma Saarelma, eelkõige esimesel poolajal. Mitu mitu ilusat driblingut ja jooksu ning tasuks kaunis värav I poolaja lõpusekundeil.
                    Aga mitu korda ta nt esimesel poolajal suutis peale triblingut kaitsjaga silmitsi jäädes temast läbi mängida ja palli kasti saata? Ma ei mäleta ainsatki korda. Nii et suhtkoht tühi töö, kui lõpp-produkti põle. Ses suhtes ei ole temast küll (veel) Sass Purile asendajat. Teisel poolajal, kui üldse parema ääre kaudu mängiti, siis juba pigem läbi Leitani.
                    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                      sul võib isegi õigus olla
                      Leedsigi mängudel kaikub "stand up if you hate manu", kuigi nendega kohtumisest võib praegu ainult unistada.
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                        Ent ühest asjast ei saanud ma Levadia fännide puhul üldse aru. Kuigi ma vene keelt ei mõista, siis ometi oli selge, et mitmel mitmel korral lauldi laule ka Flora kohta. Minu jaoks suur mõistatus, et miks mängul Sillamäe vastu peab Florast laulma, kui isegi mõnda nende fänni kohal polnud... Ka ei mäleta ma ühtegi paljuräägitud eestikeelsetest lauludest (soome keeles oli üks asi, siis kui Saarelma pingile tuli, karjuti kiitos Tomi). Ok, antud mängu puhul saan mingil määral aru, sest vastane oli venekeelne võistkond venekeelsete fännidega, ent platsil jooksis Levadia eest ikkagi ka mitmeid Eesti poisse. Ka ei paitanud mu meeli Katjuša meloodial lauluke (kuigi sõnadest midagi aru ei saanud), ent see ilmselt isiklik probleem. Positiivne oli muidugi see, et fännid mängu ajal siiski üpris aktiivsed olid.
                        Eesti keeles laulsime üht uut laulu, aga jah see oli Flora kohta) Veel paar korda karjusime - Kes me oleme? Eesti Meister! Kes on flora? sitt, sitt, sitt!Mingit Katjušat meil üldse ei ole. Ei tea kus sa seda võtsid.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas John Barleycorn Vaata postitust
                          Eesti keeles laulsime üht uut laulu, aga jah see oli Flora kohta) Veel paar korda karjusime - Kes me oleme? Eesti Meister! Kes on flora? sitt, sitt, sitt!Mingit Katjušat meil üldse ei ole. Ei tea kus sa seda võtsid.
                          vbla ei pannud lihtsalt tähele, II poolaja suhtes olen siiski üpris kindel. igatahes lihtsalt tundus mulle, et teil oli mingi lauluke katjuša meloodiale tehtud. sõnad olid muidugi mingid teised. vabandan kui eksin, kuigi meloodiate alal pean ennast üpris tugevaks, ent vbla ajasin mõne teise tuntud vene laulu meloodiga segi.

                          aga nagu ütlesin, et positiivne oli teie puhul see, et olusid ja mängu käiku arvesse võttes olite üpris aktiivsed.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                            vbla ei pannud lihtsalt tähele, II poolaja suhtes olen siiski üpris kindel. igatahes lihtsalt tundus mulle, et teil oli mingi lauluke katjuša meloodiale tehtud. sõnad olid muidugi mingid teised. vabandan kui eksin, kuigi meloodiate alal pean ennast üpris tugevaks, ent vbla ajasin mõne teise tuntud vene laulu meloodiga segi.

                            aga nagu ütlesin, et positiivne oli teie puhul see, et olusid ja mängu käiku arvesse võttes olite üpris aktiivsed.
                            http://www.youtube.com/watch?v=Or24sxAQX5Y

                            võib olla ajasid segi selle lauluga...Bremenskie muzõkantõ)

                            Kommentaar


                              Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                              Ka ei mäleta ma ühtegi paljuräägitud eestikeelsetest lauludest (soome keeles oli üks asi, siis kui Saarelma pingile tuli, karjuti kiitos Tomi). Ok, antud mängu puhul saan mingil määral aru, sest vastane oli venekeelne võistkond venekeelsete fännidega, ent platsil jooksis Levadia eest ikkagi ka mitmeid Eesti poisse.
                              Sinu loogika järgi Tulevikus näiteks üldse pole fänne sest ainult oskavad vaikida. Ja järgmine kord ole lihtsalt tähelepanelikum - seal olid eestikeelsed "üks Eesti meister", sõnumid meie mängijatele, Tibule näiteks, ja kui ma ei eksi "...ja ainult Tallinna Levadia". Järelikult, sina eksid ja tulevikus pole vaja kirjutada asjadest niimoodi - see on juba vana teema ja kõik kes näevad meid mängudel tunnevad teavad et eesti keel on meil alati kasutusel. Tähendab meie, "venelastest" fännid lauldes tribüünil kasutame eesti keelt rohkem kui kõik need "tõelised eestlased" vaadates oma Paided ja Viljandid - aga seni keegi kirjutab meie kohta et "pole kuulnud, pole näinud" jne. Imelik. Ka selline küsimus. Kas näiteks "Hei Hei, Levadia - Tallinn" on eestikeelne või venekeelne? Või oleneb meie aktsendist või sellest mida keegi tahab kirjutada meie kohta?

                              Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                              Ka ei paitanud mu meeli Katjuša meloodial lauluke (kuigi sõnadest midagi aru ei saanud), ent see ilmselt isiklik probleem.
                              Kamoon, tüüpiline mõttetu kuuldus meie kohta. Ei olnud seal mingit Katjusat, ja isegi kui oleks olnud - ilus lugu ilusast neiust.

                              Sinu postituses pole hullu midagi, aga ... järgmine kord ole natuke tähelepanelikum ka!

                              Kommentaar


                                kusjuures on täitsa võimalik, et ma ajan nende moosekantidega sassi... minu paha. mingid käigud on sarnased.

                                aga nii üldhuvi mõttes küsin, et kuidas teie grupeering suhtuks sellesse, kui keegi teie sektorist võtaks üles kuulsad vene (sõja)viisid. alustuseks näiteks Katjuša ja sealt edasi...

                                unustasin kusjuures välja tuua jah selle, et keeleliselt "neutraalseid" hüüdeid oli küll ja küll. ma nüüd jah ei keskendunud teie kuulamisele, vaid oma töö tegemisele, ent II poolaja laulude suhtes olen üpris kindel.

                                aga edu igatahes. järgmine aasta on teid ehk paarikümne stabiilse fänni asemel ühes sektoris vähemalt poole rohkem.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X