320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Miks ei ole publikut Eestikatel

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas erxu Vaata postitust
    ManU Premier League 1 mängupilet on 200eek ja hooajapilet 3800eek ja tra mingi banaanikorjaja meeskond tahab 75eek. Ah ma ei tea.
    See küll tõsi pole. Hooajapiletid peaksid olema mingi 15-20 000 ja üksikpiletid vist kusagil alates 700-st.
    Y R A

    Kommentaar


      Mis puutub aga sellesse kuidas positiivsus asja edasi viib, siis nüüd juba päris mitu-mitu aastat tagasi rääkis üks Lõuna-Eesti vallavanem mulle umbes niimoodi. Et näe kõik vallajuhid siin ümberringi muudkui virisevad, et kõik on sitasti, midagi ei ole, raha pole, midagi ei toimu, et noh tooge meile investeeringuid. Ja loomulikult keegi ei toonud, sest keegi ei taha ennast siduda sellega, kus kõik sitasti.
      Tema hakkas siis seal oma vallas rääkimistooni muutma. Mitte valetama ja musta valgeks rääkima, aga lihtsalt probleemide asemel räägiti võimalustest, muudeti lihtsalt rõhuasetust. Ja asi toimis.
      Y R A

      Kommentaar


        Viljandis on piletihind 20 eeku. Eelmine hooaeg oli 15. Ja hooajapilet oli meil esmakordselt sel hooajal ning see maksis 200.
        Aga Kalju 75 krooni on küll pisut soolane. Aga ööklubinipiga saab ka sinna odavamalt.

        Kommentaar


          soolane või mitte, aga kalju on publiku külastatavuselt esimesel kohal, seega järelikult me midagi teeme õieti!

          Kalju pilet on 75 eek, flyeriga mida saab printida ka weebist, Kalju kodukalt ja siit foorumist, maksab sissepääs 40 eek, penskarid ja väiksed lapsed 25 eek. Hooajapilet kui ma ei eksi maksis 500 eek.

          "Kallim" hind on mõeldud neile keda see hind tegelikult ei huvita ja kes on nõus maksma ka palju rohkem, aga oluline on luua võimalus neile kes on hinnatundlikud... Keegi ei keela 100 kroonise pileti juures reklaamida välja, et esimesed 100 saavad mängule tasuta kes näiteks jõuavad statale teatud kellaajaks...

          Miks me seda teeme?

          a. me teenime iga kodumänguga ühe mängija kuupalga tagasi ja see arendab jalgpalli!!!

          b. me väärtustame jalgpalli ja näitame, et see ei ole mingi odav ja mõtetu meelelahutus. Kalju mängudel on väga palju lisaväärtuseid ja hind on õiglane.

          c. meie flayerid on muutunud sponsoritele reaalselt mõõdetavaks väljundiks, kuna see leiab oma tee inimese taskusse läbi soodustuse andmise.

          b. sellise hinnaga on vähemalt mingi loogika hooajapileti müügiks, kui sul on 20 või 25 eek pilet muidu, siis millise hinnaga peaks müüma hooajapiletit? Whats the point?

          Minu ettepanek oleks kõikide klubide kodumängu listihinnad üle vaadata ja tõsta neid piirkondlikult võttes aluseks iga piirkonna kinopileti hinna. 2h meelelahutust kinos või jalgpallis on suht sarnase väärtusega... Muidugi kui Narvas on kinopilet 75 siis suurem osa publikust seal võibolla ei jaksa maksta 75, siis on abiks võimalikud turundus hoovad... esimesed 100 tasuta, flayeriga odavamalt jne... Aga need kes jaksavad aitavad oma panusega klubi!

          Need inimesed kes juhuslikult sattuvad statale ja peavad osam 75 eek pileti kuna nad pole ette planeerinud oma külaskäiku näevad järgmine kord juba natukene rohkem vaeva... Otsivad flayeri, loevad klubi sõnumi läbi ja viivad ennast kurssi... Nii kasvab kodulehe külastavus ja areneb lojaalne ning teadlik sihtgrupp...
          www.jkkalju.ee
          www.facebook.com/jkkalju

          Kommentaar


            Pakkusin kahele ML'i meeskonnale 2008 hooaja eel ,et korraldan kodumängudel toitlustuse.
            Kumbki ei olnud huvitatud ,kuna kõik olla juba 100% korraldatud jne. 2008 hooajal ei olnud kummalgi meeskonnal sooja jooki ega pirukat!
            Sellistest pisiasjadest hakkabki asi pihta.

            Kommentaar


              Kuno,

              Ma vaatasin, et Sa oled jupi oma und siia foorumisse matnud.
              Sellisele ohverdusele tuleb vähemalt püüda väärikalt vastata. Avasin selle foorumi kunagi siiras lootuses, et miski võiks aastatega paremaks minna. Ma ei hakka numbreid otsima, kas Sa tead, kui palju on "Meistri liiga" külastatavus viimase 3 aasta jooksul kasvanud? Aga siis, kui välja jätta Kalju numbrid?
              Ma loodan, et Su vastus tuleb selline, et see võimaldab keskenduda positiivsele, sest ma teeks seda suurima hea meelega.

              Kommentaar


                Algselt postitas urmasv Vaata postitust
                Kuno,

                Ma vaatasin, et Sa oled jupi oma und siia foorumisse matnud.
                Sellisele ohverdusele tuleb vähemalt püüda väärikalt vastata. Avasin selle foorumi kunagi siiras lootuses, et miski võiks aastatega paremaks minna. Ma ei hakka numbreid otsima, kas Sa tead, kui palju on "Meistri liiga" külastatavus viimase 3 aasta jooksul kasvanud? Aga siis, kui välja jätta Kalju numbrid?
                Ma loodan, et Su vastus tuleb selline, et see võimaldab keskenduda positiivsele, sest ma teeks seda suurima hea meelega.
                Mind hivitab see mis sündis hooajal 2008 kus me esimest aastat kaasa tegime ja mind huvitab see mis saab tulevikus, sest oleme osa sellest tulevikust!
                2008 oli küll pisike tõus, aga siiski oli ja mul on selle üle siiralt hea meel, sest oleme ise selleks palju teinud. Loodame, et ka teised ärkavad koomast ja panustavad natuke koos meiega!
                www.jkkalju.ee
                www.facebook.com/jkkalju

                Kommentaar


                  Algselt postitas erxu Vaata postitust
                  Publikut pole kuna isegi nii leimidele mängudele on pandud mingi kuradi lollakas hind, tra mina 15-aastane lähen hiiu staadionile Kalju-Flora mängu vaatama. Kava peal on kirjas - Õpilane 25eek. Ja tü*a kassapidaja (mingi karvane tüüp oli) ütleb otse näkku - 75 eek!
                  ManU Premier League 1 mängupilet on 200eek ja hooajapilet 3800eek ja tra mingi banaanikorjaja meeskond tahab 75eek. Ah ma ei tea.
                  Aasta posti järjekordne kandidaat. Lemmiktiim on ManU?
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Kuno Vaata postitust
                    Mind hivitab see mis sündis hooajal 2008 kus me esimest aastat kaasa tegime ja mind huvitab see mis saab tulevikus, sest oleme osa sellest tulevikust!
                    2008 oli küll pisike tõus, aga siiski oli ja mul on selle üle siiralt hea meel, sest oleme ise selleks palju teinud. Loodame, et ka teised ärkavad koomast ja panustavad natuke koos meiega!
                    Edu! Mind huvitas asi varem ka. Eks ma sellepärast küsisin. Mul on hea meel, et liigas on klubi, kelle juhtide jaoks on oluline ka publik.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas urmasv Vaata postitust
                      Edu! Mind huvitas asi varem ka. Eks ma sellepärast küsisin. Mul on hea meel, et liigas on klubi, kelle juhtide jaoks on oluline ka publik.
                      Loen teie postitusi ja nutt tuleb peale. Härdusest.
                      Siiralt loodan, et teie unistused täituvad (Urmas ja Kuno). Ja et teil läheks hästi nii töises kui isiklikus elus.
                      (Ärge lugege siit miskit irooniat välja, lihtsalt ma arvan, et oleks hea kui oleks vähem lahmivat kriitikat ja rohkem positiivset).

                      Kommentaar


                        Äkki kutsuks pudi kohale?
                        Med YouTube kan du se populære videoer, kose deg med favorittmusikken din og laste opp ditt eget innhold – og dele det med familie, venner og resten av verden.
                        www.jkkalju.ee
                        www.facebook.com/jkkalju

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                          Aasta posti järjekordne kandidaat. Lemmiktiim on ManU?
                          Sorri, ütlen ausalt ja feilisin jah sellel alal. Sõber ütles, et nii odav on ja mingi sellised hinnad on ka õpilasele aga kohas nagu "Family Stand" nii, et sorri et nii lollakas olen. Aga vähemalt saavutasin midagi soccernetis siis Jasperi arvates. Midagigi positiivset.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas erxu Vaata postitust
                            Publikut pole kuna isegi nii leimidele mängudele on pandud mingi kuradi lollakas hind, tra mina 15-aastane lähen hiiu staadionile Kalju-Flora mängu vaatama. Kava peal on kirjas - Õpilane 25eek. Ja tü*a kassapidaja (mingi karvane tüüp oli) ütleb otse näkku - 75 eek!
                            ManU Premier League 1 mängupilet on 200eek ja hooajapilet 3800eek ja tra mingi banaanikorjaja meeskond tahab 75eek. Ah ma ei tea.
                            kes sul keelas vastavat dokumenti näidata, mis tõestaks, et oled õpilane ja viidanud siis kavale... ja ei oleks mingit probleemi olnud. Õpilane oled ainult siis, kui sul on vastav dokument ette näidata, see kehtib igal pool nii. ja minu meelest ei ole kusagil kava peal kirjas, et õpilane... vaid lapsed....

                            Kommentaar


                              Märkasin seda alles siis, kui olin ära ostnud ja dokument oli küll muidu kaasas. Ja mis kuulub laste all? Lapsiku mõtlemisega poiss ilma häälemurdeta?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas erxu Vaata postitust
                                Märkasin seda alles siis, kui olin ära ostnud ja dokument oli küll muidu kaasas. Ja mis kuulub laste all? Lapsiku mõtlemisega poiss ilma häälemurdeta?
                                muideks, Hiiu statal on "family stand" 0-kroonise piletihinnaga
                                I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X