320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Miks ei ole publikut Eestikatel

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    See sitasti ütlemine ja mölisemine on loomuses ju.

    Kommentaar


      Need teemad kus ainult kiidetakse ei saa just eriti pikad olla - see tähendaks ju seda, et eriarvamusi pole ning jutt ei jõua just eriti kaugele. Kaua sa ikka kiita jõuad. Inimloomus jah.
      BVB - Vaprus

      Kommentaar


        Algselt postitas elx Vaata postitust
        Need teemad kus ainult kiidetakse ei saa just eriti pikad olla - see tähendaks ju seda, et eriarvamusi pole ning jutt ei jõua just eriti kaugele. Kaua sa ikka kiita jõuad. Inimloomus jah.
        kas ma rääkisin kiitmisest? ma rääkisin positiivsetest asjadest mida on palju... rõhuastme muutusest negatiivselt positiivsele.
        www.jkkalju.ee
        www.facebook.com/jkkalju

        Kommentaar


          Mulle meeldib ka kiunuda, vinguda ja h2daldada. Loodetavast minusuguste hala motiveerib natukenegi Kuno suguseid tegelasi veel rohkem pingutama.

          PS! Tegelt on terve N6mme Kalju eestvedajad tublid olnud. V2hemalt m88dunud hooajal. Loodetavasti j2tkub veel j6udu ja jaksu asja edasi ajada. See v2ike kiitus ei t2henda seda, et ma edaspidi ei h2dalda
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            iga pessimist võiks vähemalt teiste vastu aus olla ja jagada oma negativism ja positivism ära 50/50... Siis on kõik vähemalt tasakaalus.

            Kriitika on edasiviiv jõud ja see ei tohi ära kaduda, aga mulle tundub, et meie jalgpalli kajastus tervikuna on kaldunud just teise, negatiivsesse äärmusesse ja see on paha!
            www.jkkalju.ee
            www.facebook.com/jkkalju

            Kommentaar


              Algselt postitas dareth Vaata postitust
              järgmisel hooajal püüame siis kinni leedu esiliiga ning ülejärgmisel inglise 8. liiga
              Ma halan edasi ikkagi. Leedu esiliigat me kätte ei saa, nad panevad tõusvas joones. http://www.european-football-statist...ent/avelit.htm
              League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

              Kommentaar


                Algselt postitas oku Vaata postitust
                Ma halan edasi ikkagi. Leedu esiliigat me kätte ei saa, nad panevad tõusvas joones. http://www.european-football-statist...ent/avelit.htm
                no siis saame kätte Läti,kui neil sama trend jätkub

                Kommentaar


                  Mis siin lootaon isegi Islandil kus aasta keskmine temp jääb alla +10 on publikut palju rohkem kui meil.


                  Urvalsdeild 2008

                  No.
                  Club
                  Average
                  Games
                  vs '08
                  Highest

                  1
                  KR Reykjavнk
                  1.931
                  11
                  3,1%
                  3.158

                  2
                  Keflavнk
                  1.616
                  11
                  22,9%
                  3.875

                  3
                  FH Hafnarfjцrdur
                  1.256
                  11
                  -45,5%
                  2.249

                  4
                  U Breiрablik Kуpavogur
                  1.096
                  11
                  -5,4%
                  1.806

                  5
                  Valur Reykjavнk
                  1.026
                  11
                  -16,0%
                  1.774

                  6
                  Fylkir Reykjavнk
                  1.019
                  11
                  -16,2%
                  1.684

                  7
                  Fjцlnir Reykjavнk
                  1.017
                  11
                  NEW
                  2.132

                  8
                  НA Akranes
                  1.003
                  11
                  -12,5%
                  1.544

                  9
                  HK Kуpavogur
                  885
                  11
                  -8,0%
                  1.340

                  10
                  Fram Reykjavнk
                  823
                  11
                  -20,7%
                  1.201

                  11
                  Юrуttur Reykjavнk
                  816
                  11
                  NEW
                  1.170

                  12
                  UMF Grindavнk
                  793
                  11
                  NEW
                  1.114

                  .
                  Total
                  1.107

                  -16,7%
                  3.875

                  Kommentaar


                    Seal riigis elab vähem inimesi kui Tallinna linnas. Ma arvan et Pohlak maha jalkaliidu juhikohalt ja sinna mingi show bissnessi mees asemele, siis hakkab asi liikuma

                    Kommentaar




                      Kas meie kliimavööndis ja ebaühtlase ning ülinõrga tasemega liigas on niivõrd varakult algav ja pikaks venitatud hooaeg ikka mõislik?
                      Pinge kadu on tuntav.
                      Kui lõppenud hooaja esimesel poolele oli 215 külastajat mängul keskmiselt, siis teisel poolel tunduvalt vähem, ehk 155.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Kuno Vaata postitust
                        TEHKE NÜÜD ÜKS POSITIIVSE PEALKIRJAGA TOPIC KA!
                        Rahvast tuleb staadionile järjest juurde---- näiteks selline.

                        Mul on siiber ees sellest vingumisest ja halamisest... SITAKS palju on häid asju jalgpallis ja SITAKS palju on asjad paremuse poole liikunud... MIKS TE KESKENDUTE KOGUAEG NEGATIIVSELE?

                        Uskuge mind, otsige ülesse väiksed positiivsed asjad, rääkige nendest, arendage ja levitage positiivseid sõnumeid ja te näete, et asjad hakkavad paremaks minema!

                        Tänan tähelepanu eest!
                        Kuno
                        mõtlesin just midagi (selgitavat?) vastu öelda, aga sain mõttelõngal sabast kinni ja taipasin, et see oleks negatiivne suhtumine
                        I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas dareth Vaata postitust
                          mõtlesin just midagi (selgitavat?) vastu öelda, aga sain mõttelõngal sabast kinni ja taipasin, et see oleks negatiivne suhtumine
                          hehe - ei ei, asi pole üldse nii hull... aga positiivsus viib edasi! Toetage oma lemmik meeskonda, tulge ise staadionile, võtke sõbrad kaasa ja ärge oodake, et keegi teie eest midagi muudab... igaüks saab ise natukene midagi parandada... Mul kodus suur peegel, töötab hästi rsk
                          www.jkkalju.ee
                          www.facebook.com/jkkalju

                          Kommentaar


                            midagi sellist...
                            Sotsiaalteadlase Mati Heidmetsa arvates peaks meedia olema märksa positiivsem ning kultiveerima inimestes rahulikku enesekindlust.
                            www.jkkalju.ee
                            www.facebook.com/jkkalju

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Gairi
                              Suhteliselt jura on seal kohapeal istuda ja vaadata neid vennikesi, kui tagumik jäätub juba pingi külge kinni
                              Tundub, et tagumik on sul hell koht. Juba mitmendat korda mainid seda siin
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                Püsti tuleb seista ja karjuda, mitte oma tagumikku jäätada
                                Vulgar Display Of Kalju Power

                                Kommentaar

                                Working...
                                X