320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Miks ei ole publikut Eestikatel

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    damn! Järgmine hooaeg tulen ja kaen ise kaa selle Hiiu "säästusektori" ikka ära
    olgem kristlased, vabandused on esitatud

    Kommentaar


      Algselt postitas Kuno Vaata postitust
      Need inimesed kes juhuslikult sattuvad statale ja peavad osam 75 eek pileti kuna nad pole ette planeerinud oma külaskäiku näevad järgmine kord juba natukene rohkem vaeva... Otsivad flayeri, loevad klubi sõnumi läbi ja viivad ennast kurssi... Nii kasvab kodulehe külastavus ja areneb lojaalne ning teadlik sihtgrupp...
      Mina olen teadlik sihtgrupp, aga ma pole lojaalne Kaljule, seega ei pea mulle meeldima ka teie soolane hind vaatamata nendele teie lisaväärtustele!!

      Kommentaar


        Algselt postitas dareth Vaata postitust
        muideks, Hiiu statal on "family stand" 0-kroonise piletihinnaga
        Olgu, aga mis koht üldse on "familiy stand" ?

        Kommentaar


          Hiiu staadionil säästusektor aia taga mändide all.

          Muidu aga turundusnipp fänniks kasvatamiseks maast madalast: vanem(ad) saavad (hooaja)pileti odavamalt, kui võtavad mängudele juntsu (a la kuni 10a) kaasa, kelle pilet on siis kohalike standardite järgi eriti odav.
          I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

          Kommentaar


            Algselt postitas erxu Vaata postitust
            Märkasin seda alles siis, kui olin ära ostnud ja dokument oli küll muidu kaasas. Ja mis kuulub laste all? Lapsiku mõtlemisega poiss ilma häälemurdeta?
            vaat see, et sa seda hiljem alles märkasid, see ei ole kellegi teise süü, kui su enda. Seadused paraku jätavad lapse mõiste lahtiseks (ehk seda saab väänata)
            15 aastasi saab kriminaalvastutuse alla võtta, seega nagu ei ole tegu lapsega, samas on piirangud jätkuvalt teatavate asjade osas kuni 18 aastaseni saades.... aga ega sa siiski veel täiskasvanu mõõtu täielikult välja ei anna :P. Alla 21 teatavaid asju ei saa teha seaduse järgi. Seega see on suht koht väljakuperemeeste otsustada, kui vanalt lõppeb lapse staatus.

            Kommentaar


              eks nende soodustustega ole alati nii, et neid tuleb küsida - kui ei küsita, siis lajatatakse ikka täie rauaga.
              BVB - Vaprus

              Kommentaar


                Noored paljad poisid

                Kommentaar


                  Algselt postitas kindral Vaata postitust
                  Mina olen teadlik sihtgrupp, aga ma pole lojaalne Kaljule, seega ei pea mulle meeldima ka teie soolane hind vaatamata nendele teie lisaväärtustele!!
                  mina näiteks ei käi sellistes kohtades mis mulle ei meeldi ja mis krõbedana tunduvad, aga ma ka ei pirise pärast selle üle, sest sellisel juhul oli see minu teadlik valik.
                  www.jkkalju.ee
                  www.facebook.com/jkkalju

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Gairi
                    Aga ma ei saanud ikkagi vastust oma küsimusele!

                    MIS ON NÕMME KALJU LISAVÄÄRTUSED, ET MÄNGU VAATAMA MINNA??
                    Sügisel külma ilmaga oli 1000 inimest, küsi nende käest...
                    www.jkkalju.ee
                    www.facebook.com/jkkalju

                    Kommentaar


                      Pigem tuleks nende 1000 inimese käest küsida, et miks nad kord käies uuesti tagasi ei lähe. Ehk kas seal on ikka seda lisaväärtust, mis tekitaks soovi uuesti tagasi tulla?

                      Eks see on küsimus kõikidele klubidele. Roosad rotid on näidanud, et oskavad suvalisi topskeid küll Hiiule meelitada, kuid järgmisel kodumängul on need tüübid ikkagi kuskil mujal kui äärelinna staadionil. Numbrid räägivad paraku seda keelt, seda peaks ju tunnistama.

                      Mis on see, mis tooks topskid uuesti ja uuesti staadionile?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Gairi
                        Hmm, Sina olid just see, kes rääkis lisaväärtustest. Sa peaks siis ju teadma
                        see ongi tüng, tule ikka Kalevi mängudele .

                        Kommentaar


                          Algselt postitas milkshake Vaata postitust
                          Pigem tuleks nende 1000 inimese käest küsida, et miks nad kord käies uuesti tagasi ei lähe. Ehk kas seal on ikka seda lisaväärtust, mis tekitaks soovi uuesti tagasi tulla?

                          Eks see on küsimus kõikidele klubidele. Roosad rotid on näidanud, et oskavad suvalisi topskeid küll Hiiule meelitada, kuid järgmisel kodumängul on need tüübid ikkagi kuskil mujal kui äärelinna staadionil. Numbrid räägivad paraku seda keelt, seda peaks ju tunnistama.

                          Mis on see, mis tooks topskid uuesti ja uuesti staadionile?
                          Tasuta õlu.

                          Kommentaar


                            tasuta õlut pole olemas

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Kuno Vaata postitust
                              mina näiteks ei käi sellistes kohtades mis mulle ei meeldi ja mis krõbedana tunduvad, aga ma ka ei pirise pärast selle üle, sest sellisel juhul oli see minu teadlik valik.

                              See kõik on vajalik käimine, olenemata krõbesusest. Kusjuures maksval kliendil, kes saab oma raha eest midagi, on alati õigus viriseda kui ta millegagi rahul pole. Nõmme Kalju mängudel on kõik muu muidu täitsa ok ning inimesedki seal suhteliselt meeldivad, aga jah. Ok...eks sa ise tead mis oma klubi ja staadioniga peale hakata. See on sinu otsus. Ma lihtsalt avaldan oma arvamust teemal, miks ei ole publikut Eestikatel.
                              Kusjuures...suvel oli fännide turniir, seda võiks korrata!!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas milkshake Vaata postitust
                                Pigem tuleks nende 1000 inimese käest küsida, et miks nad kord käies uuesti tagasi ei lähe. Ehk kas seal on ikka seda lisaväärtust, mis tekitaks soovi uuesti tagasi tulla?

                                Eks see on küsimus kõikidele klubidele. Roosad rotid on näidanud, et oskavad suvalisi topskeid küll Hiiule meelitada, kuid järgmisel kodumängul on need tüübid ikkagi kuskil mujal kui äärelinna staadionil. Numbrid räägivad paraku seda keelt, seda peaks ju tunnistama.

                                Mis on see, mis tooks topskid uuesti ja uuesti staadionile?
                                Minu hinnangul on kalju publikunumbrid küll kõige stabiilsemad ja ei ole nii, et korra on ja korra ei ole.... Igal mängul kohal olek on kah suht utoopiline, isegi kogetud seda kui suvel jäi paar-kolm mängu vahele, lihtsalt puht füüsiliselt ei saa inimene kahe koha peal olla korraga.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X