320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti kohtunikud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas tonn kakksada kahe tunni eest on tõesti väike summa? Täitsa hea lisaraha põhitööle, minu meelest.
    On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
    I don’t care what you think of me!
    Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

    Kommentaar


      Algselt postitas Kebab Vaata postitust
      Kas tonn kakksada kahe tunni eest on tõesti väike summa? Täitsa hea lisaraha põhitööle, minu meelest.
      tõesti vääriline raha inimesele, kes ei saa peaegu ühtegi nädalavahetust suviti koos oma perega veeta. nii nagu raha nii ka tase.

      Kommentaar


        sellele kahele tunnile mängu ajale tuleb liita veel tund valmistumist enne mängu ja kui mäng on näiteks Valgas ja kohtunikud Tallinnast , siis veel vähemasti 6 tundi sõidu aega.Kokku siis võib selle raha teenida 9 tunniga.

        Kommentaar


          Viimasel ajal mänge jälgides olen silma peal hoidnud ka kohtunikel väike hinnang siis meie mõnele kohtunikule. Viie palli süsteemis

          Silver Kõiv - 4+
          Ain Karutoom - 4
          Mart Martin 3
          Elar Tarkus 2
          Eiko Saar 4+
          Bruno Rammo 3
          Urmo Visnapuu 3
          Aivar Iisrael 4

          Kommentaar


            11111111111

            Kommentaar


              kõige lagim vend on Jaan Roos tema apsude kirjeldamiseks kulux terve päev, kusjuures jääb mulje et poisil on ka väga hea ettekujutlusvõime

              Kommentaar


                Kuidas meie lemmik ilueedi ka elab?

                Kommentaar


                  Algselt postitas kaups Vaata postitust
                  Kuidas meie lemmik ilueedi ka elab?
                  Milline neist paljudest?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas masturr Vaata postitust
                    kõige lagim vend on Jaan Roos tema apsude kirjeldamiseks kulux terve päev, kusjuures jääb mulje et poisil on ka väga hea ettekujutlusvõime
                    Siin on hea öelda, et kus viga näed laita, seal tule ja aita. Näib, et tunned end jalgpallis igati kodus. Eesti Jalgpalliliidul on kohtunikest suur puudus - eriti just headest kohtunikest. Sina kui ilus, tark ja osav peaksid kohtunike taseme taevasse viima. Miks sa juba sellega ei tegele? Selgi talvel olid kohtunikekoolitused. Vinguda oskavad kõik, kuid ise teha on hoopis raskem. Ehk äpudele jääb nurga taga sõna võtta, samas kui mehed midagi teevad.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Vähetuntud vutivaatleja Vaata postitust
                      Siin on hea öelda, et kus viga näed laita, seal tule ja aita. Näib, et tunned end jalgpallis igati kodus. Eesti Jalgpalliliidul on kohtunikest suur puudus - eriti just headest kohtunikest. Sina kui ilus, tark ja osav peaksid kohtunike taseme taevasse viima. Miks sa juba sellega ei tegele? Selgi talvel olid kohtunikekoolitused. Vinguda oskavad kõik, kuid ise teha on hoopis raskem. Ehk äpudele jääb nurga taga sõna võtta, samas kui mehed midagi teevad.

                      just nimelt midagi teevad kui sa midagi teed siis tee seda korralikult mitte poolkõvalt.
                      Aastat jooksul on käinud kohtinuke ringist läbi suur hulk hea tasemega vilemehi aga EJL ei ole suutnud/tahtnud neid vilistamas hoida

                      Kommentaar


                        Algselt postitas indrekL Vaata postitust
                        kustutatud postitus
                        Mul oli rõõm ja võimalus sinu postitust näha.

                        Ehk siis. Kirjutasid põnevalt, et need, kes vilistavad, võiks seda osata. Kuid kust sa võtad, et nad ei oska? 17 ka enne plärises siin mingitest situatsioonidest, teadmata ise, et ta ajab küllaltki rumalat juttu, sest kohtunikud peavadki need olukorrad ära võtma.

                        Mis ma siinkohal öelda tahan - äkki ei tunne lihtsalt sina reegleid ja virised seetõttu täiesti valesti, kuigi arvad samas, et mees vilega on totaalne tolbajoob.
                        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas FEODOR Vaata postitust
                          just nimelt midagi teevad kui sa midagi teed siis tee seda korralikult mitte poolkõvalt.
                          Aastat jooksul on käinud kohtinuke ringist läbi suur hulk hea tasemega vilemehi aga EJL ei ole suutnud/tahtnud neid vilistamas hoida
                          Jalgpalliliit ei saa kedagi kinni hoida Ma arvan, et üsna suur osa kohtunike lahkumise või kohtunikuks isegi mittehakkamise põhjustest on seotudki just selliste "17" suguste laste vingumisega (ja meedia järjepideva kritiseerimisega), kes ei ole reegliteraamatut ihusilmagagi näinud ning kes arvavad, et näevad 100 meetri kauguselt paremini kui kohtunik 5 meetri kauguselt või kes kuskilt kuulsid kedagi midagi arvamas stiilis naised saunas räägivad. Eks kohtunik peab üks tuim tüüp olema, kuid kui iga päev aastast-aastasse käib üks asjatundmatu vigin ja virin, siis võib ühel hetkel küll nö. kopa ette visata. Vaadates veel virisemist maailma parimate kohtunike kallal, siis jõuamegi järeldusele, et kõik kohtunikud olenemata tema tasemest on jobud ja ei sobi kohtunikuks. Pigem soovitaks keskenduda mänguolukordade analüüsile, mitte niivõrd kohtuniku jooksustiilile. Kuid mida ka mina tean

                          Kommentaar


                            11111111111

                            Kommentaar


                              Algselt postitas 17 Vaata postitust
                              11111111111
                              Nagu treenerid ja mängijad reegleid jagaks....
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                Martin, see minu müstiline kustutatud tekst käis rohkem Miko jutu jätkuks (ja teda tsiteerinud kuti). Mul otseseid pretensioone kohtunikele ei ole. Lihtsalt see oli minu meelest rumal ütlus, et vilista paremini, kui oskad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X