320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti kohtunikud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas kaitz Vaata postitust
    Kas kaotuses on süüdi kohtunik
    Ei väida seda, aga kui sa ühtset joont hoida ei oska, siis võid malet vilistada.

    Kommentaar


      Algselt postitas 17 Vaata postitust
      Ei väida seda, aga kui sa ühtset joont hoida ei oska, siis võid malet vilistada.

      Nu ma olen natuke sinuga nõus aga vähemalt polnud ta vict see mäng mõjutatav või....
      Olen see kes olen

      Kommentaar


        Algselt postitas sosku Vaata postitust
        Ai-ai! Räme prohmakas Kaldmalt, kirjutada protokolli number 11 asemel 17. Väitku ametlik statistika mida tahab, tegelikult lõi selle kolli ikkagi Zelinski. Seda nägid staadionil kõik - nii pealtvaatajad, teadustaja kui ka inspektor.
        Näib, et minu märkusest oli kasu. Nüüd muudeti asi uuesti ringi nii, nagu tegelikult oligi.

        Kommentaar


          Tänase "Vesti" ajalehe andmel FC TVMK kavatseb esitama EJL-u kaebust kvalifitseerimata kohtunikutegevuse kohta (mängus FC Levadia-FC TVMK)

          Kommentaar


            Mis seal mängus kohtunikuga oli siis?

            Kommentaar


              Algselt postitas käbi Vaata postitust
              Mis seal mängus kohtunikuga oli siis?
              No minu jaoks jäi arusaamatuks, miks Terja punase sai ning miks Saviauk penaltit ei saanud. Kukkus küll veidi kergelt, ent oli üks ühe vastu minemas ning sai ikkagi piisavalt jalga, et ära lugeda.

              Kommentaar


                Käsin nädalavahetusel Viljandis kahte mängu vaatamas. Ühte vilistas Maaren Olander ja teist Elar Tarkus. Peab tõdema, et esimene tegi oma tööd ikka tunduvalt paremini.

                Kommentaar


                  Eesti Jalgpalli Liidu peakohtunik Uno Tutk tegutseb UEFA poolt määratud kohtunike vaatlejana 7. novembri Meistrite liiga mängul Manchester United – Kiievi Dünamo.

                  Tutki näol on tegemist UEFA poolt määratud esimese eestlasest kohtunike vaatlejaga. Ühtlasi on tegemist ka esimese korraga, kui eestlane nii kõrgel tasemel kohtunike tööd hindama usaldatakse.

                  tulevik on tunni aja pärast

                  Kommentaar


                    Algselt postitas gianluca Vaata postitust
                    Eesti Jalgpalli Liidu peakohtunik Uno Tutk tegutseb UEFA poolt määratud kohtunike vaatlejana 7. novembri Meistrite liiga mängul Manchester United – Kiievi Dünamo.

                    Tutki näol on tegemist UEFA poolt määratud esimese eestlasest kohtunike vaatlejaga. Ühtlasi on tegemist ka esimese korraga, kui eestlane nii kõrgel tasemel kohtunike tööd hindama usaldatakse.

                    http://www.sportnet.ee/index.php?id=57671
                    See on tunnustus meie kohtunikele ja nende koolitajale. Tubli Uno!
                    FCF Forever

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                      See on tunnustus meie kohtunikele ja nende koolitajale. Tubli Uno!


                      Kunn, kui sa ei tea tagamaid kuidas ja mis hinnaga see koht saadud on siis oleme kussssss!!!!!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas FEODOR Vaata postitust
                        Kunn, kui sa ei tea tagamaid kuidas ja mis hinnaga see koht saadud on siis oleme kussssss!!!!!
                        ja sina tead?
                        mida sa ajad üldse?
                        Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                        Kommentaar


                          Algselt postitas FEODOR Vaata postitust
                          Kunn, kui sa ei tea tagamaid kuidas ja mis hinnaga see koht saadud on siis oleme kussssss!!!!!
                          Aga palun! Valgusta siis pimedusega löödud inimesi. Sul on selleks suurepärane võimalus ,sest vastupidiselt mulle on sulle ju anonüümsus garanteeritud. Hind huvitaks ilmselt paljusid.
                          FCF Forever

                          Kommentaar


                            nii, ma arvan et siin räägitakse meeste esiliiga ja meistriliiga kohtunikest,aga ütlen vahele et noorte meistrivõistluste kohtunikud on sitad, üks hea on, ülejäänud pasahunnikud, sest nad ei oska sittagi, vilistavad suluseisu kui söödetakse taha poole, :S:S see on hea või? Ei, ma ei usu. Kui näeksite mõnda tšorti saaksite ära, sest noh jah. edu neile.
                            #20 FLORA!

                            Kommentaar


                              EESTI JALGPALLI LIIT
                              PRESSITEADE 10.01.2008

                              Veebruaris alustab Eesti Jalgpalli Liit uute kohtunike koolitamist, loengud toimuvad Tallinnas A. Le Coq Arenal.

                              Kohtunike kool alustab 5. veebruaril, ühtekokku on plaanis kaheksa loengukorda. Koolitust juhendab Eesti Jalgpalli Liidu peakohtunik, UEFA poolt tunnustatud kohtunike vaatleja Uno Tutk.

                              „Kursustele on oodatud kõik – nii need, kes soovivad jalgpallikohtunikuks saada kui ka lihtsalt huvilised, kes tahavad rohkem reeglitest teada,” märks Tutk. „Seoses noorte Eliitliiga käivitamisega ootame ka noortega tegelevatest klubidest huvilisi, et üheskoos tõsta meie kohtunikkonna arvu ning teenindustaset.”

                              Info ja registreerimine telefonil 56 237 036 (Uno Tutk) või uno@jalgpall.ee.

                              EJLi pressiteenistus




                              Kellel tase ei meeldi mingu hakaku kohtunikuks.
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas jaamu
                                Selle hooaja jalgpalli UEFA Women’s Cupi ehk õrnema soo Meistrite Liiga poolfinaali korduskohtumist Itaalia klubi Verona Bardolino ja Saksamaa naiskonna FFC Frankfurt vahel teenindab peakohtunikuna eestlanna Maaren Olander.
                                Kusjuures, ma lugesin Postimees.ee pealkirja ja sain südamerabanduse. Seal oli, et "Eesti kohtunik vilistab jalgpalli Meistrite liiga poolfinaali". Aga õnneks oli taaskord pealkiri eksitav!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X