320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti kohtunikud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas k2bo Vaata postitust
    Vägivaldne see käitumine ei olnud igatahes, tavaline väravavahi töö oma alas. Tavaline nähtus jalgpallis.
    1.12.00. Eks ole seegi normaalne väravavahi töö oma alas.
    FC Flora

    Kommentaar


      Algselt postitas k2bo Vaata postitust
      Vägivaldne see käitumine ei olnud igatahes, tavaline väravavahi töö oma alas. Tavaline nähtus jalgpallis.
      Loe reegleid!
      Pole vahet kas saab pihta või mitte, tegu oli löögiliigutusega! "Tavaline nähtus"



      Seda pabulast pole üldse mõtet tähele panna! Tüübi mentaliteet on sama nagu ühel teisel rahvusel kes meile kultuuri tulid õpetama. Tema teab, oskab ja teeb kõike paremini, enne tema tulekut ei osanud me isegi kirjutada
      INTER ARMA CARITAS

      Kommentaar


        Algselt postitas marcello Vaata postitust
        Loe reegleid!
        Pole vahet kas saab pihta või mitte, tegu oli löögiliigutusega! "Tavaline nähtus"



        Seda pabulast pole üldse mõtet tähele panna! Tüübi mentaliteet on sama nagu ühel teisel rahvusel kes meile kultuuri tulid õpetama. Tema teab, oskab ja teeb kõike paremini, enne tema tulekut ei osanud me isegi kirjutada
        *ALARM: blood running to brain!*

        Kommentaar


          Palju siin ei oska videot hästi analiseerids (nüüd meie sõber Marcello siin tuleb ütlema et ma tahan eestalastele õpetada...).
          Vaadake uuesti: http://sport.err.ee/v/jalgpall/premi...unase-kaardiga

          Enne kui Pareiko 'lööb' Frolov (minu arvates ta lihtsalt lukkas teda), Froll pani oma käe üles (või täpselt 'elbow').
          Kas see viga väravavahti vastu pole?
          Pareiko valmistab oma käed, ja Frolov lukkab.
          Vasakul, Pareiko valmistub, paremal Frolov kasutab oma kätt segamiseks.
          Pareiko.jpg

          Kuidas seda videos naha? Peate kordama see hetk mitu korda. 00:21, play ja siis pange kursoor tagasi 00:21 ja kordate.

          Kui Frischer näeb üks asi ja mitte teine, kaks varianti:

          - on ebakompetentne
          - mala fide

          Kommentaar


            Mille üle üldse vaieldakse? Pareiks kees üle, tahtis lüüa, lõi mööda aga liigutus oli tehtud ja tõlgendatakse kui vägivaldne käitumine- punane!

            Sa palmeri võiks küll tagasi hoida natuke, korduvalt siin foorumis nähtud, et ainuke kellel veri liiga kiiresti ajju voolab, oled sina! Polegi veel aru saanud kas sa ei mõista keelt või oled oma kasvu kohta liiga suure egoga.

            Kommentaar


              Algselt postitas karloskar Vaata postitust
              Mille üle üldse vaieldakse? Pareiks kees üle, tahtis lüüa, lõi mööda aga liigutus oli tehtud ja tõlgendatakse kui vägivaldne käitumine- punane!

              Sa palmeri võiks küll tagasi hoida natuke, korduvalt siin foorumis nähtud, et ainuke kellel veri liiga kiiresti ajju voolab, oled sina! Polegi veel aru saanud kas sa ei mõista keelt või oled oma kasvu kohta liiga suure egoga.
              Mulle verd ei jookse, ja Palmeri kutsutati ainult koolis.
              Ma lihtsalt vaatan videot ja näen et Frolov seal midagi teeb. Ainult Frischer ei näe ja mõned siin ka ei näe.
              Sa pead lihtsalt videot vaatama, mitte midagi muud. Pole raske, ma olen ka seletanud for dummies kuidas seda teha.
              Teine jutt on lihtsalt brainfart sinu poolt, karloskarello. See ego jutt on lihtsalt ja puhtalt süüdistamine ja vabandus oma jama ajada siin ja seal. Get over it

              Kommentaar


                Algselt postitas Angelo Nerazzurro Vaata postitust
                Mulle verd ei jookse, ja Palmeri kutsutati ainult koolis.
                Ma lihtsalt vaatan videot ja näen et Frolov seal midagi teeb. Ainult Frischer ei näe ja mõned siin ka ei näe.
                Sa pead lihtsalt videot vaatama, mitte midagi muud. Pole raske, ma olen ka seletanud for dummies kuidas seda teha.
                Teine jutt on lihtsalt brainfart sinu poolt, karloskarello. See ego jutt on lihtsalt ja puhtalt süüdistamine ja vabandus oma jama ajada siin ja seal. Get over it
                Kõik mis teised näevad/ütlevad, on brainfart, ainukest tõde kuulutad sina. Õpetad lollidele eestlastele kuidas videot vaadata/tõlgendada?
                Vaatad nüüd äkki ise ka veel üle ja äkki märkad kuidas pärast frolli eemale lükkamist paremaga lööb.

                Pole viitsinud sinusugustega vaidlusesse laskuda ja proovin ka nüüd seda vältida. Ilmselgelt on mingi kultuurierinevus see, et peab oma lollust edasi raiuma. See ju ometi ei ole egoga seotud...
                Head õhtut ja ilusat koduteed!

                Kommentaar


                  Müstika kuidas mõni inimene arvad, et jalgpallis vastast lüüa on OK!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Angelo Nerazzurro Vaata postitust
                    Mulle verd ei jookse
                    Mida te peate silmas, et veri ajju jookseb või ei jookse? Vereta ajul on üpris fataalsed tagajärjed.
                    BVB - Vaprus

                    Kommentaar


                      Algselt postitas LeeMarx Vaata postitust
                      Müstika kuidas mõni inimene arvad, et jalgpallis vastast lüüa on OK!
                      Kus ma olen seda kirjutanud/õelnud? See on lihtsalt sinu välja mõtlemine.
                      Täpselt see mentaliteet ajab mind närviliseks, et oi oi oi ei tohi niimoodi reageerida, Pareiko või keegi teine. Aga aktsioon mis see reaktsioon provotseeris kellele ei huvita? Kas Pareiko läks hulluks selgest taevast? Ei usu.
                      Jälle kordan, vaadage õigesti videos mis täpselt toimub.
                      Frolov ei lähe sinna päris koolipoisina Pareiko vastu, ta täpselt teab mida teeb. Ma ei süüdista Frolov, ta teeb oma tööd nagu mehed platsil teevad ja kõik.
                      Teistele juttudele minu oma kohta ma enam ei vasta ega kommenteri, siin tävaliselt pritsimine ja ärapanemine lähevad et enam ei viitsi isegi lugeda.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Angelo Nerazzurro Vaata postitust
                        Kus ma olen seda kirjutanud/õelnud? See on lihtsalt sinu välja mõtlemine.
                        Mõtlesin välja? Ei ei, sa siin kõvasti protestid juu, et punane ebareaalne ja kohtunike brainfart, jne.
                        Sa oled ainuke inimene terves maailmas kes näeb löögiliigutusele eelnenud olukorras mingit rikkumist, isegi Pareiko ei tea, et tema vastu oleks seal midagi tehtud, ainult sina.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas LeeMarx Vaata postitust
                          Mõtlesin välja? Ei ei, sa siin kõvasti protestid juu, et punane ebareaalne ja kohtunike brainfart, jne.
                          Sa oled ainuke inimene terves maailmas kes näeb löögiliigutusele eelnenud olukorras mingit rikkumist, isegi Pareiko ei tea, et tema vastu oleks seal midagi tehtud, ainult sina.
                          Ei, ma ei tea mitte midagi. Ma vaatan videot ja näen pigem et enne kui Pareiko lukkas teda, midagi Frolov teeb. Miks seda ei näe, ma ei tea. Aga video on nii selge et ei peaks olema nii raske.
                          Siin oleks olnud piisav et mõlemadele mängijatele rääkima et aitab küll, järgmine kord kollane igaühele.
                          Vist Tohver palju ei näinud, siin rohkem Frischeri asi.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Angelo Nerazzurro Vaata postitust
                            Ei, ma ei tea mitte midagi. Ma vaatan videot ja näen pigem et enne kui Pareiko lukkas teda, midagi Frolov teeb. Miks seda ei näe, ma ei tea. Aga video on nii selge et ei peaks olema nii raske.
                            Siin oleks olnud piisav et mõlemadele mängijatele rääkima et aitab küll, järgmine kord kollane igaühele.
                            Vist Tohver palju ei näinud, siin rohkem Frischeri asi.
                            1)Frolov ju sai ka kollase
                            2) Pareiko tegeles enne seda situatsiooni kohtuniku sõimamisega. Seega oli ta juba eelnevalt ärritunud.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Angelo Nerazzurro Vaata postitust
                              Ei, ma ei tea mitte midagi. Ma vaatan videot ja näen pigem et enne kui Pareiko lukkas teda, midagi Frolov teeb. Miks seda ei näe, ma ei tea. Aga video on nii selge et ei peaks olema nii raske.
                              Siin oleks olnud piisav et mõlemadele mängijatele rääkima et aitab küll, järgmine kord kollane igaühele.
                              Vist Tohver palju ei näinud, siin rohkem Frischeri asi.
                              Ma usun, et punane tuli osaliselt ka selle pärast, et Pareiko oli juba eelnevalt kohtunikega nii palju mölisenud, et neil sai mõõt täis ja andiski otse punase ära. Kollane oleks muidugi loogilisem otsus olnud, aga nagu paljud ütlevad, niikuinii oleks eemaldamine olnud. Ja ausalt öeldes tundub mulle, et selle teise kollase oleks Pareiko varem või hiljem saanud.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas terrorwheel Vaata postitust
                                Ma usun, et punane tuli osaliselt ka selle pärast, et Pareiko oli juba eelnevalt kohtunikega nii palju mölisenud, et neil sai mõõt täis ja andiski otse punase ära. Kollane oleks muidugi loogilisem otsus olnud, aga nagu paljud ütlevad, niikuinii oleks eemaldamine olnud. Ja ausalt öeldes tundub mulle, et selle teise kollase oleks Pareiko varem või hiljem saanud.
                                Kordan veel: kui kohtunik tõlgendas situatsiooni löögiliigutuse tegemisena, siis ei ole mingisugusest "mõõdu täis saamisest", "noh, ta ju nii tugevasti ei löönud ega pihta ka saanud, annan kollase", "varem või hiljem" teemast juttugi. Vägivaldne käitumine ja punkt (vt ka protokolli).

                                Teine teema on muidugi see, millistel alustel kohtunik otsuse vastu võtab. Ka tema on ainult inimene ning silma, aju ja meelteseisundi koostöös võib teinekord eri tulemusi sündida, nagu me siin foorumis tihti näeme. Kohtunik peab otsustama silmapilkselt ja reeglitele vastavalt. Loomulikult ei saa välistada asjaolu, et mängijad püüavad tihti oma käitumisega kohtuniku meelteseisundit mõjutada neile soodsamaid otsuseid vastu võtma. Võib ka juhtuda, et mingi käitumisviis toob vastupidise tulemuse. Tahame küll loota ja arvata, et tipptasemel kohtunikud end mõjutada ei lase. Aga veelkord, otsus tuleb vastu võtta millisekundite jooksul ning pisiasjad mängivad paratamatult alateadlikul tasandil teatud rolli.
                                I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X