320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    nii. kes tunnistab üles kaljult raha pommimise??? wuppi? pras? julgemini. kes on süüdi selles, et meie eilset mängu jäävad meenutama ainult minu poolt fitti ebaprofi kaameraga klõpsitud 5 udupilti?

    uups! pean ma nüüd need kähku kunole saatma? (a ma tahan ka raha saada)
    kaks firmatorti, kast pepsit!

    Kommentaar


      Nüüd olete vaene väike MTÜ, kellelt raha välja pressitakse?

      Te ei pea ju neilt harrastajatelt pilte ostma, võtke omale klubi fotograaf ja kasutage tema pilte niipalju kui tahate.

      Kommentaar


        Algselt postitas North Vaata postitust
        Khmm, kas eilsest mängust on kuskil pildid olemas?
        Tihhon Sisovi v2ravast tahaks lausa videot
        Aga jah,Silveri jutuga n6us.
        Kapten Trumm

        Kommentaar


          Ma arvan, et eilne ja laupäevane kaotus oli hea argument, et Aureliole järgmiseks aastaks hundipass anda (võit Flora üle ei tohiks ka aidata tal oma ametit säilitada, kuna Flora pole ammu enam see tiim, mis ta oli eelmine aasta) . Kõige saamatum treener Eestis. Esiteks meeskonna valesti komplekteerinud, (vähe kaitsjaid ja veel vähem ründajaid), kui tal seal üldse sõnaõigust oli. Strateegia ja mänguplaan suht puudulik sellise materjaliga nagu tal on. Terehhov jagab kindlasti seal tiimis rohkem käske ja õpetus kui tema.
          Ma loodan, et järgmine hooaeg on kaljul juba uus välismaine treener 2 korralikku ründajat (mitts suganov 2-liiga ei mängi nagu seda kohta välja, Kõlu on poole asjalikum vend) ja paar asjalikku kaitsemeest ka juures. Siis nagu ei tohiks medal probleem olla.
          Kui Aurelio jääb siis jälle 5 koht ma olen selles enam kui kindel. Kalju murdmisega medalikonkurentsi suureneks ka huvi meistriliiga vastu. See tähendab seda, et kalju suudaks Levadiat, Transi,S. Kalevit ka võita paarkorda hooaja jooksul, muidu pole mingit medali küsimist ja hooaja alguse lubadused jäävadki lubadusteks.

          Ma loodan, et ka Hr. Tehva seda näeb ja mõtleb, muidu on see aeg ja raha, mis ta Kaljusse pannud on lihtsalt mõtetu.

          Kommentaar


            No siin on ikka sellised professorid koos, kui te arvate et jalgpallimaailmas kõik nii lihtne on, siis ehitage kutid ühest lõbusast meeskonnast nimega Promill meistriliiga klubi üles ja siis jagage lahkel loal õpetusi...

            Kommentaar


              Algselt postitas gamer Vaata postitust
              Nüüd olete vaene väike MTÜ, kellelt raha välja pressitakse?

              Te ei pea ju neilt harrastajatelt pilte ostma, võtke omale klubi fotograaf ja kasutage tema pilte niipalju kui tahate.
              Cathy ja Wuppi on neil, kuid ju jääb neist väheks.

              Kommentaar


                Aga kui pöörduda eilsesse tagasi, siis mina mingit võitlust küll platsil ei näinud. v.a Kägo ja Terehhov, kes tõesti keel vestil võitlevad. Ründepaar oli meil eile läbiaegade vähem töökam - Rõskevitš ja Felipe, kelle suurimaks trumbiks kaitsetööd pidada ei saa. Isegi kaotusseisus ei tehtud KORDAGI pressingut ning Levadia olekski võinud taha lükkama jääda.

                Ja mis mulle jätkuvalt arusaamatuks jääb, kas selliste mängijatega ongi maksimaalne mängupilt see, kus ees jookseb 1 mängija ning pallid taotakse suvalt ette, ilma kindla adressaadita.

                Ikka ülimalt lust on vaadata Levadia mängu, mida saab nimetada loogiliseks jalgpalliks, on kohe näha, et trennis tehakse kah miskit, söödud lähevad nii õigesse kohta, teineteise mõistmine ikka väga super. Eriti muljetavaldav oli üks Levadia kontra, kus algselt keegi ründajatest sai palli, liikus ise edasi ning kohe oli 4 meest toetamas. Kalju poolelt võib sellistest asjadest und näha, sest meil viitsib ainult üks mees kiiresse spurtida. Tundub nagu oleks meestel ka füüsiline vorm väga nõrk, või ongi meie mängutaktika, et seda mitte liialt avada ja 5-6 peavad ALATI taga passima?

                Ja kui Levadia kaitseliini vastu, kus on puudu MÕLEMAD keskkaitsjad ning üheks mängijaks on 16-aastane poiss, kes saab suurepäraselt hakkama meie ründavate mängijatega, on miskit valesti.

                Kommentaar


                  Ja teie räägite et Eestis pole perspektiivikaid noori, keda välismängijate asemel kasutada saaks, tulevikule mõeldes.

                  Kommentaar


                    Hm, kes küll oli see Levadia 16-aastane? Protokollist nagu ei leidnud... Kas pead silmas hoopis Tallinna Kalevi Viiknat?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas mutt Vaata postitust
                      Hm, kes küll oli see Levadia 16-aastane? Protokollist nagu ei leidnud... Kas pead silmas hoopis Tallinna Kalevi Viiknat?
                      Podholjuzin ikka.

                      seda märgiks ka, et õige on nii Mario kui ka (paraku) mohikaanlase jutt.
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        Algselt postitas mohikaanlane19 Vaata postitust
                        Ma arvan, et eilne ja laupäevane kaotus oli hea argument, et Aureliole järgmiseks aastaks hundipass anda (võit Flora üle ei tohiks ka aidata tal oma ametit säilitada, kuna Flora pole ammu enam see tiim, mis ta oli eelmine aasta) . Kõige saamatum treener Eestis. Esiteks meeskonna valesti komplekteerinud, (vähe kaitsjaid ja veel vähem ründajaid), kui tal seal üldse sõnaõigust oli. Strateegia ja mänguplaan suht puudulik sellise materjaliga nagu tal on. Terehhov jagab kindlasti seal tiimis rohkem käske ja õpetus kui tema.
                        Ma loodan, et järgmine hooaeg on kaljul juba uus välismaine treener 2 korralikku ründajat (mitts suganov 2-liiga ei mängi nagu seda kohta välja, Kõlu on poole asjalikum vend) ja paar asjalikku kaitsemeest ka juures. Siis nagu ei tohiks medal probleem olla.
                        Kui Aurelio jääb siis jälle 5 koht ma olen selles enam kui kindel. Kalju murdmisega medalikonkurentsi suureneks ka huvi meistriliiga vastu. See tähendab seda, et kalju suudaks Levadiat, Transi,S. Kalevit ka võita paarkorda hooaja jooksul, muidu pole mingit medali küsimist ja hooaja alguse lubadused jäävadki lubadusteks.

                        Ma loodan, et ka Hr. Tehva seda näeb ja mõtleb, muidu on see aeg ja raha, mis ta Kaljusse pannud on lihtsalt mõtetu.
                        Peab 100% nõustuma. Getulioga Kalju kaugele ei jõua paraku.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas vincent Vaata postitust
                          seda märgiks ka, et õige on nii Mario kui ka (paraku) mohikaanlase jutt.
                          Mario jutt oli loogiline, aga mohikaanlase jutust jäi kõlama mõte, et Getulio peaks kinga saama ja välismaalt peaks treeneri asemele tooma.

                          Mind huvitab, et miks peaks uus treener just välismaalt olema? Nüüd oleks vastuargument, et Eestis on vähe kogenud treenereid, seda enam saadaval olevaid. Aga miks mitte anda võimalus mõnele uuele nimele? Mõni karjääri lõpetanud endine jalgpallur või kes iganes. Seda praktikat on kasutanud ka maailma tippliigades platseeruvad meeskonnad ja teevad seda ka edaspidi.

                          Välismaine treener on ikka väga nö risky business.
                          "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                          Kommentaar


                            [QUOTE=vincent;1090947]Podholjuzin ikka.

                            Sry, vaatasin jah vaid aastaarvu, mitte sünnikuud!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                              Mario jutt oli loogiline, aga mohikaanlase jutust jäi kõlama mõte, et Getulio peaks kinga saama ja välismaalt peaks treeneri asemele tooma.

                              Mind huvitab, et miks peaks uus treener just välismaalt olema? Nüüd oleks vastuargument, et Eestis on vähe kogenud treenereid, seda enam saadaval olevaid. Aga miks mitte anda võimalus mõnele uuele nimele? Mõni karjääri lõpetanud endine jalgpallur või kes iganes. Seda praktikat on kasutanud ka maailma tippliigades platseeruvad meeskonnad ja teevad seda ka edaspidi.

                              Välismaine treener on ikka väga nö risky business.
                              Jah, muidugi, see on ainuke punkt, millele võib vastu vaielda. Ei olnud see aga minu meelest samas põhipoint, et just välismaalase peaks tooma.
                              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                              Kommentaar


                                Võiks proovida tõesti mõnda hiljuti koondisekarjääri lõpetanud meest: näiteks Zelinskit, Lemsalu või Reimi (toon lihtsalt näited, tean, et mõnel neist endal muud asjad teoksil).

                                Kommentaar

                                Working...
                                X