320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
    Üks asi, millest ma veel rääkida tahtsin ja mis kurvaks teeb on see, et mängijad ei toitu enam fännidest.

    Väga supertunde tekitas eelmise hooaja algus, kui üks Kaljusse tulnud mängija palus, et teeksime head toetust ning laulaksime meeskonnale (kusjuures oli veel treeningmäng) See oli aeg, kus hinnati fänne, taheti nende nimel mängida. Osaliselt võis eelmise hooaja hea algus ka sellest tingitud olla, sest siis võis näha väljakul verininast väljas võitlemist.

    Praegu sellist asja kindlasti ei ole, tehakse plaks-plaks küll, aga ilma erilise emotsioonita. Üldjuhul ülemaailmselt kasutatakse sellistel puhkudel vaikust ning väljavilistamist, kui fännidele miskit ei meeldi. Meil pigem kiidetakse mängijad ka 0:3 seisul ning siis ei tekigi mängijatel tunnet, et peab rohkem fännide nimel võitlema, kui ka sellise olukorraga rahul oldakse.

    Ja võite avaldada oma arvamust, ehk tõesti mu jutt konkreetselt vale, aga selline on minu arvamus.

    Ja kolme aasta jooksul, tegelikult isegi nelja, ütlen esimest korda, et ei viitsi Kalju mängule minna. Pigem lähen kaen Flora-Narva pronksiheitlust. Kevadel poleks sellist asja veel muidugi ette kujutanud, aga selline see siinne kultuur on.
    Väga julge noor poiss oled,et sellise asja välja ütlesid. Vaata kuidas nüüd kriitika alla jääd ja sind idioodiks tembeldatakse!
    sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

    Kommentaar


      Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
      Üks asi, millest ma veel rääkida tahtsin ja mis kurvaks teeb on see, et mängijad ei toitu enam fännidest.

      Väga supertunde tekitas eelmise hooaja algus, kui üks Kaljusse tulnud mängija palus, et teeksime head toetust ning laulaksime meeskonnale (kusjuures oli veel treeningmäng) See oli aeg, kus hinnati fänne, taheti nende nimel mängida. Osaliselt võis eelmise hooaja hea algus ka sellest tingitud olla, sest siis võis näha väljakul verininast väljas võitlemist.

      Praegu sellist asja kindlasti ei ole, tehakse plaks-plaks küll, aga ilma erilise emotsioonita. Üldjuhul ülemaailmselt kasutatakse sellistel puhkudel vaikust ning väljavilistamist, kui fännidele miskit ei meeldi. Meil pigem kiidetakse mängijad ka 0:3 seisul ning siis ei tekigi mängijatel tunnet, et peab rohkem fännide nimel võitlema, kui ka sellise olukorraga rahul oldakse.

      Ja võite avaldada oma arvamust, ehk tõesti mu jutt konkreetselt vale, aga selline on minu arvamus.

      Ja kolme aasta jooksul, tegelikult isegi nelja, ütlen esimest korda, et ei viitsi Kalju mängule minna. Pigem lähen kaen Flora-Narva pronksiheitlust. Kevadel poleks sellist asja veel muidugi ette kujutanud, aga selline see siinne kultuur on.
      get a life
      forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

      Kommentaar


        Fännide sõnal ja arvamusel on alati kaalu ja mitte vähe ning seda nii välismaal ,kui ka Eestis. Fännid on paigast kangutanud isegi klubide presidente , treeneritest rääkimata. Kui Kalju fännluse asutaja , seda Romario kahtlemata on , julgeb oma arvamuse välja öelda siis ei saa sellest märkamatult keegi mööda minna ja isegi kui juhtkond teeb näo ,et ignoreerib seda siis tegelikult hakkas protsess neil juba alateadvuses pihta.
        Fännide plussid on alati see ,et neil on ühine meel ja mõte , õiglustunne pole kadunud , nad on sõltumatud kõigist ja kõigest. Neil on ka ligipääs pressile ja avalikkusele.
        Mina avaldan oma arvamust ja toetan avameelset ning julget sõna.
        FCF Forever

        Kommentaar


          Romario, õiget juttu räägid

          Kommentaar


            Mulle meeldib Mario jutus lõik mängijate väljavilistamise kohta. Ei tasu alati vaheajale minevat meeskonda, kes mängib halvasti, aplausiga riietusruumi saata.
            Kui ikka näidata välja, et ei olda rahul siis ka meeskonnal on häbi ja hakkavad kiiremini ennast liigutama ja võitlema.
            Võibolla ka asi selles, et meeskond on liiga mugavaks läinud-fännide toetusega ollakse juba harjunud ja ei viitsita nii palju rabeleda..

            Kommentaar


              Mulle meeldib Mario jutus lõik mängijate väljavilistamise kohta. Ei tasu alati vaheajale minevat meeskonda, kes mängib halvasti, aplausiga riietusruumi saata.
              Pole ise küll otseselt ühegi meeskonna fänn aga... saab ju sitalt mängivale koduklubile kaasa elada ka ilma liigse eufooria ja ülistamiseta, mis suures kaotusseisus mõjuks kahtlemata koomilisena.Näiteks skandeerides "Hakake mängima, raisk!" vms.

              Kommentaar


                Algselt postitas jooseps Vaata postitust
                Võibolla ka asi selles, et meeskond on liiga mugavaks läinud-fännide toetusega ollakse juba harjunud ja ei viitsita nii palju rabeleda..
                Jah, meeskond on fännide toetusest nii sillas, et mängida ei viitsitagi

                Fännid ainult laulavad ja mängida pole vajagi Pohhui, mis kohta tuleb ja kas lepingut saab tulevikus ja kas jätan endast hea mulje. Aga fännid laulavad, järelikult ei ole vaja rabeleda

                Kommentaar


                  Algselt postitas mohikaanlane19 Vaata postitust
                  see asi on ainult raha taga.
                  1) "ainult" raha taga?!..,umbes nagu raha oleks selline asi,et nurgataga kusel k2idud ja hops-olemas!

                  2)no ega ikka ei ole kyll AINULT raha taga!

                  Professorid...
                  Kapten Trumm

                  Kommentaar


                    Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                    Üks asi, millest ma veel rääkida tahtsin ja mis kurvaks teeb on see, et mängijad ei toitu enam fännidest.
                    Lisan ka oma 5 kopikat. Kui aus olla tundub et alguses teie mängijatele kogu aeg tuletati meelde et turundus k.a. häälekad fännid on antud perioodil klubi eesmärk n.1. Ja ma ei imestaks kui fännidega ülihead suhted olid "mitteametlikult" kohustuslikud. Et klubi juhtkond nõudis seda. Sellest kõik need intervjuud jne kus kiideti fänne fänne fänne. Nüüd ise vist näed et paljudel Kalju mängijatel on kõik suva. Esimest kohta liigas ei saa, meidaleid ka mitte. Ja areneb ükskõiksus, k.a. fännide suhtes.
                    Eestis, kus olgem ausad puuduvad tõelised fännidearmeed kellel on TÕELINE pidev mõju klubi tegevusele, see on normaalne. Ja olgem ausad et väga paljudele mängijatele siin meie praegused fännirühmitused on täiesti pohh. See on ka normaalne. Loodetavasti tulevikus see muutub, aga see vajab aega ja hoopis suuremat fännide NING tavaliste pealtvaatajate arvu.

                    Mõned näiteks siin foorumis karjuvad et fänn on kuningas ja usuvad et klubi peab 100% arvestama nende arvamustega. Võtame kas näiteks kaktuste rünnakud Rüütli vastu.... nagu keegi kaine peaga arvab et 20 vms inimest paljud kellest ei saa midagi aru jalgpallist ja klubisisesest keemiast saavad vallandada peatreeneri. Teie olukord on sarnane. Kahjuks te ei ole nii tähtsad klubile nagu te tihti arvate. Klubid tihti teevad viisakuse zeste fännide poole mis on juba hea, mõned mängijad ja treenerid raudselt naudivad oma fännide toetust kui hetk/olukord/tuju on õige (no äkki mäletate kuidas käitus Ivanov Maarjamäel kui lõi teile värava - puhas kuld oli, või see uskumatu lõpp meie mängul kaktuste vastu Kadriorus, või kaktuste "kiitos Pasi" aktsioon) aga tõeline "sõltuvus" fännidest ei tule nii varsti nagu tahaks.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Alarikh Vaata postitust
                      Lisan ka oma 5 kopikat. Kui aus olla tundub et alguses teie mängijatele kogu aeg tuletati meelde et turundus k.a. häälekad fännid on antud perioodil klubi eesmärk n.1. Ja ma ei imestaks kui fännidega ülihead suhted olid "mitteametlikult" kohustuslikud. Et klubi juhtkond nõudis seda. Sellest kõik need intervjuud jne kus kiideti fänne fänne fänne. Nüüd ise vist näed et paljudel Kalju mängijatel on kõik suva. Esimest kohta liigas ei saa, meidaleid ka mitte. Ja areneb ükskõiksus, k.a. fännide suhtes.
                      Eestis, kus olgem ausad puuduvad tõelised fännidearmeed kellel on TÕELINE pidev mõju klubi tegevusele, see on normaalne. Ja olgem ausad et väga paljudele mängijatele siin meie praegused fännirühmitused on täiesti pohh. See on ka normaalne. Loodetavasti tulevikus see muutub, aga see vajab aega ja hoopis suuremat fännide NING tavaliste pealtvaatajate arvu.

                      Mõned näiteks siin foorumis karjuvad et fänn on kuningas ja usuvad et klubi peab 100% arvestama nende arvamustega. Võtame kas näiteks kaktuste rünnakud Rüütli vastu.... nagu keegi kaine peaga arvab et 20 vms inimest paljud kellest ei saa midagi aru jalgpallist ja klubisisesest keemiast saavad vallandada peatreeneri. Teie olukord on sarnane. Kahjuks te ei ole nii tähtsad klubile nagu te tihti arvate. Klubid tihti teevad viisakuse zeste fännide poole mis on juba hea, mõned mängijad ja treenerid raudselt naudivad oma fännide toetust kui hetk/olukord/tuju on õige (no äkki mäletate kuidas käitus Ivanov Maarjamäel kui lõi teile värava - puhas kuld oli, või see uskumatu lõpp meie mängul kaktuste vastu Kadriorus, või kaktuste "kiitos Pasi" aktsioon) aga tõeline "sõltuvus" fännidest ei tule nii varsti nagu tahaks.
                      Meie arvamustele on väga tihti vastu tuldud ning meid on ka kuulatud,niiet ei oska öelda kust selline informatsioon,et Fänniarmeedega ei arvestata?
                      sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

                      Kommentaar


                        Algselt postitas HaTe Vaata postitust
                        Meie arvamustele on väga tihti vastu tuldud ning meid on ka kuulatud,niiet ei oska öelda kust selline informatsioon,et Fänniarmeedega ei arvestata?
                        No on Rootsi Kunn peatreener?

                        Kommentaar


                          ... peale seda kui fenomen hakkas kaduma siis muutus ka mäng nati rohkem mitte vaadatavamaks. ma küll ei ütle, et see on halb aga see pidev mitte-millegi-kiitmine pole nüüdküll edasi viiv. Viimasel ajal eelstan säästukas olla, kuna vaate kõrgus on sama ja saab keskenduda mängule ja treenerite juhendamisetele.
                          pane suu kinni ja kohe või muidu saad punase kaardi !!!!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
                            No on Rootsi Kunn peatreener?
                            Palganumbrites ei jõudnud kokkuleppele ,muidu oleks
                            FCF Forever

                            Kommentaar


                              Algselt postitas jkddp Vaata postitust
                              Viimasel ajal eelstan säästukas olla, kuna vaate kõrgus on sama ja saab keskenduda mängule ja treenerite juhendamisele.
                              Sina tõmbadki Getulio niite? Ime siis et vanker allamäge veereb

                              Kommentaar


                                Hetkel tulevikuga m2ngus seis 1-1 ..
                                teisel minutil viis Jevdokimov tuleviku ette aga kolmandal minutil tuli kaukvere ja põrutas värava vastu

                                Kommentaar

                                Working...
                                X