320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Paide Linnameeskond

Collapse
X
 
 • Filter
 • Kellaaeg
 • Show
Kustuta kõik
new posts

 • Paide LM
  replied
  Paides on tõesti viimasel ajal suur probleem publiku huvi.Tegelikult meeskond mängib väga hästi .Viimastes voorudes on publiku arv olnud kuskil 50-70 mida on meistriliiga klubi kohta ikka väga vähe.Põhjuseks võib tuua ka varajase kellaaja aga ka luapäevastes mängudes on vaevalt 100 inimest.Võibolla oleks järgmiseks hooajaks ettepanek,et klubi võiks tegeleda veidi ka fännluse arendamisega näiteks siis,et toitlustamine mängul,vaheajal loosimised või jalgpalliviktoriin,aktiivsematele fännidele väike üllatus.Teha mingi kaart,kuhu saad templi ja siis hooaja lõpus saab vaadata mitut kodumängu oled külastanud.Samuti näiteks jalgpalli päeva vms üritused.

  Leave a comment:


 • maamesilane
  replied
  Kesa ,ära anna udulojusele konti suhu...

  Leave a comment:


 • kesa
  replied
  Kuidas saab koduväljak anda eelise kui kodumängudele sõidetakse nagu võõrsilmängudele, enne klubist asja ei saa kui trennid toimuvad Paides, mängijad elavad Paides ja klubi on tõeliselt Paide klubi.

  Siis võtavad kindlasti ka kohalikud teid omaks ja tulevad kaasa elama.
  Seniks aga.....

  Leave a comment:


 • nurmalna
  replied
  Kahju, et meeskonnal kodus mängud ei õnnestu. Ma nüüd veidi puusalt ütlen, aga minu arust kõigil kõrgliiga aastatel ei ole koduväljaku eelis tulemuses kajastunud. Väike väljak ei sobi Paidele? Kodupublik vajaks emotsioone, muidu jah, lihtsalt ei tulda vaatama.

  Ning nüüd tundub see Narvale kaotatud mäng eriti mõrudana, kaks täiesti võrdse tasemega satsi. Samas supper, et kutid ikka lõpuni panevad ja Sillamäe skalbi võtsid, kõike võib veel ju juhtuda...

  Leave a comment:


 • rallikas
  replied
  Algselt postitas rallikas Vaata postitust
  Sillamäe tundub teile väga sobiv vastane. Eelmine aasta võitsite Karikas, see hooaeg 2 viiki ja nüüd võit. Well done!
  Ja seeria jätkub!

  Leave a comment:


 • ROOTSI KUNN
  replied
  Tubli Paide , tahaks väga loota ,et lähiaastail võtab Paide juba üsna kindlalt venekeelsete klubide skalpe ja ehk sekkub ükskord ka medaliheitlusse ,mis oleks liigakonkurentsi tugevdamise seisukohalt ülitähtis .

  Leave a comment:


 • znaaga
  replied
  Meelis Rooba mängujärgne intekas:

  Leave a comment:


 • znaaga
  replied
  Paide-Narva 2:3 väravad:

  Leave a comment:


 • ROOTSI KUNN
  replied
  Paide jättis eile väga sümpaatse mulje . Erti hea oli Vanna Tõnn . Ma pole sel aastal Paidet väga palju näinud mängimas aga peab mainima ,, nagu ütles Tehva ,, Rooba on samuti sitast saia teinud . Paar kõvemat tugevdust juurde ja järgmisel aastal lüüaks vantide Narvad ja Sillamäed uperkuuti .
  Ja kui siis kah Paides publik käima ei hakka siis tuleks see linn maha põletada nagu ristisõdade ajal

  Leave a comment:


 • gooner
  replied
  siin on liikuvas pildis FC Viljandi - Paide LM mõlemad väravad + veel mõned olukorrad:
  http://www.youtube.com/watch?v=JFH4bBmgWOU

  Leave a comment:


 • Mällar
  replied
  miljonivõimalus Kasel, ja ei löö ära ...

  Leave a comment:


 • nurmalna
  replied

  Leave a comment:


 • nurmalna
  replied
  Kuressaare on müstiline sats. Vihale ajab, raisk.

  Leave a comment:


 • SoccerGoal
  replied
  Esimene poolaeg rohkem Paide initsiatiivil ja selle krooniks oli ka keskpaiku löödud avavärav, kui Reinsoo küttis kahekümnelt meetrilt karistuslöögi lati põrkest sisse. Paar Stasi karistuslööki olid päris napikad ning ka Tengo sooritas ohtliku löögi, kuid pall vuhises napilt üle värava. Kurel üleliia palju šansse polnud, kuigi paar lööki tuli Aikol pareerida.

  Teisel kolmveerandtunnil panid külalised teise käigu sisse ning hakkasid ise domineerima. Luup, Ilves ja eriti Valmas olid need, kel korralikud šansid olid. Valmas lõi ühe oma mitmest momendist ära, kui 25-lt meetrilt karistuslöök teeniti. Rene Aljas astus palli eest ära ning löögile asunud Valmas saatis mänguvahendi täpselt ristnurka. Nii Orgla, kui ka Lavrentjev pidid mitmel-mitmel korral omasid päästma. Rohkem pidi Orgla vaeva nägema, kuid selle eest sai näha rohkem ilusaid tõrjeid. Ühele külalismängijale võinuks kohtunik kollast näidata, kuna paaril korral sõideti hooletult jalad ees paidekale sisse, aga kokkuvõttes üsna võrdne mäng ning õiglane viik.

  Leave a comment:


 • meesmuiste
  replied
  Paide Linnameeskonna FB jagas sellist videot

  http://www.youtube.com/watch?v=56FaOFPPNCc

  Leave a comment:

Working...
X