320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Publiku juurdekasv Eestikatel

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • urmar
    replied


    Esialgne number oligi veidi vale

    Leave a comment:


  • kesa
    replied
    Kas Floral erineb pilt tribüünidelt protokollitud publikunumbritega, väidan, et sellel hooajal anomaaliad puuduvad.

    Aga kui tribüünil on ca 300-350 aga protokolli väänatakse mingite batuudihüppajate, kontserdikülastajate jt. varjus 712, näguderaamatus kiideldakse suisa 750 kaasaelajaga, siis on tegu hämaga ja tegelikkusega kõverpeeglis.

    Leave a comment:


  • Shparkz
    replied
    Algselt postitas kesa Vaata postitust
    Krt seda teab, midagi vist toimub aga kui ikka avaldatud publikunumbrid ja pilt tribüünidele erinevad kahekordselt, kas siis tuleb järeldada, et pool publikut elas kaasa batuudil kalpsates?

    Batuudiultrad
    Aga see on ju okei, et Floral on mingi kogus publikut kõrvalise tegevusega tegelemas mängu ajal, aga Kaljul ei tohi?

    ''Ainult Eestis - vutipublik hüppb batuudil....ajuvaba''

    Ainult Eestis tegelevad lapsed huviringiga mängu ajal - AJUVABA!! kunstiringiultrad!!

    Igati lahe, et Kalju ja Flora on suutnud leida lastele tegevuse staadionil, kuni ema-isa mängu vaatavad.

    Leave a comment:


  • kesa
    replied
    Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
    Kas Floral endal mitte lapsed mängu ajal mingi huviringiga ei tegele?
    Midagi vist toimub, pole uurinud aga kui ikka avaldatud publikunumbrid ja pilt tribüünidele erinevad kahekordselt, kas siis tuleb järeldada, et pool publikut elas kaasa batuudil kalpsates?

    Batuudiultrad

    Leave a comment:


  • Shparkz
    replied
    Algselt postitas kesa Vaata postitust
    Ja-jah, Krimmis loeti samuti batuudil hüppavad rohelised mehikesed Krimmi elanikeks

    Ainult Eestis - vutipublik hüppb batuudil....ajuvaba
    Kas Floral endal mitte lapsed mängu ajal mingi huviringiga ei tegele?

    Leave a comment:


  • kesa
    replied
    Algselt postitas Delfino Vaata postitust
    Jah ja meil oli eile 46 ultrat , kahjuks 12 sõitsid Valgevenesse ja Üks põrutas Liverpooli. Muidu oleks vabalt 57 olnud. Aga me panime 10 000 staadionil tavapäraselt võimsa melu püsti
    Kurb küll aga teistel pole niipaljukestki.
    Hüppame aga batuudil, vutt on lill ning atmosfäär 700 peal

    Leave a comment:


  • Delfino
    replied
    Algselt postitas Jaan95 Vaata postitust
    Kui tühjad tribüünid ongi matchday atmosfäär, siis küll. Paber kannatab kõik.
    Jah ja meil oli eile 46 ultrat , kahjuks 12 sõitsid Valgevenesse ja Üks põrutas Liverpooli. Muidu oleks vabalt 57 olnud. Aga me panime 10 000 staadionil tavapäraselt võimsa melu püsti

    Leave a comment:


  • Külaline
    Guest replied
    Teate mis, kallid kaasfoorumlased - äkki lõpetaks hala - oi tühjad tribüünid ai statistika valetab....... Tulge staadionile. Võtke kaasa naabrid, sõbrannad jne - siis rohkem publikut - ma ei käi kunagi üksi - kas naaber mängule kaasa võetud või sõbranna.... Kõige lihtsam on foorumis teisi kritiseerida.......

    Leave a comment:


  • Mister
    replied
    Algselt postitas Jaan95 Vaata postitust
    Kui tühjad tribüünid ongi matchday atmosfäär, siis küll. Paber kannatab kõik.
    Olid staadionil?

    Leave a comment:


  • Jaan95
    replied
    Kui tühjad tribüünid ongi matchday atmosfäär, siis küll. Paber kannatab kõik.

    Leave a comment:


  • Mister
    replied
    Ütleks ka, et 700 midagi on adekvaatne number. Mängul valitses mõnus matchday atmosfäär

    Leave a comment:


  • Külaline
    Guest replied
    Algselt postitas kesa Vaata postitust
    Ja-jah, Krimmis loeti samuti batuudil hüppavad rohelised mehikesed Krimmi elanikeks

    Ainult Eestis - vutipublik hüppb batuudil....ajuvaba
    Kesa, ei tea kuidas õigemini pöörduda - härra Kesa või seltsimees Kesa - kui ajuvaba siis ajuvaba, kui Krimmi referendum siis olgu nii - ma soojalt soovitan Teile, vabandagu selle kriitilise noole eest mind mu toimetus, palun nautige käsipalli, korvpalli jne - kus publikut palju ärge palun siin enam käige...... jumala eest..... aitäh!

    Leave a comment:


  • kesa
    replied
    Algselt postitas Wironia Vaata postitust
    Kesa, mina usun, et oli 712 pv staadionil..... Esiteks. Niisama keegi sinna statele ei pääse - selline turvatiim Kaljul et tule taevas appi. Teiseks. Arvesse läksid ka need, kes tribüünil ei viibinud, ehk lapsed kes seal batuudinurgas viibisid - neid oli ikka väga väga palju + mina isiklikult nägin järgmiseid isikuid, kes pääsesid mängule ilma piletita, ent samuti nagu mina läksid sinna 712 hulka: Frolov, Aidara, Jürgenson, Tšeminava, Paponoff, Manucho + mina + Raimo Nõu + ca 15 Silla fänni.... Nii et usu või ära usu, aga 712 on päris reaalne number
    Ja-jah, Krimmis loeti samuti batuudil hüppavad rohelised mehikesed Krimmi elanikeks

    Ainult Eestis - vutipublik hüppb batuudil....ajuvaba

    Leave a comment:


  • Külaline
    Guest replied
    Tglt tahaks öelda veel seda, et mäng oli väga ok ja õhkkond statal oli ka võimas. Viisin oma girlfriendi Kalju mängule - ta on ikka tulehingeline Kalju fänn (ise nõmmekas ja perekonnanimeks on Kaljuste ) Preili hakkas väga aktiivselt Kaljut toetama, kuigi enne 51.minutit ei olnud möngu kulgemisega sugugi rahul - tema arvates oli liiga vähe väravaid..... Aga lõppude lõpuks mäng talle meeldis just tulemuse poolest (Teadmiseks tütarlaps väga vapralt pidas vastu nädal tagasi, kui reporteri saatus viis mind Virumaale, kus 1 päeva jooksul toimusid 3 mängu)

    Nii et aitäh Kalju ! Oli väga vahva!

    Leave a comment:


  • Külaline
    Guest replied
    Algselt postitas kesa Vaata postitust
    Kalju-Sillamäe 712 pv ????
    Puhta segi oma matemaatikaga pööranud

    Nagu referendumi tulemused Krimmis
    Kesa, mina usun, et oli 712 pv staadionil..... Esiteks. Niisama keegi sinna statele ei pääse - selline turvatiim Kaljul et tule taevas appi. Teiseks. Arvesse läksid ka need, kes tribüünil ei viibinud, ehk lapsed kes seal batuudinurgas viibisid - neid oli ikka väga väga palju + mina isiklikult nägin järgmiseid isikuid, kes pääsesid mängule ilma piletita, ent samuti nagu mina läksid sinna 712 hulka: Frolov, Aidara, Jürgenson, Tšeminava, Paponoff, Manucho + mina + Raimo Nõu + ca 15 Silla fänni.... Nii et usu või ära usu, aga 712 on päris reaalne number

    Leave a comment:

Working...
X