320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

WTP hiphopiteema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • Daz Booob
    replied
    seksikas tädi

    mis toda RSi 50-ne nimekirja puudutab, siis nii mõnegi vangerduse ju võiks teha... maitse asi või nii, kuid samas on nimekiri mõnusalt mitmekülgne ning sellest tingituna lootsin näha ka Big L'i horrorcore'i.
    Lisaks WU-le on ka DJ Premieri kesine punktisaak veits kummaline... õnneks ei pea ainult 50-ne loo vahel valima

    Leave a comment:


  • chac
    replied
    mis sellest tädist arvate?
    tundus üsna teemasse ja nii vähe või palju ma keelest aru sain tekst tundub olema ka päris asjalik.

    Leave a comment:


  • wordprez
    replied
    iseenesest täitsa pädev list. Nukker, et Nasi ja Wu Tangi ainult üks lugu oli (samal ajal kui mingi big pimpin sees oli, kamoon). Top2ga on raske mitte nõustuda, arvestades nende mõjukust ja personaalsest aspektist kas või seda, et ega minu playlistist peale nende kahe nii vanu räpse ei leiagi.

    Leave a comment:


  • zelee
    replied
    Rolling Stone võttis vaevaks ja valis välja 50 parimat hiphopi lugu läbi aegade.

    To make this list, Rolling Stone asked 33 artists and experts – from Rick Rubin to Busta Rhymes – to choose their favorite hip-hop tracks, then crunched the numbers.

    Leave a comment:


  • wordprez
    replied

    Leave a comment:


  • wordprez
    replied
    Aa ja seda ka, et.



    Mulle täitsa istub selle biidi mürtsu ja kuhugi kõlbamise suhe.

    Leave a comment:


  • wordprez
    replied
    Enne kui mingid oinad ebatervet huumorit solkima lähevad, tuleb teatada siin, et RAAAAAUND 2!

    https://soundcloud.com/uku-arop/suur...aula-minu-nime

    Leave a comment:


  • Scarhead
    replied
    Minaj who? ja muud uued hoorad. Tegelt pole isiklikult kunagi ühtegi Nicki lugu lõpuni kuulnud, see polegi hetkel teema, aga arusaadav mida Missy selle looga öelda tahab paljudele.

    Leave a comment:


  • sambo1
    replied
    Natuke uuemat UK hip hopi


    Natuke vanemat UK hip hopi




    Bars & hooks laul oli päris hea, eelmine Aphtay oma samuti, thnx

    Leave a comment:


  • anna_õlut
    replied
    üks lugu ka, vastavalt aastaajale

    Leave a comment:


  • anna_õlut
    replied
    arvestades nii suure papa kui ka abrahami edukust eesti räpiskenes, siis võib vast öelda, et see konflikt töötab nende mõlema kasuks. kuna kumbki artist on lähiajal oma uut plaati välja andmas, siis reklaam on ju vägagi tervitatav. tomm muidugi üritas ka sõna sekka öelda aga suutis sellega ainult endale vett peale tõmmata. naljakas on see, et need dissträkid olid kõik kuidagi üle perse tehtud. papa oli enda kohta täielik pettumus ning juut keevitas ka kähku mingi junni vastuseks. oleks ju võinud väheke rohkem vaeva näha oma lugudega. muidu naljakas jälgida seda ossräpparite klähvimist. täitsa paras paar.

    Leave a comment:


  • Jasper
    replied
    Algselt postitas zelee Vaata postitust
    Tulles tagasi eesti räpitüli juurde. Abraham kirjutas et võiks jama ära lõpetada ja sõbrad uuesti olla.

    Link
    more or less saadeti persse - https://www.facebook.com/SuurPapa/posts/497108406995655

    Leave a comment:


  • zelee
    replied

    Leave a comment:


  • Jasper
    replied
    Algselt postitas zelee Vaata postitust
    Tulles tagasi eesti räpitüli juurde. Abraham kirjutas et võiks jama ära lõpetada ja sõbrad uuesti olla.

    Link
    Palu vabandust - "las Papa (edaspidi: Uku) palub oma promoplaani ja loo eest avalikult vabandust ja võtab selle maha."

    Teie olete süüdi - "Legendaarse poolt anti mõista et see on lasteaed. Jah see on lasteaed millel Legendaarne lasi juhtuda ja mida mina proovisin ära hoida. "

    Ma olen parem ja löödamatu "Aga kui faktidest rääkida, siis kuulati praegu minu lugu 4h'ga rohkem kui Uku oma 4 päevaga. See juba näitab, et pole kvaliteeti ja taset üldse hakata siin midagi ette kujutama läbi valede ja promoplaanide."

    paljulubav

    Leave a comment:


  • zelee
    replied
    Tulles tagasi eesti räpitüli juurde. Abraham kirjutas et võiks jama ära lõpetada ja sõbrad uuesti olla.

    Link

    Leave a comment:

Working...
X