320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Netist jalka vaatamine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • El President
    replied
    Frombari linkide kaudu mängude streame vaadates katkestatakse nüüd pilt üsna kiiresti ära ja nõutakse AdBlockeri mahavõtmist. kas see on mingi uus võte? pole varem tähele pannud. ilma AdBlockerita on üsna tüütu neid reklaame kogu aeg ära klikkida, kui täisekraanil ei vaata.

    Leave a comment:


  • mofo Jones
    replied
    Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
    Jep. Tegin sama video põhjal öösel ära AceStreami installi ja tundub, et töötab. Tänks

    Leave a comment:


  • mjaasa
    replied
    Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga


    Äkki sellest abi?

    Leave a comment:


  • mofo Jones
    replied
    Kas kellelgi on aimu, kuidas Maci ja selle operatsioonisüsteemiga jalgpalli netist vaadata? AceSteami ta installida igastahes ei lase, sest see on PCle mõeldud ainult.

    Tänud ette, kui keegi miskit soovitada oskab.

    Leave a comment:


  • elx
    replied
    Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
    Acestream nutifoni, täpsemalt androidi.
    http://estiptv.blogspot.com/2013/10/...ndroidile.html
    Tõmbasin seal olnud esimese apk faili ja kui ma vaatan mida see soft kõik teha võib siis.. miks ma küll ei imesta, et inimeste telefonid korralikult ei funka kui need viiruseid täis on.

    Leave a comment:


  • sulev86
    replied
    Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
    Acestream nutifoni, täpsemalt androidi.
    http://estiptv.blogspot.com/2013/10/...ndroidile.html
    Häid jõule sullegi!!!

    Leave a comment:


  • Raitsu
    replied
    Acestream nutifoni, täpsemalt androidi.
    ////Lingid uuendatud 06.12.2014\\\ Ka android seadme vahendusel on võimalus nautida erinevaid telekanaleid. Põhimõte on sama mis arvutil. ...

    Leave a comment:


  • Raitsu
    replied
    Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
    keegi teab kas Samsungi Smart TV-ga ka on võimalik striime vaadata? etv ja etv2 on võimalikud, kuid muud striimid nagu ei taha toimida
    Mingi vene IPTV sain kunagi pandud läbi developer menüü, täpselt ei mäleta aga võin järgi otsida. Leidus igasuguseid kanaleid, sporti, mussi, filmi , kuigi päris laitmatult kõik ei tööta. Lihtsam viis on vast läpakas + hdmi.

    Acestreami kohapealt veel niipalju , et täna oli bloodzeedi heli natuke sünkroonist väljas ja täitsa ideaalselt sai paika timmida, nagu vlc'l ikka ,kerge viivitus peale ja ongi hea.

    Leave a comment:


  • lorenzo
    replied
    keegi teab kas Samsungi Smart TV-ga ka on võimalik striime vaadata? etv ja etv2 on võimalikud, kuid muud striimid nagu ei taha toimida

    Leave a comment:


  • mjaasa
    replied
    sopcast töötab ideaalselt, kui enne mängu tööle paned. Kui kohtumine pole nii populaarne, siis saab ka mängu keskel striim käima lükata. Manku-Liverpool mängus panin kogemata sopcasti kinni ning kuna mul oli acestream juba valmis tõmmatud, siis jälgisin raitsu näpunäiteid ning kõik toimis tiptop. Siinkohal oleks paslik tänu avaldada ainuke mida ma ei teinud, oli portide avamine. ei viitsinud telekasse ronida, kuid vb on nad mul avatud.

    Leave a comment:


  • rauulo
    replied
    Ja mis jutt see on, et SopCast ei tööta?

    Leave a comment:


  • zelee
    replied
    Aeg Raitsut tsiteerida. Mul toimib ilma bufferdamata.

    Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
    Kuna ma olin eile õhtul ülirahul ise endaga, et suutsin seadistada Acestreami Bloodzeedi 1500kbps striimi normaalselt jooksma Elioni 12 megase netiga siis ma jagan seda rõõmu , äkki kellelgi on abiks.
    Kõigepealt ajas kettasse pidev puhverdamine. Otsisin siis natuke, mis teha vaja oleks ,et asi normaalselt jookseks ja sain asja korda.
    Parem klõps Acestreami ikoonil taskbaril, options sealt edasi illustreerin pildiga.

    Edasi oleks vaja ,et ruuteris oleks UPnP lubatud. Mul ei olnud. Peale lubamist hakkas asi perfektselt toimima ja eilne Unitedi ja Chelsea mäng sai täies ulatuses kordagi puhverdamata ära vaadatud. UPnP Lubamine sõltub ruuterist, Elioni ruuteril ( mingi valge thopsoni pann on) oli see minu mäletamist mööda Toolbox menüü all (ei viibi enam antud ruuteri läheduses, kunagi tulevikus võin üle kontrollida) . Lisaks on ka pordid avatud, ei ole kindel, kas seda on vaja, aga peaks olema tasuta operatsioon Elioni iseteeninduses. Muidugi võib pordi ka käitsi suunata, aga see on tüütum.
    Kui nüüd kellelgi oli abi siis, palun. Asja point oligi selles, et milleks vaadata ruudulisi kastikesi firstrowst kui saab ka paremini Bloodzeedi striime julgen soovitada, ca 2 aastat vaadanud ja on vajeldamatu nö turuliider.

    Leave a comment:


  • rainis007
    replied
    Mis pagana programmiga te jalkat vaatate ?? Varem oli selline tore asi nagu Sopcast, juba tükk aega see enam ei tööta...

    Tõmbasin StreamTorrenti... absull nje rabotajet... täna tõmbasin AceStreami - no ei toimi korralikult!

    Neti kiirus on praegu ca 100 MB/sek, selle taha nüüd midagi ei jää...

    Leave a comment:


  • vandersell
    replied
    Tänan jah. Eile sain juba säärased instruktsioonid, kuid ei funganud. Kirjutasin Starmanile ja nüüd peaks paroolid (tagasi) muudetud olema.

    Leave a comment:


  • zaz
    replied
    Algselt postitas vandersell Vaata postitust
    Endal Starman, Cisco EPC3925 ja Firefox. Kui sellest infost abi on keegi oskab juhendada, olen tänulik.
    ava veebilehitseja aadressil http://192.168.0.1
    avaneb aken kasutajanime ja parooli sisestamiseks. Juhul kui selles ruuteris ei ole eelnevalt muudetud kasutajanime ja parooli, mõlema puhul sisestada cisco. Kui sisestasid andmed õigesti, avaneb parooli muutmise aken, kuhu saad soovi korral sisestada uue parooli kui ka kasutajanime.

    /starman.ee

    Leave a comment:

Working...
X