320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FiFA 13

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    tra carrer mode muidu ka kahtlane.mängin chelseas.overal 78.treener pani hooaja eesmärgiks 12 väravat,4 assisti ja rating 7.20.alustasin hästi ja lõin esimese 2 mänguga 3 väravat aga siis tuli halb mäng ja kaotus ning edasi mängis ründes lukaku kell overal 85. mina mängisin kokku liigas 9! mängu ja lõin 4 väravat ning 3 söötu.kuid CL-is mängisin pidevalt ja olin ainud kes väravaid lõi ( 7 mängu ja 8 väravat) lukaku lõi lõppkokkuvõttes liigas 6 väravat aga ikkagi eelistati teda minule.närvi ajab siuke asi

    Kommentaar


      need on PC mängust screenshotid?

      Kommentaar


        Olen FUT-is juba sitaks pakke avanud ja nüüd lõpuks joppas. Neuer!!!

        Kommentaar


          parim kelle ma siimaani pakist saanud olen on gu'ndogan borussiast

          Kommentaar


            Tõmbasin IF Banega ka just

            Kommentaar


              Tundub, et ka PS3 peal peaks hakkama kasutama internetist ostetud ja allalaaditavaid mänge, sest esimest korda olen suutnud PS3 plaadi rikki mängida. Mäng lihtsalt jookseb suvalistel hetkedel kokku ning enne kui kokku jookseb, kaovad kommentaatorite hääled ära. Visuaalsel vaatamisel ei tähelda ka, et plaadil oleks kriime või näpujälge.

              Kommentaar


                Algselt postitas Calva Vaata postitust
                parim kelle ma siimaani pakist saanud olen on gu'ndogan borussiast
                Minul di maria Realist
                Olen see kes olen

                Kommentaar


                  vedas siiis
                  Olen see kes olen

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Sarvik Vaata postitust
                    Olen FUT-is juba sitaks pakke avanud ja nüüd lõpuks joppas. Neuer!!!

                    Vedas siiis
                    Olen see kes olen

                    Kommentaar


                      What countries are EA SPORTS Season Ticket available in? Canada, Mexico, United States, Austria, Belgium, Czech Republic, Denmark, Finland, France, Germany, Greece, Hungary, Ireland, Italy, Netherlands, Norway, Poland, Portugal, Russia, Spain, Sweden, Switzerland, United Kingdom, Australia, New Zealand (Note that Madden is not available for Sony subscribers outside of North America) ehk siis ma v6in season ticketit ainult unes n2ha jah? samas olen iirimaal aga ostmiseks peaksin siis iiri krediitkaarti omama v6i mis? ei taju biiti praegu

                      Kommentaar


                        hallooo?

                        Kommentaar


                          Keegi v6iks miuga pelada pc peal keegi soovib siiis HDFlinn
                          Olen see kes olen

                          Kommentaar


                            Ahoi. Küsiks sellist asja, et kas cpu tiimid ka karjääris noortesüsteemi kasutavad ja kas noored arenevad cpu tiimides sama hästi? Ehk siis mul üldiselt laenule andes pole nagu väga arenenud ja kui nad noortekast mehi ei korja ka siis ca aastal 2030 pole enam neil eriti kedagi väljakule panna

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Arx07 Vaata postitust
                              Ahoi. Küsiks sellist asja, et kas cpu tiimid ka karjääris noortesüsteemi kasutavad ja kas noored arenevad cpu tiimides sama hästi? Ehk siis mul üldiselt laenule andes pole nagu väga arenenud ja kui nad noortekast mehi ei korja ka siis ca aastal 2030 pole enam neil eriti kedagi väljakule panna
                              Fifa career mode peaks vist 15 aastaga ära lõppema, eksin?
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                                Fifa career mode peaks vist 15 aastaga ära lõppema, eksin?
                                Suht feil, pean asja vaiksemalt võtma hakkama seal siis

                                Kommentaar

                                Working...
                                X