320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FiFA 13

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts


    Teie kes mängite FUT'i on hea võimalus end proovile panna FIFA PLANETI MEISTRILIIGAS!
    avatud on hetkel nii PC // PS3 kui ka XBOXI registeerimine.

    rohkem infot : bit.ly/fifaturniir & FIFA EESTI fb's


    Edit:
    PC turniirle on REGISTREERIMINE LÕPPENUD!
    PS3 turniirile on REGISTREERIMINE LÕPPENUD!
    XBOX'i kasutajad ärgake ellu! Kohti on palju !

    registeerige end liigasse. Auhinnad on ka välja pandud!

    Kommentaar


      Oskab keegi öelda, miks mul mingi 3s mäng järjest onlines xboxi pealt ea serveritest lahti ühendab ja vahepeal xbox livest ka. Internet ülihea ja kiire. Ei ole võimalik, et EA serverid maas nii tihti on. Varem pole sellist jama olnud.

      Kommentaar


        Algselt postitas Sarvik Vaata postitust
        Oskab keegi öelda, miks mul mingi 3s mäng järjest onlines xboxi pealt ea serveritest lahti ühendab ja vahepeal xbox livest ka. Internet ülihea ja kiire. Ei ole võimalik, et EA serverid maas nii tihti on. Varem pole sellist jama olnud.
        On on võimalik. Endal oli hiljuti sama asi, sain kaks DNF-i ja kaotasin selle tõttu 7 punkti.
        Lionel Messi - Parim jalgpallur maailmas

        Kommentaar


          Myyy mulle
          Olen see kes olen

          Kommentaar


            Vahel mõtlen, et miks ma seda mängu mängin

            Kommentaar


              Algselt postitas Sarvik Vaata postitust
              Oskab keegi öelda, miks mul mingi 3s mäng järjest onlines xboxi pealt ea serveritest lahti ühendab ja vahepeal xbox livest ka. Internet ülihea ja kiire. Ei ole võimalik, et EA serverid maas nii tihti on. Varem pole sellist jama olnud.
              ps3-l sama jama EA media severiga. just viimasel ajal.

              Kommentaar


                Probleem, äkki oskate aidata !? Teen Dortmundiga careeri ja olen Champions Cupi finaalis, finaal 31 Mai. Probleem selline, et kui jõuan ADVANCE'ga 30 Maini, siis kiilub FIFA kinni. Mängi Playstation 3'ga. U 6 korda proovinud ja ei lähe edasi sealt. Maru jant.. Äkki oskate vastata ?

                Kommentaar


                  See on fifa probleem, nad ei plaanigi seda korda teha, sa võid muidugi proovida oma game face kustutada, kui sul see on, see pidavat aitama. Aga endal ka career modega nii 4-5 korda juhtunud, suht tüdinud sellest.

                  Kommentaar


                    Hakkasin ka selle jama tõttu be a pro'd mängima.

                    Kommentaar


                      Uue fifuu kohta on ka natuke infi antud.

                      Kommentaar


                        Päris normaalsetele asjadele pannakse rõhku vähemalt, iseasi kuidas välja kukub. Vähemalt on jälle palju õppimist ja harjutamist. Ning inimesed kes kurdavad, et iga aasta on sama mäng uute transferitega siis pistku korra 09 bäiteks masinasse ja vaadake kui õudne ja algeline see tundub võrreldes tänapäevastega.
                        Victoria Concordia Crescit

                        Kommentaar


                          Panin siis Ultimate Teamis kokku Eesti koondist, kuna mängijaid on ainult 9 positsioonile siis peab olema ka 2 muulast. Chemistry probleem ilmnes kohe: eestlasi on PC turul vaevalt 2 lehte, needki enamus on Tenisted. Formation on kõigil erinev ja mul pole kavatsust raha formation cardide peale raisata, seega on chemistry 70 ringis. Mõtlesin aga kokku panna 'ideealse' Eesti koondise:



                          Mängus on muidugi päris raske, ainukesed kes natukenegi head on Pareiko ja Ojamaa. Klavan ja Tamm on täitsa pasad, sama kehtib Lindpere ja Teniste kohta. Proovin mängida silver tournament'e aga nendes saan alati valusalt peksa, sest vastu tulevad MLS silver tiimid, kus igal mehel on 90+ pace. Niisama võib ära mainida, et Jäägeril on miskipärast ülihead karistuslöögi statsid, power, fk acc, curve - kõik on üle 80.
                          Liigagi optimistlikult:

                          You need people who score goals, that's how you win games.

                          Kommentaar


                            Electronic Arts Inc. avaldas täna infot FIFA 14’s tulevate muudatuste kohta. Peamiste uuendustena on välja toodud uus lisa Pure Shooting ja täiesti uus pallifüüsika, mis panevad iga pealelöögi tunduma reaalsena ning täiusliku tabamuse korral meeltülendavana.

                            Loe edasi... (eestikeelne ülevaade )

                            Kommentaar


                              klubist muud moodi ära ei saa kui ilmtingimata peab keegi ära ostma?leping ära ei lõppe? olen roma mängija aga 2 hooaega olen real betises laenud olnud ja tahaks nagu romast ära pääseda

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Kris866 Vaata postitust
                                klubist muud moodi ära ei saa kui ilmtingimata peab keegi ära ostma?leping ära ei lõppe? olen roma mängija aga 2 hooaega olen real betises laenud olnud ja tahaks nagu romast ära pääseda
                                Leping ei lõppe jah, pead andma transfer requesti. Managerina on olukord veel pasem, pakkumisi ei tule absoluutselt.
                                You need people who score goals, that's how you win games.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X