320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FiFA 13

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tavai lisage mind PS3 nimi estgamerhd.

    Vastus eelmisele küsimusele:Kui sa võtad pakkumise vastu siis lahed kohe teise klubisse

    Kommentaar


      Hmm, kui ma panin nende pakkumise ootama (stall), siis kust ma nüüd näen kas ma saan veel võtta selle töö?
      iHala Madrid !

      Kommentaar


        Saad küll, ainult varsti võib pakkumine aeguda.

        Kommentaar


          Eile Career mode´s sain siis pakkumise sunderlandist .. kui ma lepingu lahti võtsin ja kinnitasin siis nõusolekut ei lasknud ta midagi muud teha kui vajutada back nuppu.. aga silmanurgast jäi näha et ta läks jälle " stall " peale ...

          Kas see läheb selle ülemineku akna jooksul lihtsalt võetakse mind ära ?=! järgmine mäng pandi vana pundiga ikkagi mängima

          Jutt siis ojamaast Motherwellis

          Martin

          Kommentaar


            Ojamaa periood sai siis minu käe all läbi. Tuli pakkumine talle just Juventuse poolt, mille tõstsin 35.6 miljoni euroni ja Juventus oli nõus.
            Läks müügiks 26 aastaselt ja overall 85.

            Kommentaar


              Tere selline mure, et kas keegi on fifass patche ka pannud, et t]mbasin fifa world cup 2014 patchi aga ei oska neid peale panna, et kas keegi oskab aidata patchidega lisamisega, või annaks mingi õpetuse, oleksin väga tänulik.

              Kommentaar


                Patch ise on siin http://www.soccergaming.com/forums/s...d.php?t=183903

                Kommentaar


                  Alustasin Liecester Cityga hooaega ja enne esimest ametlikku mängu oli juba kolm mängijat vigastatud.... Esimese mängus sai omakorda veel üks mängija vigastada. Kõige lühem vigastupaus on 4 nädalat ja kõige pikem 3 kuud

                  Kommentaar


                    PS3 kasutajanimi mul Jabroka. lisage!

                    Kommentaar


                      Keegi kõige uuema Squads0 saaks uploadida? FIFA 13 kaustast pärast värskeimate meeste tõmbamist, äitah! Nimelt Hojbjerg Bayernis olemas.

                      Kommentaar


                        tahaks pleistal FUTi online golden cupi teha aga utleb et you have reached the maximum number of tournaments. mida teha, googlest pole abi http://www.google.ie/search?hl=en&re...w=1280&bih=800 ja eile oli koik OK

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Calva Vaata postitust
                          tahaks pleistal FUTi online golden cupi teha aga utleb et you have reached the maximum number of tournaments. mida teha, googlest pole abi http://www.google.ie/search?hl=en&re...w=1280&bih=800 ja eile oli koik OK
                          Calva lõpeta enne turniiirid ära mul on ka niii olnud ja lisa sõpsi ka kaitz009
                          Olen see kes olen

                          Kommentaar


                            Sai ka tehtud Career. Nimelt alustasin careeri Dortmundiga. Hooaja keskel oli pingeline seis, kord olin mina esimene, kord oli Bayern esimene. Lõpuks aga hakkas vaikselt kujunema liiga võitja. Nimelt olin see mina, Bayernil tuli mitu lolli kaotust. Endal tuli lihtsad võidud, aga lõpuks võitsin ikkagi 1 punktiga, sest viimasesse mängu läksin teadmisega, viik või võit, siis olen võitja.

                            Bundesliiga tabel :
                            1. Bor. Dortmund 81p
                            2. FC Bayern 80p
                            3. 1899 Hoffenheim 63p
                            4. Wolfsburg 62p
                            5. Shalke 04 56p
                            6. Hannover 96 55p
                            --------------------

                            Parima väravaküti kohta jagasid minu meeskonna Aubameyang ja Shaarawy 22 väravaga.

                            Põhiliselt skooriski minu ründe trio - El Shaarawy --- Aubameyang --- Neymar
                            Neymari sain Transfer Deadline Dayl.
                            Veel olen ostnud Özil'i, maha müüsin ka paljusid nagu näiteks, Götze, Lewandowski. Lewandowski vahetasingi Neymari vastu.

                            Suur üllatus oli ka see, et Prantsusmaa tahtis mind oma meeskonna treeneriks. WC Qualify - esimene koht 21p. Eks näeb kuna WC tuleb siis vast uus postitus.
                            Saksamaa kohalikku Cup'i kinni ei pannud, kukkusin poolfinaalis välja.. Võitis Hannover 96.

                            Alustasin uue hooajaga. Räägin natuke uuest hooajast ka, justnimelt räägin üleminekutest.

                            Tuli Transfer offer Aubameyangile Barcelonalt. Aubameyang oli mul 84 ovr ja 24 aastane. Tema hinnaks oli 21 mil. Barca pakkus 19 milli. Panin heast peast sinna, et äkki ostavad 50 milliga ära. Kogematta aga läks panus 70 milli peale ja ma seda ei märganud. Kui Counter offer ära panin siis alles märkasin. No küll ma vandusin, et äkki oleks kõva raha saanud. Tuli kiri : RE Offer. Barca kirjutas et neil pole piisavalt raha aga pakuvad 68 milli ! WOOOOOT, olin koheselt nõus, sest 3 kordne raha Aubameyangi eest oli hea, mulle ka ei meeldinud tema löök. Koheselt panin raha käiku - tolleks ajaks oli mul 77 milli. Tegin pakkumise Ronaldole : 77 mil ja Gündogan. Decline. Küsisin raha juurde Manager Officist ja sain 2,5milli. Olin närvis, sest teadsin, et ma ei saa elusees Ronaldot 79 milliga. Tegin pakkumise : 79 milli ja Gündogan. ACCEPT ! WOOOOOOOT. Nüüd ka siis oman Ronaldot. Olen õnnelik, nüüd ees selline TRIO : Ronaldo --- El Shaarawy --- Neymar.
                            Kui lõpetan teise hooaja või lõpetan World Cupi, siis kindlasti kirjutan uuesti.

                            Kommentaar


                              Mängin Bayerniga ja no... ei suuda, taha ka 32-aastast Riberyd maha müüa korraliku raha eest. Ronaldo, Messi ostmine ka ei paku huvi.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                                Calva lõpeta enne turniiirid ära mul on ka niii olnud ja lisa sõpsi ka kaitz009
                                mul ei olnud midagi l6petada aga korda sain

                                Kommentaar

                                Working...
                                X