320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    eelmise aasta FM'i teemast

    Kommentaar


      keegi tahaks minu ja kasutaja nike-ga Hispaania liigat läbi võrgu rassida? Real ja Barca on meil meeskonnad olemas human manager nö.

      Kommentaar


        Olen netimängu pakkumistele avatud, privast saab msni küsida jne
        Algselt postitas JT8055
        Olge aktiivsemad!

        Kommentaar


          Algselt postitas laatrOp
          Keegi Premierit ei viitsi teha? Näiteks neljakesi, suure neliku klubid võtta.
          Tavai .ma võtan Liverpooli

          Kommentaar


            teeks ka kui teaks mis ajal ainult
            Proud to wear Claret & Blue!

            Kommentaar


              Mul siuke probleem, et installisin mängu, installisin ka selle patchi, aga mul Eesti koondises on imelikud vennad, on küll eesti nimedega, aga neid opereid zenjove, kinke, piirojasi ei ole, keegi teab,et kas need kadusid selle patch peale panemisega ära?

              Igatahes ma eile alustasin mänguga, väga kõva mäng on.
              Asusin juhendama Prantsusmaa koondist. :P
              Aga keegi teab kas mul on võimalik hakata korraga mõnda klubi ka juhendama hakata?
              Ela ja tunne, et elad
              see on kõige lihtsam
              filosoofia, mis toimib
              sule silmad ära vaata
              tagasi, hinga sügavalt ja
              hüppa üle iseenda varju
              tule koos minuga.

              Kommentaar


                mängu alguses tuleb "load all players from estonia" valida

                Kommentaar


                  ma olen alati neti pela poolt, msn hugoharakas@hotmail.com

                  Kommentaar


                    Ise hakkasin suure õhinaga tõmbama, kuni avastasin et see FIFA Manager mitte Football manager...

                    Kommentaar


                      See pole jah päris see sama mäng.

                      Kommentaar


                        Kuna FM 2008 läks lolliks siis nüüd üritaks hakata mängima FM 2009 aga selline küsimus et kas kuidagi saaks nii et ma ei peaks koguaeg plaati masinasse panema ,tähendab et kas saab ka ilma plaadita mängida?
                        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                        Ott Järvela

                        Kommentaar


                          nüüd küsin sõbra eest ka et ta ütleb et kui netti ei ole siis ta mängida ei saa.miks nii või on ta midagi valesti teinud?
                          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                          Ott Järvela

                          Kommentaar


                            Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                            Kuna FM 2008 läks lolliks siis nüüd üritaks hakata mängima FM 2009 aga selline küsimus et kas kuidagi saaks nii et ma ei peaks koguaeg plaati masinasse panema ,tähendab et kas saab ka ilma plaadita mängida?
                            registreeri steamis. peale seda pole plaati vaja isegi siis kui netti pole.

                            Kommentaar


                              Sõbrad, üritage mitte neid halbu lehekülgi siin reklaamida, eks?

                              Kommentaar


                                mingeid legaalseid variante ka on?
                                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                                Ott Järvela

                                Kommentaar

                                Working...
                                X