320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kurb on see, et tüüpe ei koti. Paljud liigad on totaalselt buge täis, Hispaanias mingid registratsioonijamad, B-meeskondade kalad (sitad mehed automaatselt müstiliste palgasummadega), Argentinas on transfer budgetite väljakuulutamise tähtajad pärast üleminekuakna lõppu + laenutähtajad on segi jne jne. Paraku senikaua, kuni EPL töötab on kõik kõige paremas korras ja keda kotib, et mingite pisikeste liigade lisamine aina võimatumaks muutub. Raha mingi Eesti nagunii neile sisse ei too.

    Põhimõtteliselt pole mõtet loota, et see liigade lisamine enam tulevikuski võimalikuks saab. Korduvalt esitatud ettepanekule lisada editori nn blank liigade võimalus, et inimesed saaks ise lihtsama vaevaga liigasid koostada, on SI vastus juba aastaid et 'we just can't be arsed with that, sorry.'

    Kommentaar


      Jah, aga eelnevate aastate variant on olnud ka rahuldav, et on võimalik swappida. Nüüd on uue editoriga see võimalus ka põhimõtteliselt ära kaotatud.
      Nägin veel vaid ühte lahendust, et vahetada Eesti ja Sloveenia rahvused omavahel, st rahvuste nimed ja siis kõikide mängijate kodakondsus. See oleks küll pikk töö olnud, kuid olin valmis seda tegema. Siis aga avastasin, et Eesti regenid on Sloveenia nimedega ja vastupidi, seega jäi see ka ära.

      Kommentaar


        ma mõtlesin, et hakkan oma kirjadega Sports Interactive´ tüütama, et võtaksid mõttesse Eestile liiga teha järgnevatel aastatel! :P

        Kommentaar


          Algselt postitas Nohik Vaata postitust
          Kle kunagi pole ametlikku Eesti liigat olnud. Alati on keegi ise selle teinud. Kui tahad void ise hakata editoriga pihta...
          Miks ma peaks raha maksma kui minu maa liigat sees pole?

          Ostan mängu ja siis hakkan veel seda ise edasi arendama?Tahaks ikka täisversiooni osta mitte ise veel hakata aretama midagi.

          Kommentaar


            Algselt postitas Graeme Vaata postitust
            Miks ma peaks raha maksma kui minu maa liigat sees pole?

            Ostan mängu ja siis hakkan veel seda ise edasi arendama?Tahaks ikka täisversiooni osta mitte ise veel hakata aretama midagi.
            No ses suhtes on küll nii, et eeltöö mängus olevate liigade kohta tuleb ise ära teha. Mäng on piisavalt 'täisversioon' ka ilma väikeste liigadeta, kõikide maailma võistluste lisamine pole ju reaalselt mõeldav, või kuidas.

            Et ses suhtes, loomulikult pole mõtet raha maksta, kui mäng ei meeldi. Aga selle üle viriseda pole nagu eriti kohane.

            Kommentaar


              Algselt postitas Graeme Vaata postitust
              Miks ma peaks raha maksma kui minu maa liigat sees pole?

              Ostan mängu ja siis hakkan veel seda ise edasi arendama?Tahaks ikka täisversiooni osta mitte ise veel hakata aretama midagi.
              Sa nagu ootad, et FMis peaks olema sees koik maailma liigad? Isegi Eesti oma kus monel mangul kaib alla 100 inimese vaatamas? Nati erineved reeglid on kah veel Eestis mangijate muumisele ja siis veel see, et Eestis on ainult paar profi klubi. See on umbes sama hea kui et ma utleks et: "mis jama see on uues Gran Turismos pole Ladat sees mina selle eest kull ei maksa" kuigi mangus on juba 5 miljonit erinevat masinat voi mida iganes.

              Kommentaar


                Seda ma ootan jah täpselt samamoodi nagu mängu tegijad ootavad,et eestlased mängu ametlikult ostaksid mitte kuskilt alla ei laeks.

                Kommentaar


                  Sooh, nii et see, kui mängus Eesti liiga puudub on täiesti aktsepteeritav moraalne põhjendus piraatluse harrastamiseks?

                  Äkki kaaluks ka varianti mängu lihtsalt mitte mängida?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas MihkelK. Vaata postitust
                    Sooh, nii et see, kui mängus Eesti liiga puudub on täiesti aktsepteeritav moraalne põhjendus piraatluse harrastamiseks?

                    Äkki kaaluks ka varianti mängu lihtsalt mitte mängida?
                    Täpselt. See on umbes sama hea kui ma tuleks Tallinna laheks bussiga soitma ja ei ostaks piletit sest ukski iste pole roosat varvi ja ma tahan roosa istme peal istuda. Samal ajal siiski kasutan teenust.

                    Minu meelest voiksid koik pirajad rotid kohe siin ip banni saada voi peetakse seda siin normaalseks?

                    Kommentaar


                      Hei.......Pidime tegema Premier leaguet fm 09 online......kas see on ikka jõus????Minul oli Liverpool.

                      Kommentaar


                        esitlen teile oma 2011-2012 hooaja kooseisu:

                        Kommentaar


                          [QUOTE=kuramusevaim;1000481]esitlen teile oma 2011-2012 hooaja kooseisu:

                          anier peaks olema juba päris kõva sellisel aastal. või eksin?

                          Kommentaar


                            on hea ja arenemisruumi on veelgi.
                            kolmas väravakütt eelmisel hooajal, kuigi enamuse ajast mängis U-21 all...vahel lihtsalt kui pühiründajad vigastatud olid, siis sai mängu aega aga tegi puhta töö ära.

                            Kommentaar


                              Kas FM2008 skinne saab 2009 peale ka panna ? Kui mitte kas siis keegi teist siin oskab ise skinne ehitada ?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas PatriotsFan Vaata postitust
                                Kas FM2008 skinne saab 2009 peale ka panna ? Kui mitte kas siis keegi teist siin oskab ise skinne ehitada ?
                                sulle need ei sobi:

                                http://sortitoutsi.net/2009/graphics/section/296/Skins ?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X