320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Martin kas see Ulsund on regen ? Siin siis minu parim saavutus :



    Natuke parem kui Premerishipi tiitel minu arust .

    Kommentaar


      Algselt postitas PatriotsFan Vaata postitust
      Martin kas see Ulsund on regen ? Siin siis minu parim saavutus :
      Jah.

      Natuke parem kui Premerishipi tiitel minu arust .
      Kuhu ülejäänud kuus tiitlit jäid? :P
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        Küsimus, aks keegi on proovinud FM09 peal taktikat 460

        GK
        DRDCDCDL
        MRMCML
        AMCAMCAMC

        Kommentaar


          Algselt postitas Martin Vaata postitust
          Kuhu ülejäänud kuus tiitlit jäid? :P
          Rahu aega on veel . Mu kolmas hooaeg Premiershipis vist .

          Kommentaar


            Kuidas teil nii hasti laheb? Sorry olen taielik noob selles mangus.

            1. Mis skillid on koige tahtsamad mis positsioonidel? Kuidas ma tean milline mees sobib naiteks premieri ja milline league 2 mangima? Naiteks kui hea peab olema league 2 rundaja finishing jne.

            2.Kuidas taktika koostate? Millele motlette jne? Kas ma peaks muutma taktikat selle pre match reporty jargi? Kui jah siis kuidas?

            3.Kuidas te oma team talke teete?

            Kommentaar


              Algselt postitas Nohik Vaata postitust
              Kuidas teil nii hasti laheb? Sorry olen taielik noob selles mangus.

              1. Mis skillid on koige tahtsamad mis positsioonidel? Kuidas ma tean milline mees sobib naiteks premieri ja milline league 2 mangima? Naiteks kui hea peab olema league 2 rundaja finishing jne.

              2.Kuidas taktika koostate? Millele motlette jne? Kas ma peaks muutma taktikat selle pre match reporty jargi? Kui jah siis kuidas?

              3.Kuidas te oma team talke teete?
              1. striker - finishing, winger - pace, crossing, cm - passing, long shots, creativity, dc - marking, tackling

              2. vaata igast guidesi netis või tõmba kellegi teise taktika

              3. assistant tavaliselt

              Kommentaar


                Algselt postitas foreverer Vaata postitust
                1. striker - finishing, winger - pace, crossing, cm - passing, long shots, creativity, dc - marking, tackling

                2. vaata igast guidesi netis või tõmba kellegi teise taktika

                3. assistant tavaliselt
                Ehh paris nii lihtne ka ei ole. Striker finishing 20 aga composure 10 on taiesti motetu ju voi winger pace 20 aga kellel crossing, decisions, passing jne madalad on kasutu... Peale finishing attribute on veel vaja rundajal composure, off the ball, decisions, first touch, pace, dribbling, decisions. Midagi veel?

                Mida veel vaatama peaks? Ja kusin rohkem nende kaest, kes on toonud meeskondi madalamatest liigadest meistriks.


                Samuti paneb assistant paska naiteks poolajal kui olen 2:0 ees paneb koigile well done kuigi monel jobul on 6.0 voi midagi sellist tulemus. Siis ise panen dissapointed ja suht tihti tuleb sellest positiivne muutus. Voi kui rundaja panen mangu poolajal siis valin "You can make a difference" mille peale on mangija tihti delighted ja motivated.

                Seega jah kas keegi kes äss on selles mangus saab mind nati opetada?

                Kommentaar


                  Kas keegi on valmis saanud eesti database`i?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Nohik Vaata postitust
                    Ehh paris nii lihtne ka ei ole. Striker finishing 20 aga composure 10 on taiesti motetu ju voi winger pace 20 aga kellel crossing, decisions, passing jne madalad on kasutu... Peale finishing attribute on veel vaja rundajal composure, off the ball, decisions, first touch, pace, dribbling, decisions. Midagi veel?

                    Mida veel vaatama peaks? Ja kusin rohkem nende kaest, kes on toonud meeskondi madalamatest liigadest meistriks.


                    Samuti paneb assistant paska naiteks poolajal kui olen 2:0 ees paneb koigile well done kuigi monel jobul on 6.0 voi midagi sellist tulemus. Siis ise panen dissapointed ja suht tihti tuleb sellest positiivne muutus. Voi kui rundaja panen mangu poolajal siis valin "You can make a difference" mille peale on mangija tihti delighted ja motivated.

                    Seega jah kas keegi kes äss on selles mangus saab mind nati opetada?
                    Sul ametlikus foorumis kasutaja on? Kui ei ole, siis soovitan teha - kõik vastused su küsimustele on Tactics and Training Tips alafoorumist leitavad.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas mleppmets Vaata postitust
                      Kas keegi on valmis saanud eesti database`i?
                      Kahjuks tuleb tõdeda, et uue editioriga on see ilmselt võimatu, ehk siis SI on sellise võimaluse ära kaotanud.

                      Kommentaar


                        Esimene hooaeg Manu-ga. Peale 13 mängu seis järgmine. Manu 37p, Chelsea 32p, Arsenal 31, Liverpool 28


                        Ostsin endale Manu U18 team-i H. Anieri Florast 60k-ga. Ta on olnud super. 3kuuga on ta löönud U18 7 väravat, Reservi eest 3 väravat ja põhi eest 1 värava + 2söötu ( oli kriis kuna rooney ja tevez olid vigastatud )

                        Anieri super mäng. 3väravat


                        Board Confidence Update-l oli kirjas: Your capture of Henri Anier, who the fans believe to be an extremely good signing,has been particularly pleasing.

                        Jaanuarist on team-i tulemas Simon Vukcevic, 19a Sergio Asenjo ja 17a Davide Santon. Soov on soetada ka Arsenalist Fabregas, loodan saada

                        Kommentaar


                          Algselt postitas sildojar Vaata postitust
                          loodan saada
                          FM-i mängides pole küll mitte mingisugust lootust saada.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Epic Vaata postitust
                            FM-i mängides pole küll mitte mingisugust lootust saada.
                            on öelnud, et pole suhted väga head wengeriga

                            Kommentaar


                              owned
                              tra miks see 10 tähemärgi reegel peab olema
                              Слава Україні! Героям слава!

                              Kommentaar


                                UGH! Lopuks ometi olen saanud hea satsi kokku Oxford Unitediga League 2s ja kohe hakkavad koik vinguma, et tahavad parematesse meeskondadesse. Koik see aeg mis on lainud scoutimisele ja meeskonna kokku sobitamisele ja siis kellegile ei sobi? KURADI NEANDERTAAL SA OLEKS OLNUD EIKEEGI KUI MA SIND POLEKS ULES KORJANUD!!!

                                EDIT: Kas kellegile teisele ei tundu, et imelikult palju varavaid tuleb esimese 5 minuti jooksul? Enam vahem igas kolmandas mangus luuakse varav esimese 5 minuti jooksul. Poste ja latte tuleb kah liiga palju. Enam vahem sama tihti kui postide vahele nii et suht imelik.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X