320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Proovin Martini saavutusele võrdväärset tulemust näidata. Kaks hooaega järjest Leedsiga tõusu ja nüüd on mõni aasta aega et üks korralik premieri koosseis kokku klopsida ja teha üks korralik täiuslik hooaeg, kui õnnestub, postitan pildid.
    Esimeseks premieri hooajaks sain sellise meeskonna kokku.

    Esimene liigamäng.
    Algselt postitas JT8055
    Olge aktiivsemad!

    Kommentaar


      Pole tükk aega siia enda tegemistest kirjutanud.
      Tekkis tahtmine millegi uue järele, seega valisin välja Rootsi tugevuselt 4.liiga amatöörklubi Mariehem SK. Esimese hooaja lõpetasime 7.kohaga, järgmise hooaja keskel sain aga kinga. Kohe järgmisel päeval pakuti aga IFK Luleå peatreeneri kohta, mille ma pikemalt mõtlemata vastu võtsin. Järgmisel aastal tõusime juba aste kõrgemale. Edasine teekond on näha pildi pealt:


      Selle hooaja alguseks valmis uus staadion, 7676 inimest mahutav IFK Luleå Stadium.
      Põhimeeskonna juures on ainult 2 rootslast, väga kirju seltskond on:


      Parimaks saavutuseks on ilmselt eelmisel hooajal UEFA Cupi poolfinaali jõudmine. Seal tuli kahjuks alla vanduda AC Milanile(1:2 ja 2:3). Lisaks ühele kõrgliigavõidule on veel kaks karikavõitu ja ka sel aastal oleme finaalis. Kaks korda oleme ka võitnud Superkarika ning ühe korra finaalis kaotanud. Sel hooajal lisandub ilmselt liiga- ja karikavõit.
      CL-i alagrupp on raske, aga mitte võimatu: Arsenal, Real Madrid ja Shakhtar.
      Hooaja lõpus on päris tihe graafik, sellist asja polegi enne näinud:


      Pildilt nähtav 2:1 võit Arsenali üle oli minu 500. mänguks peatreenerina(mõlemad klubid ja kõik koondised kokku).
      Koondistest rääkides - olen juhendanud Horvaatia, Kameruni ja Eesti koondist, hetkel juhendan rootslasi.
      Eesti koondisest loobusin, sest ei näinud neis potentsiaali, järelkasvu lihtsalt polnud.

      Praeguseks kõik, kui midagi meelde tuleb, kirjutan veel.

      Kommentaar




        mida head kessu rääkis ?`

        Kommentaar


          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
          No, võtsin endale kõige raskema ülesande üldse. Viia BSN liiga meeskond Vauxhall kõrgemale. Tegu on siis Inglismaa tugevuselt 6. liigaga, ning Vauxhallile ennustati kindlat viimast kohta. Ühe hooajaga suutsin tõusta kõrgemale ning nüüd siis juba hooaeg käimas BSP liigas, siingi ennustati mulle viimast kohta, kuid loodetavasti suudan CCL2-te tõusta Ostuks mulle raha pole kunagi antud, samuti raha eesti ei saa kedagi müüa. Väärtusetud mängijad. Kuid palka peab maksma ning budgetiga eelmine hooaeg oli küll väga kitsas käes. See kord on veidi paremad lood. Eks näis, mis saab
          Nice to see a true connoisseaur... Ise tõstsin FM08s Bromley (BSS) Inglise meistriks, järgmisel hooajal sai pingelangusest vist võhm otsa ja nüüd on mõned kuud juba paus olnud... A kurat, peab vist eurotiitli ka koju tooma :P

          PS! Vihjeks - kui ma oma salvestuse aega umbes-täpselt mäletan, siis Premiershipi võitmiseni läheb kuskil 22-24 ööpäeva. Edu sellega

          Kommentaar


            Mul siis selline jama, et kui näiteks uued noored peale tulevad, siis peaks olema nende nägu kah näha, aga mul näitab ainult soengut, äkki keegi oskab aidata??

            No time for loosers!!

            Kommentaar


              Algselt postitas KLOUNKUUBIS Vaata postitust
              Mul siis selline jama, et kui näiteks uued noored peale tulevad, siis peaks olema nende nägu kah näha, aga mul näitab ainult soengut, äkki keegi oskab aidata??
              Algselt postitas taku* Vaata postitust
              ei saa. ega butsad ei mängi. idioodid.

              soeng mängib.
              umbes nii vms
              Algselt postitas JT8055
              Olge aktiivsemad!

              Kommentaar


                ma mängin hetkel realiga... olin hooajal 2010/2011 pärast poolt hooaeg barcast 13 puntki maas(barcal oli 1 kaotus ja 18 võitu(SIC!). Mõtlesin juba, et selge, mis siis ikka, tuleb CL-ile keskenduda. Aga siis juhtus ime... suutsin võita 26 mängu järjes, barca mängis viimased neli voor väga sitasti(1 võit, 2 viiki ja kaotus) ja suutsin punktid võrdsutada. Omavaheliste mängude parem suhe tõi mulle 101 puntkiga liigavõidu. BArca jäi sama tulemusega teiseks. CL-i suutsin samuti võita. finaalis loomulikult barca vastu. Päris mitu mängu võitsin viimase minuti väravast selles 26 võiduga seerias. Eriti karm oli üks mäng(ei mäleta kelle vastu) kui olin verl 85. minutil 1-0 taga. Võit tuli koju. Parim väravakütt mul on muide KESKKAITSJA Fazio. Lõi see hooaeg ligi 30 kolli. Eks näeb mis järgmine hooaeg saama hakkab. Raha on tohhujaa aga teha pole sellega midagi ;(

                Kommentaar


                  Algselt postitas reio Vaata postitust
                  Parim väravakütt mul on muide KESKKAITSJA Fazio. Lõi see hooaeg ligi 30 kolli. Eks näeb mis järgmine hooaeg saama hakkab. Raha on tohhujaa aga teha pole sellega midagi ;(
                  lolz. regen või päris? poel eriti kursis fm2009'ga

                  ma sain kunagi muidu fm 2006 110 liiga punkti.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas KeRRRt Vaata postitust
                    lolz. regen või päris? poel eriti kursis fm2009'ga

                    ma sain kunagi muidu fm 2006 110 liiga punkti.

                    päris ikka

                    Kommentaar


                      Federico Fazio

                      Kommentaar


                        Korner bug ikka lahendamata?

                        Kommentaar


                          lahendati aga siis poisid haukasid uue mooduse
                          Algselt postitas JT8055
                          Olge aktiivsemad!

                          Kommentaar


                            Mai kuus hakati klubi üle võtma, septembriks üle pole võetud, ostud-müügid jäidki tegemata
                            Algselt postitas JT8055
                            Olge aktiivsemad!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
                              Mai kuus hakati klubi üle võtma, septembriks üle pole võetud, ostud-müügid jäidki tegemata
                              Mis klubiga? Milliseid klubisid voetakse ule sest mul pole kunagi nii olnud, et üritatakse minu oma.

                              Kommentaar


                                Watford võeti ka üle kohe hooaja alguses.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X