320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts




    Selline tore aprilli nali siis... ma just lootsin et ehk saan nuud midagi voita.





    Esimene hooaeg premiershipis... ei lahe just koige paremini

    Kommentaar


      YESSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS


      Last edited by Mikusiku; 04.04.09, 19:06. Põhjus: Muutsin pildid foorumisõbralikumaks:)

      Kommentaar


        Algselt postitas Nohik Vaata postitust
        YESSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS


        OT tehke mulle lollile selgeks, kuidas seda pilti näha saab?
        Mul väike ikoon vasakus nurgas, all mustal taustal kiri, et 1280x720 ...

        Kommentaar


          Vajuta pildi peale siis laheb suureks. Vajutad veel korra selle uue suurema peale laheb veelgi suuremaks.

          Kommentaar




            Nonii, FIFA edetabelis peaks 59. kohalt õvasti kõrgemale tõusma

            Kommentaar


              Algselt postitas Nohik Vaata postitust
              Vajuta pildi peale siis laheb suureks. Vajutad veel korra selle uue suurema peale laheb veelgi suuremaks.
              võin ennast lolliks klikkida, midagi ei juhtu ma arvan, et mul firefoxi seade kuskil paigast ära.

              kui lingist .th. ära koristan, siis näen suurt pilti

              Kommentaar


                Vastuseks Shermanni pildile, siis kümnenda minutini oli Taavi Rähn endiselt ainus Wembleyl skoorinud eestlane..

                Kommentaar


                  Selline küsimus, et kui ma ostan kellegi käest mängu ära. Kas ma saan siis seda võtit veel kasutada? Siin peaks mingid tingimused olema, ehk mis puhkudel saab. Teab keegi sellest midagi?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas voodoos Vaata postitust
                    Selline küsimus, et kui ma ostan kellegi käest mängu ära. Kas ma saan siis seda võtit veel kasutada? Siin peaks mingid tingimused olema, ehk mis puhkudel saab. Teab keegi sellest midagi?
                    Minu teada,peaks olema viie kordne litsens

                    Kommentaar


                      Noh siis on selge.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas 17 Vaata postitust
                        Vastuseks Shermanni pildile, siis kümnenda minutini oli Taavi Rähn endiselt ainus Wembleyl skoorinud eestlane..
                        Taavi on minu mängus nagu Raio Piiroja päriselus: koondise tugitala. Sellest ajast, mil mina koondist juhin, on ta pidevalt olnud algrivistuses. Päris mitmel korral on toonud sita mänguga võidu koju. Näiteks Rumeenia vastu mõned hooajad tagasi. Viimati kui statistikat vaatasin, siis 82 mängus 11 kolli.

                        Kommentaar


                          No, võtsin endale kõige raskema ülesande üldse. Viia BSN liiga meeskond Vauxhall kõrgemale. Tegu on siis Inglismaa tugevuselt 6. liigaga, ning Vauxhallile ennustati kindlat viimast kohta. Ühe hooajaga suutsin tõusta kõrgemale ning nüüd siis juba hooaeg käimas BSP liigas, siingi ennustati mulle viimast kohta, kuid loodetavasti suudan CCL2-te tõusta Ostuks mulle raha pole kunagi antud, samuti raha eesti ei saa kedagi müüa. Väärtusetud mängijad. Kuid palka peab maksma ning budgetiga eelmine hooaeg oli küll väga kitsas käes. See kord on veidi paremad lood. Eks näis, mis saab
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            Nonii. Päris korralik resultaat



                            Ja tänu sellel mängin uuel hooajal Euroopas

                            Kommentaar


                              Nii,tahaks ka uuesti mängima hakata.

                              Oskab keegi öelda, mis updated ja värgid peale peaks laskma vms, et ikka reaalne mäng oleks.

                              Kommentaar


                                hetkel ka siis eestiga. 15 mängu järjest pole kaotust tundnud (kaasa arvatud sõprusmängud). 15.10.2011 kuni siis 07.09.2013.
                                fifa tabelis rekord olnud 27. koht. olin eespool ka brassidest
                                hetkel olen 31.
                                parim tulemus on olnud 2-2 protugaliga kodus viik ja 5-3 võit bosnia üle.
                                ebameeldivaim vastane on türgi. no ei saa nendest üle viigi. sick sick sick.
                                anier pole ka enam sellist hoogu näidanud nagu esimesed 2 hooaega..
                                eesmärk siis MM'ile jõuda. grupp on väga raske...
                                õ
                                3 mängu veel.
                                Eesti - Türgi
                                Eesti - Iisrael
                                Portugal - Eesti

                                Protugal kohtub ka eelvimases voorus just türgiga.
                                väga surnud ring. kui võidab türgi mind, on nad edasi. kui võidan mina, olen mina edasi. ja kui jääb viiki, pean lootma et iisrael pole kodus pähkel ja suht kindel edasi. portugalist tuleb vist kahjuks esimene kaotus...
                                loodame parimat.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X