320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    See ongi legaalne ju. www.steampowered.com

    Kommentaar


      Jah, Steam on täiesti lubatud.

      Kommentaar


        Algselt postitas Mikusiku Vaata postitust
        Sõbrad, üritage mitte neid halbu lehekülgi siin reklaamida, eks?
        Kuidas on see lehekülg, mis ma andsin halb v illegaalne? Crackid pole ebaseaduslikud Eesti Vabariigis, ebaseaduslik on tõmbamine, kui sa samal ajal uploadid ka(nt torrent). Ei saa aru!

        Kommentaar


          Crackidega on nii, et loe vastava mängu/programmi eulat, kus on kindlasti öeldud, et sa ei või mängu omavolilisi muudatusi sisse viia.

          Kommentaar


            No jah, kui nii siis nii.

            Kommentaar


              Kui lähiajal aega saan, hakkan 9.3.0 patchile Eesti liigat tegema. Küsimus aga teile - kas jätan TVMK alles ja teen Meistri- ja Esiliiga eelmise aasta koosseisuga või kustutan vineeri ja teen 2009.aasta koosseisu?

              Kommentaar


                uue koosseisuga

                Kommentaar


                  Uus editor on nii nõmedaks tehtud, et jääb vist esialgu tegemata. Kui liigadel rahvused ära vahetada, siis ei toimi enam. Ehk siis peaks Eesti liigal jätma rahvuseks Sloveenia.

                  Kommentaar


                    Noh FMi peded, on mõni soovija, kes tahaks oma kätt proovida Live variandil.
                    2 sooviat on olemas ja teie suurim konkurent fitti loobus, kuna ta on naise tuhvlialune . Tahaks anda selle võimaluse ikka sellele, kes seda soovib ja väärib kõige rohkem.

                    Ei ole huvitatud tüübist, kes kord nädalas, vaid 15ks min sisse logib.
                    Vaid tõsiselt pakuks pinget õppida ja väljamaalastel perseid kuumaks kütta.

                    Live stuff, official Gameworldis, mitte mingi beta test. Mul üks 3-kuine pakett 'üle'.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Devil Vaata postitust
                      2 sooviat on olemas ja teie suurim konkurent fitti loobus, kuna ta on naise tuhvlialune .
                      prioriteedid, devil, prioriteedid..
                      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                      Kommentaar


                        Nii, saigi asi otsa, vana FMi kunn herr Erxx oli nõus asja järgi proovima . Sorry, kes ei saanud, sõbrad enne, tuttavad pärast on mu poliitika.

                        Kommentaar


                          Võttis kõvasti aega ja vihastamist, kuid hooaeg 2015/2016 - täiuslik hooaeg (noh, noored ei võitnud tegelt enda karikat ja reservid kah, kuid see selleks).

                          Miks üldse postitada? Esimest korda FMi ajaloos kasutan täiesti 100% enda tehtud taktikat. Pole paha.


                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            seletage ära, kuidas manu nõrgaks teil ei lähe? mul langeb alati manu ära aga chelsea on ikka ees...
                            aga 30 söötu, wtf. mul rekord 06'es oli 29 martin petrov

                            Kommentaar


                              mul ütleb koguaeg, et vale production kood krt, kahju tahaks ise ka mängida aga ei saa selle koodi pärast mängu käima.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Madridi Atletico Vaata postitust
                                mul ütleb koguaeg, et vale production kood krt, kahju tahaks ise ka mängida aga ei saa selle koodi pärast mängu käima.
                                krt tahaks ka normaalselt mängu tööle saada ja nii et ei peaks plaadiga jändama ja kas tõesti siis mängida ei saa kui arvutil netti järgi ei ole?
                                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                                Ott Järvela

                                Kommentaar

                                Working...
                                X