320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas kuramusevaim Vaata postitust
    Kahjuks mitte . 08st on üks omapärane skin meeldima hakanud .

    Kommentaar


      aga sa ei ole proovinud lihtsalt 08 skinni 09-le peale lasta. ausaltöeldes ma ei kujuta ette, ehk toimibki!? :P

      Kommentaar


        Algselt postitas kuramusevaim Vaata postitust
        aga sa ei ole proovinud lihtsalt 08 skinni 09-le peale lasta. ausaltöeldes ma ei kujuta ette, ehk toimibki!? :P
        Olen eksperditelt üle küsinud ning nad ültesid et kahjuks ei saa .

        Kommentaar


          vaatasin carlos vela personal värke, languages oli hispaania, inglise ja eesti : o

          Kommentaar


            Algselt postitas foreverer Vaata postitust
            vaatasin carlos vela personal värke, languages oli hispaania, inglise ja eesti : o
            mismõttes Eesti?
            a kui sa temaga interactionit teinud oled siis ehk on suht tõenäoline see.

            Kommentaar


              Algselt postitas kuramusevaim Vaata postitust
              mismõttes Eesti?
              a kui sa temaga interactionit teinud oled siis ehk on suht tõenäoline see.
              pole interactionit teinud, pole isegi minu mängija.

              Kommentaar


                yritasin ka seda eesti liigat asendada sloveenia omaga, põhimõttelislt annab mängida kyll aga mõned pisivead käivad närvidele ntx et eestis on eesti meistrliiga ja kõik õiged klubid kyll aga klubi lehel näitab ikka et on sloveenia klubi... olen yritand korduvalt seda muuta aga ikkagi jääb samax vb keegi oskab mingi variandi pakkuda kuidas muuta seda
                > Rhyne [RFT] Raftiq <

                Emmaste JK Dagöplast (KJK Dagö) nr. 14

                Kommentaar


                  Algselt postitas foreverer Vaata postitust
                  pole interactionit teinud, pole isegi minu mängija.
                  no aga ei peagi olema sinu mängija ju. saad niisama ka teist mängija kiita või, et a-la oled temast huvitatud. ma arvan sellest piisab täiesti, et tüüp oskaks kolme sõna eesti keeles.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas kuramusevaim Vaata postitust
                    no aga ei peagi olema sinu mängija ju. saad niisama ka teist mängija kiita või, et a-la oled temast huvitatud. ma arvan sellest piisab täiesti, et tüüp oskaks kolme sõna eesti keeles.
                    no ma pole seda ka teinud, ja kui ma teekski, siis peaks see basic olema.

                    Kommentaar


                      Carlos Vela tegelik nimi on Karl Velg. Valga poiss.
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        oh yeah!!!!! sain mängu kätte.aga ei suuda otsustada mis klubi võtta
                        äkki keegi soovitaks?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas foorumid Vaata postitust
                          oh yeah!!!!! sain mängu kätte.aga ei suuda otsustada mis klubi võtta
                          äkki keegi soovitaks?
                          random? Manchester City peaks olema huvitav sest saad hunniku pappi kulutamiseks voi moni Blue Square North/South meeskond? Kindlasti proovi ka Lutoniga mangida Championship 2s :P

                          Kommentaar


                            proovi hoffenheimi või aston villat

                            Kommentaar


                              Algselt postitas foorumid Vaata postitust
                              oh yeah!!!!! sain mängu kätte.aga ei suuda otsustada mis klubi võtta
                              äkki keegi soovitaks?
                              LLM - kui rabeleda soovid, see on nagu oma laps, kui jõuad kõrgematele tasemetele

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Nohik Vaata postitust
                                Championship 2
                                Mis see on?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X